נגעו במישהם המהומות ? אם כן ספרו

debby12

New member
מנהל
כן. ייאוש. לא יודעת מה להגיד...

קודם מעל מאה אלף איש מתו בקורונה ועוד היד נטויה. מיליונים איבדו את פרנסתם. ואז שוטר רוצח גזען רצח אדם אל מול המצלמות (אני מניחה שהוא גם מפגר - אחרת איך זה לא אכפת לו לרצוח מישהו אל מול מצלמה?). ולפי התקשורת רוב השוטרים כאלה
עכשיו ההמון בוזז ומנפץ חנויות של סוחרים מסכנים שגם ככה כבר כמעט 3 חודשים אין להם פרנסה. קיבלנו מייל מהנהלת הבניין שבו נהגתי לעבוד לפני שנגמר העולם עם הוירוס עטלפים שהם מכסים את הקומות הנמוכות בדיקטים ומשטחים (Boarding up) לאור המהומות. לא שאני מגיעה לשם בחודשים האחרונים ובקצב הזה גם לא בשנה-שנתיים הקרובות. בשכונה שבה מתגורר אבא שלי (אי שם בחוף המערבי), עסוק כרגע קהל בלבזוז את הקניון, ושוטרים שומרים על הכניסה לשכונה שלו מחשש שהקהל ימשיך לבתים פרטיים. שבוע עצוב באמריקה

debby12

New member
מנהל
עיקר שכחתי - זו תחושת חוסר האונים

כלומר, אם ביזה ושאיפת גז מדמיע לא בראש מעייני אבל כן הייתי רוצה לעשות משהו מועיל לטובת מיגור שוטרים/שיטור מהסוג הזה - מה כבר אפשר לעשות? אם היתה קרן לאיתור וניטרול שוטרים כאלה הייתי תורמת בשמחה.

vinney

Well-known member
גיוס חובה.

לא שזה תרופת פלא, כפי שראינו בארץ, אבל זה עדיין יוציא את לפחות קצת את המיץ לכל הזבלה של הזבלה של החברה האמריקאית שהולכים להיות שוטרים כדי לתת מכות לאנשים. &nbsp בעיניי השוטרים האמריקאים זה כמו מג"בניקים בארץ - עושים עבודה חשובה, אין ספק, אבל שכל אין להם אפילו טיפה. תן להם להתרוצץ בלי פיקוח - רק צרות יהיו.

vinney

Well-known member
אנחנו תחת עוצר.

פעם ראשונה בחיי שאני תחת עוצר... מרגש, מרגיש קצת כמו פלשטינאי

vinney

Well-known member
אני רק מקווה שלא נגיע לכפר קאסם בטעות...

לשוטרים האמריקאים יש יד הרבה יותר מדי קלה על ההדק...

Midriff

New member
הבענו תמיכה

השתתפנו אתמול בהפגנה, עם הילדים (בני עשרה) מקומית שמשכה קרוב לאלף אנשים. המשטרה והקהל ניסתה בכל מאודה למנוע אסקלציה. השוטרים חילקו בקבוקי מים קרים בכניסה לאיזור (לא לבושים בציוד לפיזור הפגנות - כמו שהיה בעיר הגדולה השכנה). ותוך כדי הקהל נטרל כמה אנשים שניסו לגרום לאסקלציה. רוב הרעש השלילי ונזק (עלו למישהי על כף היד עם רכב) נעשה ע"י גורמים קיצוניים שהיו נגד ההפגנה. בעיר הגדולה השכנה ההפגנות בימים האחרונים מסתיימות בגז, ספרי פילפל וכדורי גומי

איי ל

New member
מנהל
ייאוש

גם אנחנו תחת עוצר. האמת שזה הדבר שפחות מפריע לי כיוון שגם ככה לא יצאנו בגלל הקורונה. אבל ההרגשה שאוטוטו החוליגנים מגיעים לשכונה שלנו כדי להתפרע ולזרוע הרס היא מייאשת ומדאיגה. כבר יומיים רצות שמועות שהשכונה שלנו על הכוונת של החוליגנים ואני ישן בקומה למטה עם מחבט בייסבול. אני לא מתכוון לעשות כלום אם נגיע למצב שיישברו חלון. אני פשוט מפחד על המשפחה שלי אם מישהו ינסה להיכנס לתוך הבית. אני ממש מצטער שלא הוצאתי רשיון לנשק בזמן. &nbsp

xbuffalomen

New member
האמת גם אני לא יודע איך הייתי מגיב ... בניגוד(?) אלייך אני

חמום מוח ... וספק אם הייתי עושה את המעשה הנכון - לשמור על המשפחה ולהימנע מכל עימות. אגב , מטף כיבוי יעיל לא פחות מאלת ביסבול - אני לא ציני

איי ל

New member
מנהל
לא יודע מה זה המעשה הנכון.

אבל תודה על הרעיון של המטף כיבוי. יש לי אחד ואני הולך להניח אותו ליד אלת הבייסבול. מרגיש לי כמו מארב בלבנון, רק שהפעם יש לי את הילדים שלי בבית והם קטנים בשביל להבין מה קורה. &nbsp

למעלה