נוווו אני מתחילת המבצע מנסה להגיע

נוווו אני מתחילת המבצע מנסה להגיע

לחורים שאתם עושים בהם וזה רחוק לי אני גרה בחולון ויש הרבה שרוצים בחולון אז מה כל כך קשה להגיע לחולון?!?!?! כמו כולם גמני רוצה את הכסף אני מבקשת שתגיעו לחולון ואם לא חול ון לפחות מקום קרוב לחולון כמו ראשון או בתים אתם כל המן עושים בתלאביב אולי היא מרכז אבל עדיין היא רחוקה מהמון ערים!!! מי שמסכים איתי שישרשר לפה

Nastia144

New member
מסכימה איתך ב100%

נכון זה לא אופר זה מלא זמן להגיע לת"א! --------------- תעשו טובה תרשמו פה ת'סיסמא כל פעם -לא כולם מצליחים לראות אותה!!!!!גגגגגררררררררררר

Frutapao

New member
ומה הרמז ליום חמישי..../images/Emo35.gif

אגב, נסטיה, אומרים "לא פייר" לא "לא אופר"...

דיימונדז כנסי וכל אלא שבוכים פה

תיראי גם אני מחולון אבל אף פעם לא בכיתי למה לא בחולון. להגיע מחולון לת"א זה 20 דקות גג את יכולה לסוע לת"א!!! וחוץ מיזה תפסיקו לבכות כל הזמן לא לא פה ולמה לא שם כי זה התחיל להיות מגעיל!!! חכו בסובלנות וזה יגיע גם לחולון תאמיני לי כי חולון עיר מרכזית עם עבר וותיק (עיר ישנה יחסית) ויש בה הרבה מה לעשות. אז מותק קצת סובלנות וזה יגיע גם לחולון וכמעט לכל חלק בארץ (לפחות אני מקווה בשביל כל האנשים פה בפורום שתפוז יגיעו לכל חלקי הארץ) נ.ב בהצלחההההההההההההה לכולם ואמן רק אנשי הפורום ימצאו תכסף חעעע ותודה מראש מכל צוות ההנהלה והעומד בראשה יוסי הכריש!!!

כן ואני יסע עד לשם ויחזור!

ןאם אני לא יזכה בכסף אז סתם ני יסע ויחזור!??!??! ומה אתה חושב שלחברות שלי משעממם בחיים?!?!?!?!

britr

New member
אני מאמינה שהם יגיעו לראשון לציון

ולערי המרכז. האמת היא זה עניין של מזל אני פתרתי את החידה של ירושלים כבר בלילה וידעתי שמדובר בסימנטק אבל לא הלכתי בסוף כי כולם היו בטוחים שזה ביפו ובילבלו אותי, את יודעת איך התאכזבתי? האמת היא שהכל עניין של מזל.... שיהיה בהצלחה!!!

ומי אמר שבעיר שלך תזכי??

את חושת את יחידה מאזור שלך??? ואם זה יהיה בחולון אבל קצת רחוק מהבית שלך עדיו תהיי צריכה לקחת אוטובוססס.

בעעעעעעעעעע

שתקוווווווו כולכםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםכולה כסף יש דברים יותר חשובים בחיים.... כמו החיילים שנהרגו היום ושנחטפו!!!אז דייי לריב על שטויות סעמק

britr

New member
צודק!!!

אומנם זה כיף לזכות אבל כסף זה לא הכל בחיים!!! עכשיו אנשי הצפון ירדו למקלטים... מסכנים :(

אתה יודע...

תמיד התעוררה אצלי השאלה... האם בכלל החיילים יודעים למה הם נלחמים... למשל במלחמת ששת הימים איבדנו הרבה חיילים אבל כבשנו את סיני... ואח"כ החזרנו אותו למצריים... כלומר החיילים נהרגו סתם... ואני ראיתי סרט דוקומנטרי על התקופה בה גוש קטיף היה בידינו ושם נהרג חייל שירו עליו מהשטחים... ו... החזרנו את גוש קטיף... ודמו נשפך סתם... לא חבל? המדינה לא שמה לעצמה מטרות... מה המטרה בכלל?

GeJuFan

New member
דיימונד'ז אני איתך גם אני חולונית

וגם לי אין רכב וקשה לי הלגיע למקומות רחוקים, אני לא אטריח את עצמי באוטובוסים ברחבי הארץ. תפוז יש בחולון(דרום חולון אם יורשה לי לומר יותר נכון קרית בן גוריון...) הרבה מקומות שאפשר להחביא. אז בבקשה תגיעו לחולון כי יש לי עוד 8000 לשלם על הבגרויות וכסף לא צומח על עצים :-\

GeJuFan

New member
למזלי הרע כן. אחת השכונות הכי

מגעילות בעיר. אבל יש בה את הפיצה הכי טובה בארץ.

למעלה