נגמרה החגיגה

• פותח הנושא hatu
  • פורסם בתאריך

hatu

New member
נגמרה החגיגה

אי אפשר לחכות יותר, כי רוב היהודים ובודאי הגוים חיים באחיזת עינים. חיים בשקר כל כך חזק שלא מאפשר להגיע לאמת. כל העולם כולו הם אויבים שלנו, וזאת לא הגזמה. יש רק אחד שאיתנו וזה הקב"ה, אבינו שבשמים. רק הוא, הקב"ה לא יעזוב אותנו וילחם עבורנו. [''כי לא יטוש ה' עמו ונחלתו לא יעזוב" (תהילים צד)]. אך מאחר שרוב עם ישראל כיום הם ערב רב [ראה דברי האר''י ז''ל בשער הפסוקים פרשת ואתחנן], רובם הגדול של חילונים ולא מעט מהחרדים, והם גורמים לבעיה גדולה. כי הם באים לקרר את האמונה והביטחון שלנו בקב"ה - והם לבושים לפעמים כחילונים, לפעמים כדתיים לאומיים ולפעמים כחרדים בני תורה. ומטרתם היא לקרר ולהרחיק אותנו מאבינו שבשמים ותורתו. הם מרחיקים אותנו מהאמת וזאת הסכנה הגדולה ביותר. בנוסף לזה יש עוד סוג של ערב רב והם הציונים החילונים, אלה שנגד הדת והתורה, שמנהלים את המדינה. הערב רב שבינינו גרם למצבנו היום שאנחנו מאמינים בצבא, בביטוח לאומי, בממשלה, בלשכה הסוציאלית, בחברות ביטוח, בבנקים וכו', שלא נדע. ולא מאמינים ובוטחים בה'. אבל עכשיו ה' מראה לנו שהם בנו עולם של שקר סביבנו. בשנה האחרונה גילינו בהרבה מקרים שבתי חולים מסוכנים לחולים, ראינו שהמשטרה תופסת רק חרדים שמפגינים וטובה מאד בלתת דוחות, ואת רוב הגנבים הם לא תופסים. לצבא אין בכלל כוח ולא את החכמה שה' פעם נתן להם, ועכשיו לקח מהם בכדי להראות לנו שהם כלום. אני יודע שהמילים שלי לא ישכנעו הרבה יהודים, אך אני מוכרח בכל זאת להגיד. בחוץ לארץ יש את הערב רב שכל המטרה שלהם זה לקרר את היהודים. המצב בארץ ישראל הוא שיש לנו אויבים מבחוץ ובנוסף גם אויב אכזרי בתוך עצמנו, והאויב הפנימי מסוכן יותר מהאויב החיצוני [''מהרסיך ומחבריביך ממך יצאו'' (ישעי מט)]. עוד מעט יבואו אלינו כל העולם עם הנשק הכי משוכלל ולא יהיה לנו אפילו סיכוי של אחוז אחד שנוכל לנצח אותם. הם ירצו לחסל אותנו לגמרי, שלא יהיה זכר מעם ישראל. ואז מה נעשה? תאמינו לי, הכנסת תברח מפה, הצבא יתבלבל ויתחילו לירות מכל מיני כיוונים, הרופאים ברובם יעזבו את הארץ, ואלה שיתחבאו בבונקרים שבנו להם יקברו שם. רק מי שבוטח בה', ישרוד ולא יסבול. הגוים יריבו אחד עם השני ואז ה' יהרוג את שני שליש מהעולם [''והיה בכל הארץ נאם ה', פי שנים בה יכרתו יגוועו והשלשית יותר'' (זכריה יג)]. מי שרוצה לשרוד יבטח בה'. אני אומר שאסור לתת ליהודי למות לפני שיעשה תשובה או לתת לו אפשרות לשרוד. כולם כבר יודעים שהמצב מסוכן מאד, כל העולם נגדנו. אך היהודים באירופה ובאמריקה עוד לא תופסים שגם הם בסכנה גדולה. אני מבקש שתתאספו ותתפללו. שימו שק על הגוף ואפר על הראש ותבקשו סליחה ומחילה מה' על כל השנים שברחנו לעגל הזהב, ותבטיחו שתחזרו בתשובה באמת, שתוציאו את עגל הזהב מהלב שלכם ותהפכו אותו לעפר. תפזרו את זה לכל רוחות השמים ותחזרו לאבינו שבשמים כי היום הגדול והנורא מגיע במהירות בעז"ה [''כי גדול יום ה' ונורא מאד ומי יכילנו'' (יואל ב)]. עם ישראל, הכלה שבמדבר שוב! תחזור עם כל הלב ועם כל המהות, ואז נוכל לקבל את פני משיח צדקנו. השלב הבא עוד מעט יתחיל. ואיך נעמוד בפני המצב הזה, ומי ישרוד? מי שמתפלל באמת ומבקש את הגאולה ומשתדל לעשות את כל מה שהקב"ה מבקש ממנו, הוא ישרוד בעז"ה, וגם אלה שהיום חילוניים [אך מנשמות עם ישראל ולא הערב רב], כשפתאום יראו את האמת, ויש להם נשמה גדולה, אך בגלל התיקון שלהם היו צריכים להיוולד חילונים, ברגע אחד יוכלו לתפוס את האמת מבחוץ ומבפנים ולהשתנות ברגע. אני לא יכול לתאר לכם כמה שאני סובל בשביל עם ישראל, כמה שאני בוכה ומבקש מה' שיציל כל יהודי אמיתי. עם ישראל, החגיגה נגמרה. תהיו רציניים, בוגרים, תחזרו לקב"ה. אתם לא יודעים כמה מצבים קשים מחכים לנו. נראה ניסים עצומים, אך גם הפחד יהיה עצום. אני מברך את עם ישראל שנראה את האמת ונבין שזו האמת, שנראה משיח ונבין שהוא המשיח. השבועות האלה מראים לנו מה שעומד להיות, והציונים עומדים ליפול. מה שקורה עם הקברים (החפירות) זה גרוע, כל נשמה של יהודי שהוציאו אותה מהקבר ובוכה לפני כסא הכבוד ומבקשת נקמה, והמעשה הזה יגרום למכת שמים קשה ביותר לאחראים לדבר. זה יכול להפיל את הממשלה הציונית.

למעלה