נגנב מהפרעות.

דוVשה

New member
נגנב מהפרעות.

1.יש לך בית? 2.כמה חדרים? 3.בבניין או בבית קרקע פרטי? 4.איך אתה מחמם/מקרר את הבית? מטבח: 1.יש לך מטבח? 2.אתה מבשל בו? 3.יש לך מיקרוגל? 4.באיזה צבע? 5.וקומקום? באיזה צבע? 6.במה אתה משתמש , גפרורים או מצית? 7.איזה צבע המקרר שלך? 8.מה תלוי עליו? 9.אתה שוטף כלים? 10.באיזה סבון כלים אתה משתמש? 11.יש אצלך בבית עדיין סרוויסים מהחתונה? (של ההורים..) 12.יש לך מרית? 13.יודע איך קוראים לזה בלועזית? סלון: 14.יש לך סלון? 15.כמה ספות יש בו? 16.איזה צבע הן? 17.הן נוחות? 18.אתה נרדם על הספה לפעמים? 19.טלויזיה - יש? 20.כמה אינצ'? 21.יש לך הרבה ספרים בספרייה? 22.לפי מה אתה מסדר אותם? 23.יודע מה זה הדום? 24.יש לך כזה בסלון? 25.קנית פעם באיקאה?מה? 25.הלכת פעם לאיבוד באיקאה? 26.יש לך מדפים בסלון?מה יש עליהם? 27.יש לך עציצים?כמה? 28.מטפל בהם יפה? 29.יש לך טלפון בסלון? 30.אלחוטי או רגיל? שירותים: 31.יש לך שירותים בבית? 32.איזה צבע? 33.באיזה נייר אתה משתמש (סוג ,פירמה..) 34.יש לך מטהר אוויר? 35.איזה? 36.יש לך עיתונים/ספרים בשירותים? 37.איזה? 38.נתקעת פעם בשירותים? 39.מה עשית? 40.אתה שם את נייר הטואלט במתקן שלו , או משאיר אותו ככה? 41.יש לך חסכמים בניאגרה של השירותים? 42.הייתה לך פעם סתימה? 43.למה? אמבטיה: 44.יש לך אמבטיה? 45.איזה צבע? 46.ומקלחון , יש? 47.זאיזה מהם אתה מתקלח יותר? 48.יש לך וילון באמבטיה? 49.איזה צבע? 50.מה יש לך בארונות באמבטיה? 51.יש לך ערכת עזרה ראשונה? 52.באיזה שמפו ומרכך אתה משתמש? 53.ובאיזה סבון רחצה? 54.יש לך ספוג? 55.משתמש בו? 56.עשית פעם אמבטיית קצף? נהנת? 57.מתקלח בבוקר? 58.כמה פעמים ביום אתה מתקלח? חדר שינה: 59.יש לך חדר שינה? 60.איזה צבע הוא? 61.למה קונים מיטה בצבע מסויים , הרי גם ככה שמים עליה מצעים? 62.איזה מיטה יש לך , זוגית או יחיד? 63.איזה מצעים יש לך? 64.ש לך ארון? 65.לפי מה אתה מסדר אותו? 66.יש לך מנורת לילה? איזה? 67.יש פוסטרים ותמונות? של מה? 68.מה אתה הכי אוהב בחדר שלך? חדר אורחים: 69.יש לך חדר אורחים? 70.מה יש בו? 71.למה הוא משמש כשאין אורחים? פינת אוכל: 72.יש לך פינת אוכל? 73.משתמש בה בכלל? 74.כמה כיסאות יש בה? 75.איזה צבע הם? נוחים? 76.יש שם טלויזיה? ולסיום....יש לך גג רעפים? אתה יודע כמה זמן לוקח לבנות אחד כזה? שבת שלום....

