נא לשרשר הודעות

נא לשרשר הודעות

שלום לכל המשתתפים החדשים. אשמח מאוד לראות שכדי לחסוך לכולנו מקום בדף תשרשרו הודעות. ותודה על הברכות, אבל כפי שניתן לראות צרפתי את כולן תחת שירשור אחד, כך אני מצפה מחברי הפורום לעשות. הודעות באותו נושא לשרשר תודה

תומר 10

New member
שלוווום ../images/Emo9.gif ../images/Emo216.gif

איזה כיף שיש עכשיו פורווום !! אז אני מאחלת המוון בהצלחה לפורום וכל הכבוד שהצלחתם מקומונה להגיע לפורום :] אז לחדשים אני אציג את עצמי אני תומר בת 15 מחיפה לומדת בביצפר ויצ"ו עיצוב אופנה שהפורום רק יצמח ויפרח

../images/Emo124.gifשרשור נכון מהו../images/Emo124.gif

בגדול, אין זה דבר מסובך. יש להבין עיקרון פשוט. כדי להגיב להודעה שאנחנו רוצים, אנו נלחץ על הוספת תגובה, או הוספת תגובה מהירה, בהודעה לה אנו מעוניינים להגיב, ואך ורק לה. ולא להודעה האחרונה בשרשור למשל. מצורף קובץ המדגים שרשור נכון ולא נכון. אם יש שאלות אני אשמח לענוצ ולעזור.

../images/Emo124.gifקובץ נוסף על שרשור נכון../images/Emo39.gif

שרשור נכון ונעים לכולנו

שירשור הכרות

זו הזדמנות של כל המשתתפים החדשים כי הפורום חדש להציג את עצמם אם הם רוצים. לא חייבים בשם אמיתי, אבל עיסוק, גיל, מין, איזור בארץ, ידע בתחום מה שבא לכם

zebraskin

New member
שלום../images/Emo9.gif

שמי מנו, מנתניה. בת 18 וקצת, לפני גיוס כעת (אפריל), ובינתים עובדת. מגיל 9 בערך התחלתי לתפור, ביחוד בגדים לבובות, תיקים ובובות, ועיצבתי בערך מאותו הגיל. בשנתיים האחרונות התחלתי לתפור בעצמי, לפני מספר חודשים רכשתי מכונת תפירה יד שניה של "וריטאס" (גאה בה כי רכשתי אותה בכוחות עצמי ובלי עזרה של ההורים), ומאז אני מתנסה בטכניקות שונות ותופרת לעצמי ולחברים, עד כה לא פרוייקטים רציניים במיוחד, אולם נהנית מכל שניה ומנסה לשפר את עצמי. שיהיה בהצלחה לכולם, ולפורום

ruth0561

New member
יישר כח

מעניין על המותג הזה טרם שמעתי. יש לך מצלמה דיגיטאלית ? תוכלי לצלם את המכונ ועלעות אותה ? כדי שנפתח מאגר מכונות תפירה - ואז אני ארשום הוראות הפעלה למכונה, שישמשו את מי שזקוק למידע אם כן - בבקשה צלמי עם תקריב באיכות חדות גבוהה- מתמונות מטושטשות קשה ללמוד

zebraskin

New member
אשמח - ברגע שתהיה בהישג ידי מצלמה שאינה

מצלמה של פלאפון (או כשהחבר יחזור מהאבט"ש
)

ayala26

New member
נעים מאוד, מציגה את עצמי גם

אני איילה, בת 31 ומתגוררת בהולנד. תמיד עסקתי ביצירה באופן כזה או אחר. המסלול שעברתי עד שהגעתי לתפירה עבר דרך ציור, פיסול, עיסת נייר. הכל התחיל כשלא היה לי מה ללבוש... אני לא מוצאת בחנויות דברים שאני אוהבת, האיכות (או יותר נכון חוסר האיכות) מעצבנת אותי והיתה לי תמיד השראה מהבית. שתי הסבתות שלי היו תופרות במקצוען, אמא שלי תופרת חובבת שלמדה בקורסים ותפרה לי שמלות. אז בגיל 29 קניתי את המכונה הראשונה שלי ואחרי כמה שבועות כבר שאלתי את עצמי למה לא עשיתי את זה עוד קודם!! מתפירת בגדים (שמלות וחצאיות בעיקר ובגדים לבן שלי) עברתי לתפירת תיקים וכרגע אני מלמדת את עצמי את אומנות הטלאים והקווילט. תמיד למדתי דברים לבד (גם את התואר למדתי בעיקר בעצמי ולא מההרצאות
) בעידן האינטרנט אני מאמינה שבכלל אפשר ללמוד הכל רק צריך לדעת לחפש.. השתתפות בפורומים גם עוזרת לי כי כל מיני טיפים קטנים ורעיונות שאני מקבלת בפורומים עוזרים מאוד ומקדמים אותי.
מראש!

BarBima

New member
שלום לכם, שלום

אני ענבר, ממבשרת-ציון. אני בת 30 (אמא!?) וגם אמא. למדתי תפירה בסטודיו A לפני כמעט חמש שנים, ואני בעיקר משחקת עם המכונה... (זינגר משנת 2003). תפרתי לעצמי כמה מכנסיים, שתי חצאיות ותיק. לבת שלי תפרתי בינתיים רק בובות ותחפושת לפורים. חוצמזה בשנה שעברה תפרתי לכל התינוקות החדשים שנולדו (שאני מכירה...) שמיכות פליז וכובעים תואמים. אני רוצה להמשיך ללמוד ולהתנסות בכל מיני דברים, אבל ברמה החובבנית, לעצמי. מאוד שמחה שיש את הפורום הזה... נעים להכיר!

notSoon

New member
מזל טוב ואיזה יופי ../images/Emo100.gif

איזה כיף שיש פורום, הייתי קוראת ממזמן כשהיתה קומונה אבל אז היא הפכה ליהיות סגורה......... אני תופרת 3 שנים, התחלתי ממש במקרה והתאהבתי
. אבל כל חיי אני עוסקת בתחום האמנות. וזהו... אני בת 22 . מקווה לעזור ולהעזר בכם וללמוד עוד :) יום אהבה שמח

עינבלית

New member
הכרות מחודשת

אתן מכירות אותי מהתפירה לחובבים, בגיחות פה ושם. עינבל, אומנית ואם, חיה באזור עפולה אוטודידקטית בכל הקשור לתפירה.

אני.

ליטל, בת 16, מחיפה. בינתיים יש לי ידע מאוד בסיסי בלבד, אבל בקרוב אני מקווה שאתחיל ללמוד אצל מורה ואתקדם.

creep tamuril

New member
היי ../images/Emo13.gif

אני מצטרפת. שמי רחל, אני בת 17 וחצי מנתניה. מאד מתענינת בעיצוב ויצירה בכלל, ולא מזמן התחלתי ללמוד תפירה. נחמד שאפשר עכשיו לדבר על זה ולהעזר בפורום. בהצלחה

../images/Emo215.gifהלו

אני סנדרה בת 16 מחיפה ואני לא תופרת הרבה בגלל המחסור במכונת התפירה שיש לי.. אז אני תופרת דברים מסויימים באופן ידני ובכל מקרה אני ברמה של מתחילים.. אני קוראת הרבה מידע באינטרנט על תפירה וזה מאוד עוזר לי ועכשיו כשיש פורום זה ממש טוב! הרבה מידע! D:

למעלה