נו באמת? בהפגנות מותר להשחית רכוש?

SupermanZW

Well-known member
יש לך טעות סופרמן, עד כמה שידוע לי אכן אסור בישראל לנהוג ברכב ללא חולצה.
עוד ממה שהופיע בחיפושיי:
"
אז זהו, שאין חוק כזה, ולפי גוגל ובפורומי עוכרי דין מנפיצים סיבות שבא לי לבכות מרוב צחוק כמו
1. הגנה מפני זכוכיות בעת תאונה.
2. שימוש בחולצה כחסם עורקים.
3. הגנה מפני צביטה של חגורת הבטיחות.
4. הגנה מפני עקיצות חרקים.
5. הגנה מכוויות שמש.

ועו"ד ועו"ד

http://www.lawguide.co.il/forum/print.asp?f=24&m=33625
http://www.lawforums.co.il/SingleMes...ssageID=974276
"

אפילו העו"דים מודים שאין חוק כזה אבל מציינים שבדרכים יצירתיות אפשר לתת דו"ח (אבל נדיר מאוד שזה יקרה) עם זאת, אף עו"ד לא סיפר על מקרה בו ייצג נהג שנהג ללא חולצה, אז כנראה זה לא קרה בישראל.

SupermanZW

Well-known member
גם לנהוג עם כפכפים מותר - https://tabura-lawyer.forumhebrew.com/t121-topic
"
אכן אין איסור ספציפי מפורש בחוק לנהיגה עם כפכפים. לצערי נתקלתי לא מספר פעמים בבתי המשפט בדוחות שנרשמו לנהגים בגין נהיגה בכפכפים (או כאשר הנהג יחף, דוחות בהם גם יצא לי לפגוש), לדעתי ברוב המקרים ככולם שלא בצדק. הדו"ח הנרשם במקרה כזה הוא בדרך כלל לפי תקנה 26(4) לתקנות :
26. אדם שמתקיים בו אחד מאלה לא ינהג רכב:

(1) הוא שרוי במצב העלול לסכן עוברי דרך;

(2) הוא נתון תחת השפעת סמים משכרים או משקאות משכרים;

(3) הוא אינו מסוגל לנהוג ברכב בבטחון סביר מחמת מצב נפשו או מחמת חולשה או ליקוי גופני;

(4) הוא במצב השולל ממנו את השליטה ברכב או את ראיית הדרך והתנועה בה.

היות שמדובר ב"תקנת סל", המשמעות היא כי החוק משאיר שיקול דעת לשוטר (או מניסיוני בדרכ כלל למתנדב שהם אלה שרושמים דוחות מסוג זה).

היות שמדובר בתקנה חמורה, מדובר בהזמנה לדין ועכשיו נותר לנהג להגיע לבית המשפט ולהסביר לשופט מה היה מנקודת מבטו.
ברוב המקרים שאני זוכר, תובעים ביטלו את הסעיף וחזרו מאישום וכאשר לא, בדר"כ זוכה הנאשם על ידי השופט."

Harrington

Well-known member
מנהל
להתפשט באמצע הרחוב?

חריגה באמצע ההפגנה: במהלך המחאה שנערכה אמש (חמישי) בבני ברק, בהובלת ארגוני הנשים, שתי מפגינות תלו מדבקות על ברזלים, מדרכות וקופות צדקה. תושב שניסה להוריד את המדבקות, קיבל בתגובה אקט של התערטלות, כאשר המפגינה הרימה את חולצתה למולו.
ללמדך שמהות ההפגנה הזאת הייתה שנאת חינם ולא כפי שנטען, הגנה על נשות בני ברק המסכנות.