דוVשה

New member
להלהל

1.יש לך בית? אכן. 2.כמה חדרים? 3. 3.בבניין או בבית קרקע פרטי? בניין. 4.איך אתה מחמם/מקרר את הבית? בקיץ מזגן, בחורף יש דרכים אחרות. מטבח: 1.יש לך מטבח? חיובי. 2.אתה מבשל בו? חיובי. 3.יש לך מיקרוגל? חיובי. 4.באיזה צבע? לבן. 5.וקומקום? באיזה צבע? לבן. 6.במה אתה משתמש , גפרורים או מצית? מצת. 7.איזה צבע המקרר שלך? אוף וייט? 8.מה תלוי עליו? כל מיני. 9.אתה שוטף כלים? חיובי. 10.באיזה סבון כלים אתה משתמש? לא זוכרת. 11.יש אצלך בבית עדיין סרוויסים מהחתונה? (של ההורים..) בבית שלהם אני מניחה שיש. 12.יש לך מרית? לא נראה לי. 13.יודע איך קוראים לזה בלועזית? ספט-צ'ולה. סלון: 14.יש לך סלון? חיובי. 15.כמה ספות יש בו? 1. 16.איזה צבע הן? אוף וייט/בז'. 17.הן נוחות? מאוד, ספה ארוכה. 18.אתה נרדם על הספה לפעמים?פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח. 19.טלויזיה - יש? חיובי. 20.כמה אינצ'? לא יודעת. 21.יש לך הרבה ספרים בספרייה? חיובי. 22.לפי מה אתה מסדר אותם? בעקרון את ספרי השירה ביחד, ספרים שכבר קראתי ביחד, ספרים חדשים וכאלו שלא קראתי עדיין ביחד. 23.יודע מה זה הדום? חיובי. 24.יש לך כזה בסלון? שלילי. 25.קנית פעם באיקאה?מה? קנו לי מתנות משם. 25.הלכת פעם לאיבוד באיקאה? אולי. 26.יש לך מדפים בסלון?מה יש עליהם? בסלון? אין מדפים. 27.יש לך עציצים?כמה? במרפסת בחוץ יש כמה וכמה, בבית יש רק אחד, החתולים השמידו את כל השאר. 28.מטפל בהם יפה? משתדלת. 29.יש לך טלפון בסלון? שלילי. 30.אלחוטי או רגיל? יש אחד עתיק לתצוגה. שירותים: 31.יש לך שירותים בבית? חיובי. 32.איזה צבע? לבן. 33.באיזה נייר אתה משתמש (סוג ,פירמה..) מה שנעים וזול. 34.יש לך מטהר אוויר? חיובי. 35.איזה? לא זוכרת. 36.יש לך עיתונים/ספרים בשירותים? שלילי. 37.איזה? 38.נתקעת פעם בשירותים? בבית הזה? שלילי. 39.מה עשית? 40.אתה שם את נייר הטואלט במתקן שלו , או משאיר אותו ככה? במתקן. 41.יש לך חסכמים בניאגרה של השירותים? שלילי. 42.הייתה לך פעם סתימה? חיובי. 43.למה? כי מי שגרה כאן קודם עשתה בעיות. אמבטיה: 44.יש לך אמבטיה? חיובי. 45.איזה צבע? לבן. 46.ומקלחון , יש? שלילי. 47.זאיזה מהם אתה מתקלח יותר? 48.יש לך וילון באמבטיה? חיובי. 49.איזה צבע? מתחלף. 50.מה יש לך בארונות באמבטיה? כל מיני. 51.יש לך ערכת עזרה ראשונה? חיובי. 52.באיזה שמפו ומרכך אתה משתמש? ממש לא משנה לי. 53.ובאיזה סבון רחצה? רק דאב. 54.יש לך ספוג? חיובי. 55.משתמש בו? לעיתים רחוקות. 56.עשית פעם אמבטיית קצף? נהנת? מאוד. 57.מתקלח בבוקר? לעיתים. 58.כמה פעמים ביום אתה מתקלח? תלוי. חדר שינה: 59.יש לך חדר שינה? חיובי. 60.איזה צבע הוא? הקירות לבנים. 61.למה קונים מיטה בצבע מסויים , הרי גם ככה שמים עליה מצעים? יש הבדל בין מזרן לבין מיטה. 62.איזה מיטה יש לך , זוגית או יחיד? זוגית. 63.איזה מצעים יש לך? כל מיני. 64.ש לך ארון? חיובי. 65.לפי מה אתה מסדר אותו? לפי הצד שלי והצד שלו. 66.יש לך מנורת לילה? איזה? אין. 67.יש פוסטרים ותמונות? של מה? יש ברחבי הבית לא בחדר שינה. 68.מה אתה הכי אוהב בחדר שלך? את הצד שלי [ליד החלון =]] ואת הספריה. חדר אורחים: 69.יש לך חדר אורחים? חיובי. 70.מה יש בו? חדר מחשב. 71.למה הוא משמש כשאין אורחים? פינת אוכל: 72.יש לך פינת אוכל? חיובי. 73.משתמש בה בכלל? לעיתים. 74.כמה כיסאות יש בה? 4. 75.איזה צבע הם? נוחים? שחור וסביר. 76.יש שם טלויזיה? שלילי. ולסיום....יש לך גג רעפים? אתה יודע כמה זמן לוקח לבנות אחד כזה? שבת שלום....

