נועה גולן בראל בהופעה!

יפתח מ

New member
נועה גולן בראל בהופעה!

נועה גולן בראל, זמרת הבלוז/סול שהופיעה לאחרונה בתכנית The Voice תופיע ביום שני ה-23.1 במופע התרמה מיוחד במועדון הסאבליים שבתל אביב. נועה גולן בראל והבלוז בנד זכו לאחרונה בתחרות הבלוז הישראלית אשר מקנה כרטיס לייצג את ישראל בתחרות הבלוז הבינלאומית בממפיס שתתקיים בתחילת פברואר. לאור בעיות תקציביות במימון הנסיעה עבור ששת הנגנים של הלהקה החליטה הלהקה ביחד עם עמותת הבלוז הישראלית לבצע מופע התרמה מיוחד עבור גיוס הכספים לנסיעה. המופע יכלול קאברים מיוחדים של הלהקה לשירי בלוז וסול מכל הזמנים ובין היתר לאומנים: ארית'ה פרנקלין, אטה ג'יימס, סטיווי וונדר ועוד... בהופעה יתארחו נירית מיליס (כוכב נולד 4), אורן שרייבר וליאור יחזקאלי! פתיחת דלתות: 20:00 תחילת הופעה: 20:30 מועדון סאבליים, דרך שלמה 53, תל אביב מחיר: 50 (כל סכום נוסף כתרומה יתקבל בברכה) נועה גולן בראל - שירה נמרוד מרגלית - גיטרה ארז עופר - קלידים נועם זלט - בס אילן בראל - תופים יפתח מנדלבאום - סקסופון

בדיוק מה שרציתי לעשות עכשיו!!

מלך אתה!!
תבואו חבר'ה!

היום בערוץ 2 ראיון עם אביב גפן

אחרי המירוץ למיליון (22:23 לפי הממיר של הוט), גיל ריבה ישוחח עם אביב גפן, ובזאת ישלים את כל ארבעת המנטורים של The Voice. מי רואה?

אז זה היה שיטתי.. אחד אחד הם אירחו?

ואני חשבתי שזה היה במקרה.. חח סילי מי.. אז אלה התוכניות על החיים שהבטיחו להם? פפפחחחחחחחח

בתקופה שעוד חיפשו מנטורים לדה וויס

ולבי"ס למוזיקה הציעו כל מיני הצעות "מפתות" לאמנים.. בין היתר תוכנית על חייהם.. דוקו שכזה..

מה כל כך מפתה בחפירה בילדות הקשה שלך?

אם כבר, אני הייתי מסכים להיות מנטור אם היו מבטיחים לי שלא יעשו תוכנית על החיים שלי

עוד על נועה- כתבת שער במגזין "סגנון"

היום בעיתון מעריב במגזין "סגנון" נועה בכתבת שער ענקית! 5 עמודים שלמים! תקראו דווקא כתבה מאוד מרגשת

lavendula

New member
יש המון יחצנות סביב המתמודדים של התכנית

את רז שמואלי ראיינו בשישי שעבר בערוץ 2, בתכנית "מופע לילה", ואתמול התראיין לתכנית מאור תיתון. נועה גולן התראיינה אתמול ב"מלכות השבת", ובטח היו עוד ראיונות שפספסתי. מוזר לי שכבר בשלב הזה מייחצנים, שזה בעצם שלב מקביל לאודישנים.

Guy M1

New member
בתוכניות של קשת זה בסדר, אבל כל השאר זה נוראי

או שכולם מקבלים הזדמנות שווה לחשוף את עצמם או שאף אחד. פשוט הזוי שחלק מקבלים יותר חשיפה וחלק לא מקבלים בכלל...

לאט לאט כולם יקבלו חשיפה

לפחות בינתיים זה ככה. מצד שני, שיקולי הפרסום הם כלכליים נטו ומי שהם חושבים שהולך לקבל יותר אהדה יקבל יותר פרסום. זה קורה בכל תוכנית ריאליטי ו-The Voice לא שונה בקטע הזה.

Guy M1

New member
בסדר גודל של כתבת שער בעיתון? לא נראה לי...

בכל אופן, זה ממש צורם ולא צריך להיות ככה.

lavendula

New member
הקידום המאסיבי לא מסתדר לי עם התדמית

שניסו להציג באודישן שלה. כאילו כבר הכתירו אותה.

אני מניח שהכל יתאזן כשנגיע לתוכניות לייב..

הקידום המאסיבי אגב לדעתי טוב למתמודדים.. שלא ייעלמו מהתודעה כמו אלה של כוכב נולד.. זו גישה קצת שונה- ניראה איך זה יעבוד
תסתכל על זה כאמנים שמנסים לפרוץ לעולם המוזיקה בארץ יותר מעל מתמודדים בריאליטי.. אולי יהיה קל יותר וטבעי יותר לקבל את זה..

למעלה