נהג מונית

נהג מונית

כל כך הרבה פעמים רציתי לראות ופיספסתי אבל היום סוף סוף ראיתי את אותו סרט מדהים, ועם זאת קשה מאוד לצפיה. דה נירו משחק מדהים, כרגיל, אמין, בוטה, וצעיר למדי :) הסרט הזה רק מראה כמה סקורסזה הוא במאי מדהים, הסגנון המיוחד שלו רק הופך את הסרט לטוב יותר ומיוחד יותר, הסיצנה בה נכנס דה נירו ל``בית זונות`` של ``ספורט`` ויורה בכל מי שעומד מולו מבוים בצורה כל כך שונה וחריפה יותר, קשה להבין מה בבימוי עושה את זה אבל ההרג שם הרבה יותר בולט וחריף מאשר אותם סרטי אקשן זולים שמשודרים בAXN והסיום המזוויע בו רואים את החדר מלמעלה. זהו ללא ספק סרט שנכנס לרשימת עשרת הסרטים האהובים עלי (אני לא בטוח על חשבון איזה סרט עדיין..)

אנגלינה

New member
אכן סרט מדהים!!!!!!!!11

הקולנוע במיטבו כפי שכבר כתבנו שילוב של אחד הבמאים החזקים עם השחקן החזק סרט חזק ומעולה!!!!!!!!!!! אנגלינה אז מה עוד ברשימת הסרטים האהובים עליך?

זאת בערך הרשימה

איש הגשם פורסט גאמפ אמריקה X הבוגר החומה כל אנשי הנשיא נהג מונית 12 המושבעים (הגירס המקורית מ57 אם אני לא טועה) משפט הקופים האלמנט החמישי מטריקס לכשכש בכלב (זה לא ממש עשיריה אבל צימצמתי כמה שיותר)

supes

New member
יש עוד הרבה

יש כמה שהייתי מוציא מהרשימה שלך ועוד הרבה שהייתי מוסיףהרשימה שלי היא: (לא בהירכך בסדר הזה) 1. מאטריקס. 2. X-MEN. 3. אמריקה X. 4. פני צלקת. 5. החברה הטובים. 6. ליאון. 7. דרקולה (עם גרי אולדמן וקיאנו ריבס). 8. האחים בלוז. 9. מועדון קרב. 10. שליחות קטלנית 2. כמובן שיש עוד רבים וטובים אבל אילו הטובים שעולים לי לראש.

כמובן איך שכחתי את האחים בלוז....

X MAN לא עד כדי כך טוב... מועדון קרב לא יצא לי לראות שליחות קטלנית זה פשוט סרט אקשן ממוצע (טוב אולי טפה יותר) וממש לא הייתי מכניס, ליאון גם סרט טוב אה ויש עוד סרט מצויין ששכחתי 12 הקופים

אנגלינה

New member
אחלה רשימה

באמת יש לך כמה מהסרטים הטובים שקיימים הרשימה שלי שונה לגמרי אבל בהחלט פורסט גאמפ והבוגר הם סרטים גדולים כמובן שאמריקה איקס גם ברשימה שלי:) אנגלינה

למעלה