רעוּת

New member
אמג גם את פה!

1.יש לך בית? יש להורים. והם אפילו השתמשו בכספי הבת מצווה שלי לקנות אותו, אז בקשתי זכויות יוצרים על החדר שלי והם צחקו עלי שהכסף שלי הספיק אולי ללבנה אחת בקיר
2.כמה חדרים? טוב, אני אענה לפי הדירה, יותר פשוט
3.5-4 כזה. 3.בבניין או בבית קרקע פרטי? בניין 4.איך אתה מחמם/מקרר את הבית? אני לא. זה נושא רגיש, עכשיו כשהתחיל החורף
מטבח: 1.יש לך מטבח? קיים 2.אתה מבשל בו? חחחחחחחחחחחח 3.יש לך מיקרוגל? אכן 4.באיזה צבע? לבן 5.וקומקום? באיזה צבע? נו מה נהיה. 6.במה אתה משתמש , גפרורים או מצית? מצית 7.איזה צבע המקרר שלך? צהוב מכוער
8.מה תלוי עליו? פליירים של מקומות שאפשר להזמין מהם אוכל
9.אתה שוטף כלים? יש לי ברירה? 10.באיזה סבון כלים אתה משתמש? חחח הגזמתם
11.יש אצלך בבית עדיין סרוויסים מהחתונה? (של ההורים..) יש בבית של ההורים. וכל פעם שהדודה הפלצנית שהביאה אותם באה אז מוציאים אותם. 12.יש לך מרית? נראה לי, אם אני זוכרת נכון מהפסיכומטרי
13.יודע איך קוראים לזה בלועזית? לא, זה לא היה בפסיכומטרי סלון: 14.יש לך סלון? קיים 15.כמה ספות יש בו? 1.5 כזה 16.איזה צבע הן? לא ברור 17.הן נוחות? לא 18.אתה נרדם על הספה לפעמים? לא 19.טלויזיה - יש? יש 20.כמה אינצ'? מעט 21.יש לך הרבה ספרים בספרייה? לא 22.לפי מה אתה מסדר אותם? לפי הסדר? 23.יודע מה זה הדום? שרפרף? 24.יש לך כזה בסלון? לא 25.קנית פעם באיקאה?מה? אני מסרבת להיכנס לשם. שמעתי סיפורי אימה על זה שזה כמו מבוך ומי שנכנס לא יוצא. 25.הלכת פעם לאיבוד באיקאה? אתם רואים!!!! 26.יש לך מדפים בסלון?מה יש עליהם? לא 27.יש לך עציצים?כמה? לא (הרבה יותר פשוט לענות ככה כל הזמן
) 28.מטפל בהם יפה? לא 29.יש לך טלפון בסלון? יש 30.אלחוטי או רגיל? רגיל שירותים: 31.יש לך שירותים בבית? דההה 32.איזה צבע? חחח נו מה. 33.באיזה נייר אתה משתמש (סוג ,פירמה..) כן שנייה אני אלך לבדוק
34.יש לך מטהר אוויר? לא נראה לי? 35.איזה? 36.יש לך עיתונים/ספרים בשירותים? לא 37.איזה? 38.נתקעת פעם בשירותים? לא בבית 39.מה עשית? 40.אתה שם את נייר הטואלט במתקן שלו , או משאיר אותו ככה? במתקן |שותפהעםOCD| 41.יש לך חסכמים בניאגרה של השירותים? אה? 42.הייתה לך פעם סתימה? לא 43.למה? אמבטיה: 44.יש לך אמבטיה? לא 45.איזה צבע? 46.ומקלחון , יש? יש 47.זאיזה מהם אתה מתקלח יותר? נו, מה 48.יש לך וילון באמבטיה? 49.איזה צבע? 50.מה יש לך בארונות באמבטיה? די, נמאס לי כבר
51.יש לך ערכת עזרה ראשונה? טוב, התייאשתי
52.באיזה שמפו ומרכך אתה משתמש? ביי
. 53.ובאיזה סבון רחצה? 54.יש לך ספוג? 55.משתמש בו? 56.עשית פעם אמבטיית קצף? נהנת? 57.מתקלח בבוקר? 58.כמה פעמים ביום אתה מתקלח? חדר שינה: 59.יש לך חדר שינה? 60.איזה צבע הוא? 61.למה קונים מיטה בצבע מסויים , הרי גם ככה שמים עליה מצעים? 62.איזה מיטה יש לך , זוגית או יחיד? 63.איזה מצעים יש לך? 64.ש לך ארון? 65.לפי מה אתה מסדר אותו? 66.יש לך מנורת לילה? איזה? 67.יש פוסטרים ותמונות? של מה? 68.מה אתה הכי אוהב בחדר שלך? חדר אורחים: 69.יש לך חדר אורחים? 70.מה יש בו? 71.למה הוא משמש כשאין אורחים? פינת אוכל: 72.יש לך פינת אוכל? 73.משתמש בה בכלל? 74.כמה כיסאות יש בה? 75.איזה צבע הם? נוחים? 76.יש שם טלויזיה? ולסיום....יש לך גג רעפים? אתה יודע כמה זמן לוקח לבנות אחד כזה?