למה שלא תתייחס עניינית במקום לתקוף את מה שלדעתך אני כן או לא חושב או יודע?
בכל מקרה, דעתי היא כפי שרשומה מעלה. לא משתנה בעקבות התקפות אישיות, צר לי.
זכותך ךחשוב מה שאתה רוצה ,אין לי בעייה עם זה ,אך תיכתוב אני חושב ואל תיכתוב את מחשבותיך כאילו שהם עובדה ,וכך זה בהמון נושאים

Harrington

Well-known member
מנהל
זכותך ךחשוב מה שאתה רוצה ,אין לי בעייה עם זה ,אך תיכתוב אני חושב ואל תיכתוב את מחשבותיך כאילו שהם עובדה ,וכך זה בהמון נושאים
ארשה לעצמי להניח שרוב מוחלט של הגולשות והגולשים כאן יודעים להבדיל בין דעה לעובדה, גם אם אתה איך נאמר בעדינות, קצת פחות :). בכל מקרה, ניסוח דברי בתגובה #4 לא שונה מניסוח דבריך בתגובה #2. אבל העיקר ההתקפה ועמעום היעדר המסוגלות להתייחס עניינית.

בזאת יקירי, מיצינו את ה'דיון' בתת-השרשור הזה. אם וכאשר תחליט שבא לך או שאתה מסוגל, תרגיש חופשי להתייחס עניינית לדברי למעלה ואשמח לנהל איתך דיון ענייני כמו שאנשים בוגרים נוהגים ויודעים לעשות. את שיטת חלוקת הציונים לכתיבתי אני ממש מאוד אוהב, מורגל בזה זה מכבר, אבל היא לא מתאימה לימי שישי. לי בכל אופן לא. כך שתצטרך להמשיך בקטע הזה עם עצמך ככל שתחפוץ להמשיך דווקא בה.

אבי בן 1231

Well-known member
ארשה לעצמי להניח שרוב מוחלט של הגולשות והגולשים כאן יודעים להבדיל בין דעה לעובדה, גם אם אתה איך נאמר בעדינות, קצת פחות :). בכל מקרה, ניסוח דברי בתגובה #4 לא שונה מניסוח דבריך בתגובה #2. אבל העיקר ההתקפה ועמעום היעדר המסוגלות להתייחס עניינית.

בזאת יקירי, מיצינו את ה'דיון' בתת-השרשור הזה. אם וכאשר תחליט שבא לך או שאתה מסוגל, תרגיש חופשי להתייחס עניינית לדברי למעלה ואשמח לנהל איתך דיון ענייני ובוגר. את שיטת חלוקת הציונים לכתיבתי אני ממש מאוד אוהב, מורגל בזה זה מכבר, אבל היא לא מתאימה לימי שישי. לי בכל אופן לא. כך שתצטרך להמשיך בקטע הזה עם עצמך ככל שתחפוץ להמשיך דווקא בה.
עוד פעם החתולה מיצי?!

אפרת10512

Well-known member
להתפשט באמצע הרחוב?

חריגה באמצע ההפגנה: במהלך המחאה שנערכה אמש (חמישי) בבני ברק, בהובלת ארגוני הנשים, שתי מפגינות תלו מדבקות על ברזלים, מדרכות וקופות צדקה. תושב שניסה להוריד את המדבקות, קיבל בתגובה אקט של התערטלות, כאשר המפגינה הרימה את חולצתה למולו.
הרפורמה המשפטית של הממשלה הופכת את החסימות למציאות יומיומית ברחובות.
הוא מתעלם מהשלטון שתכנן ומבצע את הרפורמה ומנסה להטיל את האחריות על הארגונים שמתנגדים להם.
זו לא דמוקרטיה!

