נטע ברזילי מתגעגעת לאירוויזיון 🥰

|נצלש|

|נצלש|

עפ"י הצבעת השופטים היינו מקום שני כפי שאפשר לראות מהסיכום שלי מטה :) ובסה"כ הגענו למקום שלישי המכובד.

עפ"י הצבעות השופטים
אוקראינה, שוויץ 1
איטליה, אייזרבאג'אן, צרפת, ארמניה, פולין 12
לטביה, שבדיה 5
הולנד 2
מלטה, אירלנד, קפריסין, ג'אורגיה 7
מולדובה, סאן מרינו, אוסטריה, פינלנד, גרמניה, פורטוגל, איסלנד, אוסטרליה, דנמרק, צ'כיה, סלובניה 0
בלגיה, סרביה, ליטא 10
קרואטיה, ספרד, יוון 8
אסטוניה, רומניה, בריטניה 4
נורבגיה 3
אלבניה 6

ישראל נתנה 12 לשבדיה (לא חכם, אך ספורטיבי) והם נתנו לנו רק 5.

4 המקומות הראשונים עפ"י השופטים
שבדיה 340
ישראל 177
איטליה 176
פינלנד 150

עפ"י הקהל
שבדיה 249 סה"כ 583
פינלנד 376 סה"כ 526
ישראל 185 סה"כ 362
איטליה 174 סה"כ 350

הקהל הישראלי נתן לפינלנד 12

נערך לאחרונה ב:
|נצלש| נוסף
מה דעתכם על השיר צ'ה צ'ה צ'ה של פינלנד?
ההימורים נותנים להם מקום שני.
זהו שיר שמשלב 3 סגנונות לרבות ריקודים סלוניים.

|נצלש| נוסף
מה דעתכם על השיר צ'ה צ'ה צ'ה של פינלנד?
ההימורים נותנים להם מקום שני.
זהו שיר שמשלב 3 סגנונות לרבות ריקודים סלוניים.
מסתבר שהקהל נתן לשיר הזה את המקום הראשון בפער עצום משבדיה, 376 לעומת 249 בלבד של שבדיה, פער של 127 נקודות, אך זה לא הספיק להם לזכות עם שקלול של קולות השופטים כפי שאפשר לראות מהסיכום שלי מטה.
נ.ב. גם הקהל הישראלי נתן לשיר הזה את מלוא הנקודות (12 נק').

4 המקומות הראשונים עפ"י השופטים
שבדיה 340
ישראל 177
איטליה 176
פינלנד 150

עפ"י הקהל
שבדיה 249 סה"כ 583
פינלנד 376 סה"כ 526
ישראל 185 סה"כ 362
איטליה 174 סה"כ 350

היום (פרק 21 של התוכנית רוקדים עם כוכבים) הוא הפרק הרביעי של השידורים החיים, נשארו 6 זוגות שניתנה להם משימה ספיישל האירוויזיון עם צוות רקדנים עפ"י הסדר הבא:
  1. לירן בירן ירקוד דיסקו לצלילי השיר אבניבי של יזהר כהן עם נינה וקיבלו 36 נק'.
  2. קים אור אזולאי תרקוד פיוז'ן לצלילי השיר טוי של נטע עם עידן אטיאס וקיבלו 30 נק'.
  3. יוגב מלכה ירקוד פיוז'ן לצלילי השיר גולדן בוי של נדב גדג' עם ג'וליה, קיבלו 32 נק'.
  4. עדי חבשוש תרקוד צ'ה צ'ה לצלילי השיר יופוריה של לורן עם ארטיום קיבלו 34 נק'.
  5. אלה לי להב תרקוד רומבה לצלילי השיר עוף החול של קונצ'טקה עם מתנאל, קיבלו 29 נק' עם 6 של דויד.
  6. גיה תרקוד פריסטייל לצלילי השיר יוניקורן של נועה קירל והבמאי הוא בעלה יוגב עם חיים פרשטיין, קיבלו 35 נק' עם 10 של דויד. נא לזכור שגיה חיקתה את נועה קירל בארץ נהדרת וגם שדויד דביר אמר שנועה קירל לא רקדנית:
    https://www.israelhayom.co.il/celebrities/local-celebrities/article/9535373
היום אין הדחה והציונים יצטרפו לפרק הבא שישודר ביום רביעי עם דו קרב כאשר הזוגות שיתחרו הן קים אור & עידן עם אלה לי & מתנאל, יוגב & ג'וליה עם לירן & נינה ועדי & ארטיום עם גיה & חיים.

פולגאר

Well-known member

למעלה