נועם רוצה....?

SaintJohn

New member
אני רוצה תנאים בבקשה

אני לא רוצה שיתקרבו לקרוואן הפרטי שלי, אני רוצה לבחור תפריט רק שלי, אני רוצה לבחור את השף, את המאפרת ואת הנהג. אני רוצה שעות מנוחה מסויימות ואני לא יהיה מוכן שיפריעו לי בהן. אני חייב את הביוטי סליפ שלי. אני רוצה שומר אישי שירחיק את הגרופיות ואני לא מוכן שיהיו שחקנים ברמה נמוכה כמו אוף-ברודוויי או משהו דומה שיגרמו לי להראות כמו שחקן גרוע. אני מקפיד מאוד על סעיפי השכר בחוזה, אבל על זה נדבר בארבע עיניים. מלבד הפרטים האלה, אני חושב שתוכלי לדבר עם הסוכנים שלי על שיתוף פעולה. אז דברי עם האנשים שלי, ונקבע צהריים מתישהו. אגב, שפילברג מוסר ד"ש... ושאלה קטנה: סרט??? WTF? מה את זוממת בדיוק? (זה בעצם 3 שאלות, אבל לא נורא)

AeroTom

New member
אפשר להיות המפיק?../images/Emo13.gif

או לפחות אחראי על ה-Soundtrack... מה זה הסרט הזה נלה? מגמת קולנוע בבית ספר או משהו? ולמה דווקה נועם התבקש לשחק בו?
נועם-כנראה שגילו אצלך כישורי משחק שלא ידענו עליהם. אתה בדרך להוליווד! "Say you livin' on the 19:30 train and that you headin' out to Hollywood..."
==================================================================

AeRo NaLa

New member
תומר.. וכל מי שרוצה לדעת!

אני וחברה שלי עושות סרט גמר , מי שרוצה לשחק בסרט שיגיד לי ואני אשלח לו את התסריט. תאכלס זה 2-4 ימי צילום וצריך לעשות את זה בהתנדבות כי אסור לנו לשלם למי שמשחק :) תודה מראש, ותומר, אתה יכול להמליץ לי על מוזיקת רקע , אני העורכת :) וגם הבימאית.

בינג

New member
דרך מה אתן עושות את הסרט?

מטלה? עבודה?? (זה אותו דבר, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)

AeRo NaLa

New member
תומר.. וכל מי שרוצה לדעת!

אני וחברה שלי עושות סרט גמר , מי שרוצה לשחק בסרט שיגיד לי ואני אשלח לו את התסריט. תאכלס זה 2-4 ימי צילום וצריך לעשות את זה בהתנדבות כי אסור לנו לשלם למי שמשחק :) תודה מראש, ותומר, אתה יכול להמליץ לי על מוזיקת רקע , אני העורכת :) וגם הבימאית.

AeRo NaLa

New member
אופס.. זה נשלח פעמיים...

סרט לפרוייקט גמר של שלוש יח"ל קולנוע :)

AeroTom

New member
אם את רוצה

כמה שירים לסצינת סיום מרגשת כדי שהקהל שלך יזיל דמעה יש לי כמה וכמה שירים מתאימים: למשל Mad World מהפסקול של דוני דארקו שעכשיו תופס במצעדים בבריטניה למרות שהוא מלפני יותר מ-שנתיים. יש גם את המנגינה מהפסקול של רקוויאם לחלום, The End כמובן של ה-Doors ועוד... Anyway, בהצלחה עם הסרט ומה העלילה שלו? ואני עדיין בעד שנועם ישחק בסרט כדי שהוא ימצא את כישרון המשחק שלו!

StarDustGirl

New member
eleanor rigby-שיר עצוב לאללה../images/Emo10.gif

בכלל..ביטלס פשוט כל כך שולטים... שמעתם פעם על זמר איכותי (ואופילו לא איכותי) שלא אוהב את הביטלס?? הקאבר של come together של ארוסמית' כל כך שווה
וד"א...אם כבר אומרים סטיבן טיילר, אז אולי כדי גם לכתוב ארוסמית'- כי העיקרון, ככה הוגים את זה. למרות שיש E...לא אומרים ai-rosmith

למעלה