דוVשה

New member
כן, לעיתים נדירות,

וחבל שכך. דווקא היה עוזר לי 'לברוח' למקום הזה.

../images/Emo45.gif!

אז תבואי מתי שרק תרצי. המקום הזה פתוח [בינתיים
סתם
] לכולנו, בדיוק בשביל זה.

רעוּת

New member
מה פתאום ../images/Emo7.gif

אבל את כבר לא אוהבת אותי יותר ולא מדברת איתי יותר במסנג'ר, אז זאת דרכי לדרוש צומי
סכס אחר וכו'

דוVשה

New member
ואיי מסנג'ר...

לא התחברתי שנים, מעניין מה קורה שם. תעשי לי הפתעות, תשאלי אותי שאלות מעניינות, תרגשי אותי, תחדשי לי, תריצי את אצבעותייך על גבי ותעשי לי נעימי - אח"כ נחשוב על סיפור.

דוVשה

New member
Don't let your mouth talk you to something

your ass can't handle... ומילים אחרות - קדימה!

דוVשה

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

גדול גדול גדול!!!!!!!!!!!!
תודה.

|איקון של אני חולה וטפשה ../images/Emo7.gif|

1.יש לך בית? לא נו, אני גרה בגינה 2.כמה חדרים? לי יש רק אחד
3.בבניין או בבית קרקע פרטי? לא זה ולא זה
4.איך אתה מחמם/מקרר את הבית? עם מיזוג מרכזי והוא לא מגיע לחדר שלי גם ככה אז מה הוא שווה תגידו לי
מטבח: 1.יש לך מטבח? כן, חמודי כזה 2.אתה מבשל בו? אני לא ממש מבשלת
או אפילו ממש לא
3.יש לך מיקרוגל? חח. כן, ובו אני דווקא כן מבשלת
4.באיזה צבע? לבן 5.וקומקום? באיזה צבע? גם לבן! 6.במה אתה משתמש , גפרורים או מצית? מצית
7.איזה צבע המקרר שלך? טורקיז. סתם, לבן, מה נראה לכם
8.מה תלוי עליו? תמונה, מגנט של פיצה [אבל אחת מחו"ל שפעם אכלנו בה הרבה] ועוד כמה דברים שאין לי כח ללכת לבדוק. 9.אתה שוטף כלים? יש ברירה? 10.באיזה סבון כלים אתה משתמש? נו, הירוק הזה
פלמוליב? למי יש כח ללכת לבדוק תגידו לי? 11.יש אצלך בבית עדיין סרוויסים מהחתונה? (של ההורים..) חחח לא סגורה על זה. 12.יש לך מרית? חחחחח. כן. וגם מרית פה
13.יודע איך קוראים לזה בלועזית? בטוח ידעתי ובטוח שכחתי. סלון: 14.יש לך סלון? כןןן נו 15.כמה ספות יש בו? אחת ענקית. ושתי כורסאות קטנות
16.איזה צבע הן? הספה
-וייט, הכורסאות ירוקות, תגידו מה זה פה אאוטינגים בשרשרת?
17.הן נוחות? מ-א-ממות. כאילו, כן. 18.אתה נרדם על הספה לפעמים? בקושי. 19.טלויזיה - יש? בקושי
20.כמה אינצ'? מינוס אחד. סתם, אבל, היא לא גדולה במיוחד. 21.יש לך הרבה ספרים בספרייה? של עצמי? יש כמות בלתי מבוטלת
לא של עצמי? בכלל. 22.לפי מה אתה מסדר אותם? לפי נושאים ואלה שמתחברים לי אחד לשני. 23.יודע מה זה הדום?
24.יש לך כזה בסלון? לא. אבל זה מגניב! 25.קנית פעם באיקאה?מה? לא
וגם אפפעם לא ראיתי האח הגדול! הא! 25.הלכת פעם לאיבוד באיקאה? טרם הספיקותי. 26.יש לך מדפים בסלון?מה יש עליהם? לא
אבל יש מן כוננית מאממת כזאת ועליה יש כלמיני דברים ליופי שכאלה. 27.יש לך עציצים?כמה? שניים אולי? 28.מטפל בהם יפה? בשביל זה יש אמא. 29.יש לך טלפון בסלון? יאפ. 30.אלחוטי או רגיל? אלחוטי. שירותים: 31.יש לך שירותים בבית? לא!!! אני משתינה בכיור!!! מה זה השאלות האלה!!! 32.איזה צבע? האסלה?
