מתלבטת

a n a t u

New member
מתלבטת

שלום רב, אני בת 18 וחצי וכבר ניסיתי כמה סוגי סיגריות בעבר, במיוחד כאלו עם אחוז ניקוטין נמוך. הסוג שהכי אהבתי הוא "ווינסטון". אני מודעת לכל סוגי המחלות הכרוכות בעישון, ואני מודעת לכך שהריח הנורא נשאר בגוף כל הזמן, אך עם זאת העישון מאוד מושך אותי. זה מרגיע אותי וגורם לי להרגיש טוב עם עצמי. אני בהתלבטות די קשה ואני חושבת על זה הרבה. חשבתי לנסות סיגריה-שתיים ביום ופשוט להינות. הבעיה היא שאני פוחדת להתמכר לזה, אבל על זה איך שהוא אפשר להשתלט. שאלתי היא, האם עישון שתי סיגריות או סיגריה ליום מהווה סיכון נמוך יותר? כלומר, האם יש לי סיכוי נמוך יותר לחלות במחלות אם בכלל? והאם העור יתקמט מהר יותר? כי הרי סיגריה ביום זה לא כל כך משמעותי... אשמח לקבל תגובות מאנשים שמבינים בנושא.

Deicide

New member
מטומטמת

איזה עישון גורם לי להרגיש טוב עם עצמי מה את חושבת שאת בפירסומת. דיי עם הבלוף. סיגריות זה חרא נכון כל בן אדם שמעשן יודע את זה אבל עדיין ממשיך לעשן מה זה כבר יעשה לך?יקח 20 שנה מהחיים? נו יופי ! תחשבי ככה שלא תגיעי למצב שבו תהיי מאושפזת עם מכשירי החיאה ועם המילחמה שמילחמה הזאת מי יודע אולי תמותי מחר אז עצה לחיים לכי תעשני סיגריות ירוק חום תישכבי עם בנים תהני ותעשי מה שבראש שלך כי זה החיים שלך! והיתמכרות היא עוד הנאה של החיים!

אני לא אהיה בוטה

אבל מה את עושה? את תהרסי לעצמך את החיים! את גם יודעות שסיגריות מזיקות ומפריעות למי שבסביבת המעשן? אי אפשר לעשן הרבה בלי להתמכר, את פשוט תתחילי לעשן יותר ויותר. גם עם סיגריה אחת (!) ביום הנזק הכספי והבריאותי (ולפעמים גם החברתי) הוא עצום!

למעלה