נייד ליישומים גרפיים כבדים

Testudo

New member
נייד ליישומים גרפיים כבדים

שלום אני חושב על לקנות מחשב נייד במקום מחשב שולחני. אבל אני צריך אחד שיריץ משחקים חדישים, תוכנות תלת מימד כמו מאיה ותוכנות עריכת וידאו ותמונה בלי בעיות מה אני צריך לדעת במפרט? איזה סנטרינו יספיק לי בניאס, דותן, ואיך אני יודע בכלל איזה מעבדים הם טובים יותר או פחות בניידים? כמה ג'יגהרץ אני צריך במעבד הזה? איזה כרטיס מסך טוב יספיק לי והאם יש מחשבים ניידים שמורכבים בהם הכרטיסים הגרפיים החדישים בשוק? והכי חשוב האם אפשר להשיג נייד שיעבוד טוב עם תוכנות תלת מימד גם במחירים של 7000-8000 שקל? בקיצור אני זקוק לעזרה בתחום הזה כי כל העסק של הניידים די חדש לי תודה

ליישומים גרפיים כבדים

המחיר שציינת לא מספיק למחשב נייד שיענה לך על הדרישות, תצטרך להוסיף לתקציב עוד 2000 ש"ח לפחות.

Testudo

New member
תודה. עדיין זקוק לעזרה

בהסברים על מעבד טוב לניידים לשימושים גרפיםם ואיך לבחור אותו וגם על כרטיסים גרפיים טובים בניידים

Jan22

New member
כרטיסים ..

ATI MOBILITY 128/256 INTEL MEDIA ACCELARATOR 128MB שניהם בין החזקים והמומלצים לנייד .

4tis

New member
אם אתה לא ממש חייב נייד וזה התקציב

שלך(למרות כל היתרונות של הנייד) אני במקומך הייתי קונה מחשב נייח תותח...

Testudo

New member
וואלה

חשבתי שמחשבים עם כרטיס של אינטל לא שווים הסתכלות עכשיו יש יותר טווח של בחירה

Y. Welis

New member
בעניין כרטיסים גראפיים, תמיד יהיה

פער לטובת השולחניים, כי כל כרטיס כזה צריך לצאת בגירסה מוקטנת כדי להתאים לנייד, כמו גם לצרוך פחות חשמל וליצור פחות חום (והם מאוד *חמים*, אם פעם נגעת בהם בזמן עבודה), כך שהם תמיד יהיו איטיים יותר מהגירסה השולחנית, ולא יתנו לך ביצועים טובים.

Jan22

New member
הכרטיסים הגרפיים לניידים

עדיין מספיק חזקים למרות הגודל המוקטן ,כל עוד יש לך תקציב ,אפשר להשיג כל כרטיס ,והוא יפעל טוב מאוד ,בייחוד הATI MOBILE 9700 128MB כרטיס מאוד חזק .

למעלה