כמה מפתיע - לבן... 33.באיזה נייר אתה משתמש (סוג ,פירמה..) לא יודעת! זה עם הכלבים
העיקר שכלב אמיתי הם לא מרשים פה. 34.יש לך מטהר אוויר? למי שאין - אתה מסריח.
סתם, וברור שיש. 35.איזה? אההה השירותים זה רחוק מה נראה לכם! 36.יש לך עיתונים/ספרים בשירותים? לא. פה זה בית של אנשים היגיינים
37.איזה? האמת שיש בטח ספר הוראות של האפיליידי שלי, כשאני חושבת על זה.. 38.נתקעת פעם בשירותים? חחח כן. 39.מה עשית? צרחתי על כל הנוכחים בבית לעזרה, נראה לי. זה היה מזמן
40.אתה שם את נייר הטואלט במתקן שלו , או משאיר אותו ככה? חחח טריגר
אני שונאת לשים במתקן, ואוהבת ממש להשאיר ככה, מעולם לא הבנתי למה צריך מתקן
אבל תמיד רודים בי על זה שאני מתעצלת לשים במתקן, אז נאלצתי ללמוד
41.יש לך חסכמים בניאגרה של השירותים? אני חיה במדינת ישראל. והשירותים שלי לא מ48. אז.. כן. 42.הייתה לך פעם סתימה? לא בשנים האחרונות. 43.למה? כנראה כי זרקו לשם דברים שלא צריך
אמבטיה: 44.יש לך אמבטיה? לאאאאאא 45.איזה צבע? לבן! סטגדיש 46.ומקלחון , יש? יפ 47.זאיזה מהם אתה מתקלח יותר? אמבטיה 48.יש לך וילון באמבטיה? לא, וזה נורא
הכל משפריץ תמיד
49.איזה צבע? בלתי נראה! 50.מה יש לך בארונות באמבטיה? רק תגידו, זה שם. כמעט 51.יש לך ערכת עזרה ראשונה? כן
ואחת שוה ממש גם. רק, למה שהיא תהיה באמבטיה
52.באיזה שמפו ומרכך אתה משתמש? מה שיוצא. חח תכלס, מה שיוצא מהבקבוק שלו משהו עדיין
53.ובאיזה סבון רחצה? קמיל בלו
מאז שהייתי בייבה. 54.יש לך ספוג? חחח לא. איכס! לא היגייני! 55.משתמש בו? אני סרבנית ספוג
56.עשית פעם אמבטיית קצף? נהנת? והווו אני אוהבת. אבל מלא זמן שלא. 57.מתקלח בבוקר? לפעמים. 58.כמה פעמים ביום אתה מתקלח? חחח אחת. חדר שינה: 59.יש לך חדר שינה? לגשחלךיכף 60.איזה צבע הוא? לבן עם טאצ' של סגול בצבע
שבכלל לא רואים אבל זה סתם מגניב להגיד
61.למה קונים מיטה בצבע מסויים , הרי גם ככה שמים עליה מצעים? בתור אלוהי המיטות [?!P:] באמת שאין לי מושג, לקחתי חופש ביום הזה של הבריאה
62.איזה מיטה יש לך , זוגית או יחיד? זוגית
63.איזה מצעים יש לך? חחחחח כרגע? ורודים
64.ש לך ארון? ש לי חדר ארונות
65.לפי מה אתה מסדר אותו? לפי מה שאמא מסדרת
66.יש לך מנורת לילה? איזה? שרופה
כבר שנה פלוס
67.יש פוסטרים ותמונות? של מה? אחד קטן על הפסנתר. של וודסטוק
68.מה אתה הכי אוהב בחדר שלך? את הלוח שהם. אבל הוא לא פה
אז את הפסנתר. חדר אורחים: 69.יש לך חדר אורחים? חח כן, כי אנחנו עשירים פחד. 70.מה יש בו? כלום, הוא בלתי קיים. 71.למה הוא משמש כשאין אורחים? לדמיון הפרוע. פינת אוכל: 72.יש לך פינת אוכל? יאפ 73.משתמש בה בכלל? אוכלים בה! 74.כמה כיסאות יש בה? שישה. חוץ מכשבאים מלא משפחה ואז פתאום מצטרפים לשם כלמיני כיסאות מתגלגלים כאלה באופן ממש משעשע. 75.איזה צבע הם? נוחים? חום עם ירוק
וכנוש. 76.יש שם טלויזיה? היא בסלון, שזה גם איפה שהפינת אוכל והמטבח, סוגשל, אז זה מסתדר. ולסיום....יש לך גג רעפים? אתה יודע כמה זמן לוקח לבנות אחד כזה? לא ולא רוצה לדעת
שבת שלום.... דיגידן דיגידן!