אבי בן 1231

Well-known member
הוא מתעלם מהשלטון שתכנן ומבצע את הרפורמה ומנסה להטיל את האחריות על הארגונים שמתנגדים להם.
זו לא דמוקרטיה!
את הופכת את היוצרות!!!
אז בואי ברשותך או אפילו ללא, אבהיר לך!!
הרפורמה המשפטית של הממשלה לא הופכת את החסימות למציאות יומיומית ברחובות, היא אפילו לא יוזמת ומארגנת את הוונדליזם ברחובות.
אני גם אסביר למה אני כותב זאת, זאת היות ש ....................
הימין לא נוהג בוונדליזם ברחובות, הימין גם לא מיידה בקבוקי תבערה על רכב ישראלי
והימין גם לא תוקף, לא תקף וגם לא יתקוף נהגת שיושבת ברכב עם פעוטות.
את פשוט כנראה מבילבול הפכת יוצרות מי שתרץ שהרפורמה
המשפטית של הממשלה הופכת את החסימות למציאות יומיומית ברחובות אלה הם
עוכרי ישראל שאת בתגובותייך תומכת בהם!!!
זו זכותך וזו גם זכותי להגיב כך!!

משתפרת1

Well-known member
את הופכת את היוצרות!!!
אז בואי ברשותך או אפילו ללא, אבהיר לך!!
הרפורמה המשפטית של הממשלה לא הופכת את החסימות למציאות יומיומית ברחובות, היא אפילו לא יוזמת ומארגנת את הוונדליזם ברחובות.
אני גם אסביר למה אני כותב זאת, זאת היות ש ....................
הימין לא נוהג בוונדליזם ברחובות, הימין גם לא מיידה בקבוקי תבערה על רכב ישראלי
והימין גם לא תוקף, לא תקף וגם לא יתקוף נהגת שיושבת ברכב עם פעוטות.
את פשוט כנראה מבילבול הפכת יוצרות מי שתרץ שהרפורמה
המשפטית של הממשלה הופכת את החסימות למציאות יומיומית ברחובות אלה הם
עוכרי ישראל שאת בתגובותייך תומכת בהם!!!
זו זכותך וזו גם זכותי להגיב כך!!
לא, זה לא הימין שתוקף מפגינים. זה לא הימין שדורס מפגינים. בניגוד למי שתולה כל אירוע בכלל המפגינים, אין האשמה כוללת נגד הימין, אלא נגד אנשים חסרי מעצורים שאולי משתייכים לימין, אך לא נגד הימין ככלל.

נסיך.333

Well-known member
לא, זה לא הימין שתוקף מפגינים. זה לא הימין שדורס מפגינים. בניגוד למי שתולה כל אירוע בכלל המפגינים, אין האשמה כוללת נגד הימין, אלא נגד אנשים חסרי מעצורים שאולי משתייכים לימין, אך לא נגד הימין ככלל.
לא, זה הימין ששורף כבישים,
זה הימין שהולך לעשות דוקא בבני ברק
זה הימין שגורם נזקים לציוד במהלך ההתרעויות
זה הימין שסוגר את המדינה
זה הימין שמסרב לשרת
זה הימין שגונב טנקים..
זה הימין שמרסק שמשות של רכבים עם ילדים קטנים

מה שכן רק את אנשי הימין מביאים למעצר ומשפט.. אחלה מדינה ואחלה פרקליטות.

נסיך.333

Well-known member
זו לא דמוקרטיה!
ברור, דמוקרטיה זה להתעלם מתוצאות הבחירות
דמוקרטיה זה שחונטה משפטית תקבע מי יהיה ראש ממשלה ומה יהיו החוקים
דמוקרטיה זה נסיון הפיכה צבאי
דמוקרטיה זה נסיון הפיכה אזרחי המובל ע"י לשעברים שחלקם היו בכלא והשאר יכנסו לכלא
דמוקרטיה זה לסתום פיות, לנסות לסגור עיתונים וערוצי טמבליזיה שחושבים אחרת..

מאחל לך לחיות בכזו דמוקרטיה.. רק בדעות הפוכות משלך..

שמלת תחרה1

Well-known member
תחשבי על מה הייתה ההפגנה ותביני למה הם עשו זאת
זה לא אומר שאני מצדיק אותה​
עזור לי להבין לשם מה התקיימה ההפגנה.
אם זה להראות שהנשים בבני מסכנות, ההפגנה מיותרת, נשות בני ברק עושות חיל, בכל תחום שהן רוצות, מטופחות, ומתלבשות הכי יפה.

למעלה