נורטון אנטי וירוס צריך עזרה

דניאל66

New member
נורטון אנטי וירוס צריך עזרה ../images/Emo5.gif

שלום יש לי נורטון אנטי וירוס 2001 ויש לי 2 שאלות עכשיו ב OPTIONS-AOUTO PROTECT-BLOODHOUND לאיזה רמה כדאי לעלות את האבטחה הכי גבוהה או ברירת המחדל ? ועוד שאלה שאני רוצה להרשם לתוכנה אז מופיע לי תפריט של מדינות בראשון יש כל מיני מדינות אבל אין את ישראל ורשום "OTHER" מתחת יש אפשרות בחירה של מדינות אחרות ויש את ישראל אבל שאני לוחץ על "OTHER" ולמטה על ישראל אז אני לא יכול ללחוץ על NEXT בכדי להמשיך להרשם אבל אם אני משנה את הOTHER למדינה אחרת כמו קנדה ולמטה יהיה ישראל אז אפשר להמשיך להרשם וללחוץ על NEXT מה עושים ?

kitt

New member
תשובות:

1. תשאיר את ברירת המחדל 2. תסמן UNITED STATES ופשוט אח"כ לחץ CANCEL על הרישום.

דניאל66

New member
לקיט

קניתי את התוכנה חוקית , הוא לא מבקש ממני כל רגע להרשם , פשוט אני רוצה להרשם לסימנטק שהרישיון בתוכנה (about) יהיה על שמי . עכשיו יש לי חלונות 98 עברית מלא ,אם אני אסמן את UNITED STATES ולמטה את ISRAEL אני יכול להמשיך בתהליך הרישום אבל למה ללחוץ על CANCEL ולמה ארה"ב ????? אני רוצה לחדש את הרישיון לאחר שפג התוקף באתר של סימנטק אבל שלא יחשבו שאני מארה"ב ויפנו אותי לגירסא הלא נכונה ..... מה עושים ??? לך בוודאי יש נורטון אז אולי תבדוק את העניין אצלך איך בדיוק נרשמים כי אמור היה במהלך הרישום ללחוץ על "OTHER" במדינות ולא ארה"ב ומתחת רק "ISRAEL" ואז ללחוץ על NEXT ולהמשיך ברישום כמו השם שלי המייל וכ"ו ... אני מצרף צילום מסך בנוגע לבעיה תודה מראש! שיהיה לך צום קל וגמר חתימה טובה

kitt

New member
גם אצלי יש נורטון חוקי למהדרין וגם

אצלי לא ביצעתי את הליך הרישום, הליך הרישום הזה לא קשור לחידוש הרשיון, הרשיון אותו אתה מחדש הוא רשות הורדת עידכוני וירוסים ותוכנה, זה לא משנה אם העותק שלך רשום או לא לחדש את הרשיון תוכל, החידוש מבוצע דרך האתר עצמו של החברה. בכל מקרה התוכנה תוריד את העידכונים המתאימים לה ללא קשר להיכן היא רשומה.

mozar

New member
השאלה הראשונה

כשהייתי בקורס של נורטון לאנטי ווירוס לשרתים עלתה השאלה לאיזה רמה כדאי לשים את ה bloodhound. לפי כל הבירורים שעשיתי, היעילות שלו לעומת משאבי המחשב שהוא לוקח איננה שווה ולכן כדאי להוריד אותו למינימום

amirmar150

New member
בקשר לשאלה השניה:

שאמרת שלמטה כתוב ישראל, כתוב IL או ISRAEL? כי אם כן אז זה סטייט, מדינה בארה"ב מדינת אילינוי, איפה ששיקגו

דניאל66

New member
תודה קיט ועוד שאלה קטנטונת ../images/Emo35.gif

לאחר שיפוג הרישיון , צריך לשלם דרך האתר סמינטק עם אשראי ????? כמה זה עולה פחות או יותר חידוש הרישיון ?

kitt

New member
אין לי שמץ כמה עולה החידוש עדיין

לא יצא לי לחדש אותו (פשוט התקדמתי כל פעם בגירסה). התשלום הוא בכרטיס אשראי, אבל יכול להיות שדרך הנציג שלהם בארץ ( PF1) גם אפשר להאריך רשוי.

דניאל66

New member
רגע לפי מה שהבנתי

אם הרישיון פג ואני אקנה נורטון 2002 (כרגע יש לי 2001) אז התוכנה ממשיכה לעבוד עוד שנה נוספת ? אז לשם מה לחדש רישיון עדיף לקנות תוכנה חדשה נכון? (זה בטח יעלה אותו מחיר הרישיון) אני פשוט חדש בנורטון אז לא כל כך מתמצא...

דניאל66

New member
וואלה זה הכל ????

חשבתי שזה כמו לקנות תוכנה חדשה!!!!! אבל אחלה רק חבל שדרך האתר של סמינטק אפשר לחדש את הרשיון... חבל שאין אפשרות בארץ לחדש דרך מוקד תמיכה ורק בארה"ב דרך האתר..

למעלה