noosh

New member
we're not right

חחחח יאי. 1.יש לך בית? לא בבעלותי, אבל כן 2.כמה חדרים? הממ. אני אף פעם לא יודעת אם כוללים את הסלון או לא. אז בלי סלון - חמישה. 3.בבניין או בבית קרקע פרטי? דירה בבניין. 4.איך אתה מחמם/מקרר את הבית? בעקרון יש מזגן, אבל אני לא חושבת שהדלקתי אותו הקיץ ובחורף אני פשוט קופאת. מטבח: 1.יש לך מטבח? בבית יש מטבח, כן. 2.אתה מבשל בו? כשאמא שלי לא שם. 3.יש לך מיקרוגל? יאפ 4.באיזה צבע? לבן 5.וקומקום? באיזה צבע? מן אפרפר כזה. 6.במה אתה משתמש , גפרורים או מצית? גפרורים, אבל זה לא קורה ממש. 7.איזה צבע המקרר שלך? לבן 8.מה תלוי עליו? מגנטים שונים, שומדבר מעניין. 9.אתה שוטף כלים? זה לא ממש קורה כי אני לרוב לא אוכלת בבית, וא םכן אני מכניסה ישר למדיח, אבל כשיוצא לי אני שוטפת כלים עוד לפני שהם נוגעים ברצפת הכיור. 10.באיזה סבון כלים אתה משתמש? נראה לי שמשהו של פלמוליב? הגיוני? 11.יש אצלך בבית עדיין סרוויסים מהחתונה? (של ההורים..) בטוח. 12.יש לך מרית? יאפ, אחרת איך אגרד את שאריות הבלילה מדפנות הקערה? 13.יודע איך קוראים לזה בלועזית? spatula סלון: 14.יש לך סלון? אכן 15.כמה ספות יש בו? שתיים, 3 ו-2 16.איזה צבע הן? מן פיצ' כזה 17.הן נוחות? חביבות 18.אתה נרדם על הספה לפעמים? כשיוצא לי משום מה לראות שם טלויזיה ומאוחר בלילה ממש אז כן. אבל אז אני קמה והולכת לישון 19.טלויזיה - יש? יש 20.כמה אינצ'? אין לי מושג 21.יש לך הרבה ספרים בספרייה? של הבית? יש שם די הרבה אבל לא כאלה מרתקים 22.לפי מה אתה מסדר אותם? את אלה בספריה שלי אני מסדרת בעקרון לפי הגובה, אבל כרגע הם פשוט מונחים אחד על השני וכאלה. 23.יודע מה זה הדום? כמובן. 24.יש לך כזה בסלון? יש אחד, אבל לא באמת משתמשים בו. 25.קנית פעם באיקאה?מה? הרבה דברים, יש לי בחדר ספריה וארונית וארון דיסקים ותיבת מטמון משם, וחוצמזה יש הרבה דברים בבית משם שהם לא רהיטים. 25.הלכת פעם לאיבוד באיקאה? חחח לא 26.יש לך מדפים בסלון?מה יש עליהם? אין 27.יש לך עציצים?כמה? יש כל מני, לא ספרתי. בטח בסביבות השבעה, לא כולל האדניות במרפסת. 28.מטפל בהם יפה? אמא מטפלת בהם, הם שלה 29.יש לך טלפון בסלון? לא 30.אלחוטי או רגיל? אלחוטי, אבל לא בסלון. שירותים: 31.יש לך שירותים בבית? חחח נו באמת 32.איזה צבע? ורוד עם נקודות כתומות. אמא בחרה. 33.באיזה נייר אתה משתמש (סוג ,פירמה..) אין לי מושג, מה שאמא קונה. אבל יש לזה ריח. 34.