נו מה,אנימהוליק כמובן ^^

האא, אז זה אתה!0__0

אתה זה ששאלתי אותו שאלה מפגרת לגבי זריקת ביגלה ו"אתה רוקד טנגו? אתה רוקד ואלס?" באנימה-קון שהיה בפורים!XD אז עכשיו אני אסביר: באנימה-קון בפורים יעל (שהייתה איתי גם עכשיו ושאלה גם אם זה אתה) הציקה לכמה אנשים בחוץ (וגם אניXD) ושאלה אותם אם הם רוקדים ואלס, אם הם רוקדים טאנגו וזרקה עליהם ביגלה... אחד מהם היה ממש דומה לך...(תכף אני אגלה שגם הוא פה!XDDD) (לפחות ככה אנחנו זוכרות) הוא גם רדף אחרינו מרוב שהצקנו לו וזה היה כל כך מצחיק!! (הו רותם-צ'אן, כמה זמן אחרי זה שחר שרה סאקוראנבו ואז את באת וגם לך הצקנו, זוכרת?) ו.......נראה לי שהבנת... וכן אני יודעת, אנחנו מטורפות

Vivi Sparrow

New member
האא זה אתה!

אני זאת ששאלה אותך אם אתה כומר שעושה סקי. XDD [כמובן שזה היה בצחוק, הייתי חייבת להגיד לך את זה! ^_^]

היה נפלא!^__^

התחפשתי לפולמון (מיטסוקי בתור נערה בת 16) מFULL MOON WO SAGASHITE. (פאה בלונדינית עם בגדים לבנים...) היה כל כך כיף!D: אוף, אין לי תמונה שלי=[ אבל הרבה צילמו אותי!D= אולי מישהו מכם גם?^^''

Keitarou

New member
וואה~~ היה כל כך כיף~~ ^_^

פגשתי המון אנשים! והלכתי להרצאה (אחת.. T_T) והיה צחוקים ובלאגן ומוי כיף! ^_^ תמונות שלי מסתובבות פה ושם.. =) והמערכת הודעות החדשה הזאת מוזרה לי.. <.<

Envious

New member
חחח נכון.. אני כל הזמן שוכחת

איםה מוסיפים תמונה ~_~

D N ANGEL GRIL

New member
כןןן...היה מאוד כיף D:

הנה אני מטצרפת מחדש...ברחתי כשהפורום רק התחיל ^_^;;;; לכול מי שביקש...יש לי תמונות שלכם XDD צלמתי הרבה @@ היה נורא משעשע [=

oracle

New member
ברוכה השווה~~~ ../images/Emo8.gif ../images/Emo24.gif

יש לך תמונות? אז תעלי לכאן... PLZ ^_^ ד"א, היית מאנה מעולה!

למעלה