מתי מתוכנן לצאת המנג´ר החדש

• פותח הנושא msn1
  • פורסם בתאריך

msn1

New member
מתי מתוכנן לצאת המנג´ר החדש

ומה החידושים המתוכננים, אולי ליגה ישראלית

N a V e

New member
אז ככה,

במנג´ר הבא,שאמור להיות האחרון מסידרת cm(
),אמורים להיות חידושים רבים. קודם כל, תתווסף ליגה מזרח-תיכונית(כמעט בוודאות ישראל) עוד מזרח אירופית(או צ´כיה,או אוקראינה,קרוב לוודאי) כנראה הליגה השוויצרית עוד ליגה דרום אמריקאית(צ´ילאנית,אורוגוואית,פארגוואית,או מקסיכנית) הליגה של דרום אפריקה תתווסף גם היא כמעט בוודאות. חידושים טכניים: יותר אפשרויות תשובה לתיקשורת,מערכת הסברה לשחקנים,אפשרות לכנס מסיבת עיתונאים,אפשרות לשבח שחקנים מרצון,הבטחת דברים נוספים בחוזה(כמו בית ומכונית),אפשרות לחמם את הספסל תוך כדי המשחק. חידושים לא בטוחים: אפשרות לשמש עוזר מאמן,טורנירי ידידות אמיתיים(כמו טורניר אמסטרדם,למשל),מחנה אימונים אמיתי יותר ועוד דברים נוספים. למי ששואל איך אני יודע,זה מאתרי מנג´ר עולמיים שונים...

N a V e

New member
הוא מתוכנן לצאת עוד 4 חודשים בערך..

יש למה לחכות...

system Rulz

New member
מה???

זה יהיה האחרון???? אני תולה את עצמי אם זה האחרון אתה בטוח??? המשחק כמו תמיד אמור לצאת בנובמבר.

N a V e

New member
לא בטוח שזה יהיה האחרון,

פשוט יש האומרים שהחברה הנוכחית שמיצרת את cm הגיעה לקצה גבול היכולת שלה. בכל אופן,נשמעים רמזים לקראת פרק הסיום של הסידרה המופלאה הזו. אבל כלום עוד לא סופי. בינתיים,בואו נתרכז בצפייה לקראת המנג´ר הבא,שללא ספק יהיה הטוב ביותר שיצא.

שח_מט

New member
קצה גבול היכולת? נשמע לי מאוד מוזר.

ו- EA לא הגיעו לקצה בפיפא? תמיד יש מה לשפר, לחדש ולעושת מורכב יותר. איפה קראתם שהם מתייאשים??? שחר

N a V e

New member
אז ככה:

בניגוד לפיפא,בא מושקעת מיטב הגרפיקה,המנג´ר שאנחנו מכירים ואוהבים לא צריך את הגרפיקה-מה שמוריד גם את קבצי הקול,שלא ישתפרו,ואם להיות כנים,גם לא מזיז לנו כל כך. לפי דעתי יש טיפה מקום לשנות מנגנון,כמו גרימה לתוצאות הגיוניות יותר(אצלי הגעתי תוך שנתיים למצב שמרמורק היתה במוקדמות גביע וופ"א..חבל שלא שמרתי את זה...) לא קראתי שהם מתייאשים אבל כל מיני גורמים אומרים את זה.תבדוק באתרי מנג´ר ישראלים.גם שם כתוב דברים בנושא.

ליטן א

New member
אני לא בטוח שהגירסה ה"אחרונה" היא

באמת האחרונה... יכול להיות שהיא האחרונה מבין גירסאות הCM (כלומר, יהיו רק 4 גירסאות, וזהו), אבל אני מניח שכל שנה הם יוציאו עידכון (כמו של-CM3 היה 99/2000, 2000/2001 ו 2001/2002 וכן הלאה..) ואם את זה הם לא יעשו.. אז חבל מאוד..
ואגב, אני אגיד עכשיו במרוכז, לכל החדשים.. ברוכים המצטרפים! מקווה שתנעימו פה את זמנכם..
אתם מוזמנים להסתכל על המאמרים (המועטים), ולהוסיף בעצמכם.. כנ"ל גם הגלריות והקישורים..

N a V e

New member
בוודאי...

עידכונים ימשיכו להיות (יתכן שב-2011 נשחק במנג´ר 2003 מעודכן...
)... אגב

למעלה