יש לך מטהר אוויר? אני חושב תשיש שם איפשהו 36.יש לך עיתונים/ספרים בשירותים? לא 38.נתקעת פעם בשירותים? חחח לא, אבל מישהי מהקורס שלי נתקעה פעם בבה"ד. זה היה סיפור מצחיק. 40.אתה שם את נייר הטואלט במתקן שלו , או משאיר אותו ככה? במתקן. 41.יש לך חסכמים בניאגרה של השירותים? אין לי מושג, אני משערת שכן 42.הייתה לך פעם סתימה? לא שזכור לי אמבטיה: 44.יש לך אמבטיה? לא 46.ומקלחון , יש? יאפ 48.יש לך וילון באמבטיה? לא, יש דלתות 50.מה יש לך בארונות באמבטיה? כל מני סטוקים של שמפואים וקרמים ושטויות כאלה, ומגבות. 51.יש לך ערכת עזרה ראשונה? איפשהו בבית 52.באיזה שמפו ומרכך אתה משתמש? אלביב הורוד |ספורוםיופיוטיפוחאישי| 53.ובאיזה סבון רחצה? מה שאמא קונה, לרוב זה פלמוליב כלשהו 54.יש לך ספוג? יאפ 55.משתמש בו? מן הסתם 56.עשית פעם אמבטיית קצף? נהנת? בטח פעם 57.מתקלח בבוקר? לפעמים, כשיש לי כוח לקום מוקדם / מאוחר מדי ואני מתה לישון 58.כמה פעמים ביום אתה מתקלח? פעם-פעמיים. חדר שינה: 59.יש לך חדר שינה? לא, אני ישנה בסלון. 60.איזה צבע הוא? קרם וצהבהב 61.למה קונים מיטה בצבע מסויים , הרי גם ככה שמים עליה מצעים? כי את המצעים שמים על המזרון והמיטה עצמה עשויה מעץ והיא מסביב? 62.איזה מיטה יש לך , זוגית או יחיד? וחצי. 63.איזה מצעים יש לך? כרגע? ורודים צבעוניים כאלה. אבל קניתי מהממים מסאטן
. הם מושלמים. 64.ש לך ארון? יאפ 65.לפי מה אתה מסדר אותו? לפי המקום שאמא השאירה לי. ואיך שהכל נכנס. יש סוג-של חלוקה לחורף / קיץ, אבל לא באמת 66.יש לך מנורת לילה? איזה? כן, פלורסנט כזאת מעל המיטה. 67.יש פוסטרים ותמונות? של מה? יש תמונה של דאלי ויש עוד תמונה שציירתי שבדיוק תליתי אתמול. 68.מה אתה הכי אוהב בחדר שלך? את הדיסקים שלי
וכשהוא מסודר. אין משה וספציפי, אני אוהבת דברים קטנים בו. חדר אורחים: 69.יש לך חדר אורחים? יש את החדרים של האחים שלי שהם לא בבית. אבל זה לא ממש חדר אורחים. 70.מה יש בו? הרבה זבל של אמא. 71.למה הוא משמש כשאין אורחים? לאחסו ןהזבל של אמא. פינת אוכל: 72.יש לך פינת אוכל? כן 73.משתמש בה בכלל? כמובן. 74.כמה כיסאות יש בה?ארבעה 75.איזה צבע הם? נוחים? מן עץ עם ריפוד ורוד כהה, וכן, די נוחים. 76.יש שם טלויזיה? לא, אני לא מאמינה בטלויזיה בפינת אוכל. ולסיום....יש לך גג רעפים? אתה יודע כמה זמן לוקח לבנות אחד כזה? לא ולא שבת שלום.... הודגש באמצעות מדגישומטיק

