נושא לשיחה ושאלות
נקיון לפסח

frige

New member
גם בן דוד של אלי מעפולה הוא גנן

אם את רוצה אני יכולה לברר לך פרטים

LANIT1

New member
פסח ../images/Emo155.gif../images/Emo162.gif../images/Emo157.gif../images/Emo159.gif

zehaviti2

New member
ראשית, מזל טוב, גם אני מצפה

בתחילת אוקטובר עם צלקת מהראשונה (ריץ רץ), קיסרית נפלאה. שנית, תודה רבה על ההמלצה, אני אשמח למספר טלפון כי אני צריכה שיגיע להצעת מחיר; הגינה שלי בכי רע יעידו שכנותיי. זהבית

LANIT1

New member
גם לך מזל טוב ZEHAVIT

גם אני עברתי קסרי......ריץ רץ .......פעמיים תרצי משהו רק תשאלי... אוקטובר... גם אני נולדתי באוקטובר אך איזה כייף שיהיו רק בשורות כאלה .. אמן ואמן

dafgol

New member
../images/Emo2.gif אני בשוק מעצמך ../images/Emo49.gif ענקי ../images/Emo140.gif

dafgol

New member
איזה קטע עכשיו שאני חושבת על זה

שתיכן תלדו ישר ליומולדת של רזי .....אז בבקשה ללדת בנות
( אמא שלי ב 4.10 תהיה בת 60, רזי יהיה בן שנתיים ב 6.10, אח שלי מתחתן ב 18.10 - ככה שכל שאר התאריכים פנויים מבחינתי
)

S r 35

New member
../images/Emo13.gif מוסיפה גם את אמא שלי לחוגגי

אוקטובר (17/10) - בנוסף, יש לנו הרבה חברים ילידי החודש הזה ... כך שמבחינתו זה חודש רווי חגיגות.|בל
|4U

לולי72

New member
זהבית, מזל טוב

שיהיה לך הריון קל, משעמם ושיעבור בהצלחה. אושר.

S r 35

New member
התשובות שלי לאניטה

ניקיון: אצלי ניקון פסח כל השנה. פעם בחודש אני מעיפה את כולם מהבית ומקרצפת אותו. מודה, אני משוגעת בקטעים האלה. ככה שמבחינתי ניקיון פסח זה מבצע ניקיון רגיל, אולי טיפטיפה מעמיק יותר.
התחלתי בניקיון: כל יום קצת, עד לתאריך היעד. (מאוד אוהבת את ערב החג כשכל הבית נקי, מצוחצח ומבריק).
לגבי שינויים, שיפוצים ... מתכננים לסייד אבל לא עכשיו אלא בקיץ. אז כנראה נקנה, גם אנחנו, ריהוט לחדר החדש של ניר, לקראת כיתה א'. יש לי המון רעיונות לשיפוצים ואני מתה לממש אותם - הוספת קירות, הורדת קירות ... אתם יודעים... אני רק צריכה תקציב ואני רצה קדימה. בעלי היקר, לעומת זאת, נראה ככה
כשאני מתחילה רק לדבר על זה ... אם זה היה תלוי בו הוא היה מסתפק בארבעה קירות, מנורה, שולחן, מיטה ובלאגן ... אין לו שמץ של חוש בעיצוב .... גינה אין לנו, כך שלפחות הקטע הזה נחסך ממני.
סדר עושים אצל חמותי. ארוחת החג, למחרת, אצלי. מיד אחרי החג, שבוע אחרי, אנחנו מתוכננים לרדת לאילת
שיהיה לכולנו
שמח

S r 35

New member
ועוד משהו על פסח

חג שקיבל משמעות מיוחדת בשבילי כי לפני שנתיים הוא הפך ליום ההולדת של רונקי שלי (לפי התאריך העברי).

לולי72

New member
שרה גם אצלי זה ככה

יובלי שלי נולדה במוצאי פסח, בליל הסדר כבר לא מצאתי לי מקום, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי ואיך שהוא אכלתי משהו ואז כשהתעוררתי באמצע הלילה עם צירים, בעלי הסתובב לצד השני ואמר באלו המילים: "זה לא צירים, זה מהאוכל" הסתובב לצד השני ונרדם. למזלי הצירים היו רק 20 דקות ואז אחרי 3 שעות, בשעה 6:00 בבוקר התחילו צירים רציניים ואז הערתי אותו ואמרתי לו: "יאללה, נוסעים, לבית החולים" וחזרנו עם אפרוחונת. סליחה, חיפושונת.

S r 35

New member
אין ספק שזה נותן לחג משמעות מיוחדת

ואגב - בצירים שלי עם ניר - שהיו גם הם קצרים ולא התחילו מהגב, כמו שכתוב בספרים וכמו שכולם אומרים - הייתי משוכנעת לחלוטין שזה קלקול קיבה (באותו ערב נשנשתי חטיפים בכמויות מסחריות). עם הידיעה הזו הלכתי למיון יולדות ליתר ביטחון, כדי לגלות שאני כבר בדרך ללידה ... עם רון לא היו לי צירים - הוא עשה לי הפקה מסוג אחר. התל"מ היה ביום העצמאות. כולם אמרו לי שאני אראה את הזיקוקין בחדר הלידה. אבל האדון החליט להקדים ולראות מה זה הפסח הזה שכולם עושים ממנו עניין. וככה, שלושה שבועות לפני המועד, יום לפני הסדר, הגיח רוני-קטנטוני לעולם בניתוח קיסרי חירום ועם המון רעש וצלצולים. ומאז פסח הוא חג מיוחד עבור כל המשפחה אצלנו.

למעלה