נו מה,אנימהוליק כמובן ^^

sonaku

New member
נו מה,אנימהוליק כמובן ^^

איך היה? נהנתם? למה התחפשת? תמונות1?!?!?!?!?!?!1111 ניא~ נהנתי,היה פנאן בלאגן ^^ לא התחפשתי ואין לי תמונות D: אגב,אורקאל,ראיתי אותך ולא העזתי לדבר איתך..;;

oracle

New member
די!! לא נכון!! למה?!

אני דוקא ידידותית, ובד"כ לא נושכת... @_@ עכשיו אני סקרנית לדעת מי את... -_-; אני מאד נהניתי מהקון~~ היו אחלה פעילויות, הרצאות, הקרנות וכל מיני... חבל שבסוף לא עשינו מפגשון פורום אבל לא נורא.. זה הזמן שמישהו ירים את הכפפה ויתחיל לארגן את המפגש שלנו שמתוכנן לאוגוסט ^_^ צילמתי ממש מעט, אז הנה: מורפיה גלמון וקייטארו *__*

sonaku

New member
היא שרה כ''כ יפהההה TםT

רציתי לבכות!!!!1אחדאחדשתייםניסיון

היא באמת שרה מדהים*__*

דיברתי עם כמה חברות שלי בכנס וכל הזמן חשבנו "היא ישראלית או שהיא זמרת יפנית?" ואחת מהן אמרה "לא נראה לי שהיא סתם ילדה מישראל...."XDDD היא שרה כל כך יפההההה!

sonaku

New member
אולי את ראית אותי? O:

פרוטס גירל כזאתי..X: חולצה צהובה,ג'קט כחול,חצאית סקוטית ירוקה והרבה דברים ציבעוניים O_ס

sonaku

New member
X::::::

טוב נו..רק כי את ביקשת. ארמ..בד''כ אני לא אוהבת לשים תמונות שלי ._.'' היי,אין לי! XDDD חהחהחהחה מגניב ^^ אבל היו כל מיני אנשים שכן צילמו אותי O_ס למי יש תמונה שלי? ^^;;;;;

היה כיף!^__^../images/Emo79.gif אני הייתי הפוסטמה הקטנה עם המניפה והחולצה הורודה-פרחונית תמונה../images/Emo26.gif[אני מצונזרת כי הפרצוף שלי נראה נורא אפילו שיש לי מניפה על חצי פנים]

ממש לאO_O../images/Emo79.gif נשארתי כמעט עד הסוף! הייתי די אטרקציה בגלל המניפה...כל בן אדם שלישי התנפל עלי בזעקות "ייייייייאאאאאאא מנננניייייפפפפפפפהההההההה/מאיפה!!!!/איזה יפה!אפשר לראות?!?!?!?"O_O

sonaku

New member
קריפי..ומוזר. איך זה שלא ראיתי אותך

אפילו לא פעם אחת? @_@; אפשר לחשוב שהייו הרבה אנשים..>_>

Sezuke

New member
היה ממש כיף ^_^

ואגב - אם מישהו לקח תמונות שלי שבבקשה יעלה T_T לא היתה לי מצלמה ואני מנסה לאסוף את כל התמונות שלי שאנשים צילמו =|

למעלה