תמרוש5

New member
><

1.יש לך בית?אהא 2.כמה חדרים?4 3.בבניין או בבית קרקע פרטי?בניין 4.איך אתה מחמם/מקרר את הבית?אממ,דבוקה למפזר חום 24\7? מטבח: 1.יש לך מטבח?אהא 2.אתה מבשל בו?לעיתים רחוקות. 3.יש לך מיקרוגל?אהא 4.באיזה צבע?לבן. 5.וקומקום? באיזה צבע?גם לבן. 6.במה אתה משתמש , גפרורים או מצית?מצית. 7.איזה צבע המקרר שלך?גם לבן:p 8.מה תלוי עליו?אממ כמה מגנטים חמודים. 9.אתה שוטף כלים?המדיח שוטף אותם. 10.באיזה סבון כלים אתה משתמש?פיירי. 11.יש אצלך בבית עדיין סרוויסים מהחתונה? (של ההורים..)לא
12.יש לך מרית?אהא. 13.יודע איך קוראים לזה בלועזית?לא>< סלון: 14.יש לך סלון?אהא 15.כמה ספות יש בו?2 מחוברות,טכנית זה איזה משהו בנוי כזה,אמא שלי אשכרה הזמינה מישהו שיבנה לנו ספה
16.איזה צבע הן? ממ צבעוניות מכוערות כאלה. 17.הן נוחות?די. 18.אתה נרדם על הספה לפעמים?לא. 19.טלויזיה - יש?אהא. 20.כמה אינצ'?פפ לא יודעת. 21.יש לך הרבה ספרים בספרייה?לא יותר מדי. 22.לפי מה אתה מסדר אותם? גודל. 23.יודע מה זה הדום?לא. 24.יש לך כזה בסלון?לא יודעת. 25.קנית פעם באיקאה?מה?אהא,לא זוכרת כבר. 25.הלכת פעם לאיבוד באיקאה?ממ לא זוכרת. 26.יש לך מדפים בסלון?מה יש עליהם?ספרים. 27.יש לך עציצים?כמה?אהא! איזה 6 אמא שלי קצת אובססיבית אליהם. 28.מטפל בהם יפה?אמא. 29.יש לך טלפון בסלון?לא. 30.אלחוטי או רגיל?אלחוטי. שירותים: 31.יש לך שירותים בבית?אהא. 32.איזה צבע?לבן. 33.באיזה נייר אתה משתמש (סוג ,פירמה..)עלילי? 34.יש לך מטהר אוויר?כן. 35.איזה?אין לי כוח ללכת לבדוק
36.יש לך עיתונים/ספרים בשירותים?לא. 37.איזה? 38.נתקעת פעם בשירותים?אתמול!
39.מה עשית?צחרתי שיבואו לחלץ אותי. 40.אתה שם את נייר הטואלט במתקן שלו , או משאיר אותו ככה?במתקן. 41.יש לך חסכמים בניאגרה של השירותים?ממ לא יודעת. 42.הייתה לך פעם סתימה?כן. 43.למה?ככה? אמבטיה: 44.יש לך אמבטיה?כן 45.איזה צבע?לבן 46.ומקלחון , יש?אהא 47.זאיזה מהם אתה מתקלח יותר?באמבטיה. 48.יש לך וילון באמבטיה?כן. 49.איזה צבע?צבעוני. 50.מה יש לך בארונות באמבטיה?שלל שטויות. 51.יש לך ערכת עזרה ראשונה?אהא. 52.באיזה שמפו ומרכך אתה משתמש?הארבלאסנס. 53.ובאיזה סבון רחצה?כיף. 54.יש לך ספוג?לא. 55.משתמש בו? 56.עשית פעם אמבטיית קצף? נהנת?לפני מלא זמן. 57.מתקלח בבוקר?לא. 58.כמה פעמים ביום אתה מתקלח?1-2 חדר שינה: 59.יש לך חדר שינה?אהא 60.איזה צבע הוא?לבן 61.למה קונים מיטה בצבע מסויים , הרי גם ככה שמים עליה מצעים?אממ סתם? 62.איזה מיטה יש לך , זוגית או יחיד?וחצי. 63.איזה מצעים יש לך?אדום שחור. 64.ש לך ארון?אהא. 65.לפי מה אתה מסדר אותו?הוא מבולגן ביותר. 66.יש לך מנורת לילה? איזה?ממ אין. 67.יש פוסטרים ותמונות? של מה?פוסטר של מרלין מונרו. 68.מה אתה הכי אוהב בחדר שלך?את המחשב. חדר אורחים: 69.יש לך חדר אורחים?לא. 70.מה יש בו? 71.למה הוא משמש כשאין אורחים? פינת אוכל: 72.יש לך פינת אוכל?לא. 73.משתמש בה בכלל? 74.כמה כיסאות יש בה? 75.איזה צבע הם? נוחים? 76.יש שם טלויזיה? ולסיום....יש לך גג רעפים? אתה יודע כמה זמן לוקח לבנות אחד כזה?לא.

למעלה