נינט ממליצה:

קפת

New member
נו שויין. הפכת אותי לעוכרת נינט

באופן רשמי? למרות שאני מסכימה עם רוב מה שאמרת על נינט, אני מוכנה ליטול על עצמי את התפקיד באופן רשמי. נכון, נינט מוכשרת יותר מבן ארצי ומיכל אמדורסקי, הרבה הרבה יותר. אבל אני התייחסתי לנינט כאל תוצר של תכנית ריאליטיוי, ולא אל האושייה המתהווה. ולכן, תסלחו ליאם אתייחס אליה כאל מקרה מייצג, אבל לא אתמקד בה באופן אישי. אני מחבבת אותה. היא מוכשרת, והיא כל מה שבחבח אמר. אבל היא גם תוצר. משום שכוכבות לא מושתת רק על קשרים, מראה או כישרון. כדי להיות כוכב - במובן של הצלחה. כי אפשר גם לבוא ולטעון שצביקה פיקה הוא כוכב - צריך גם להוכיח מסוגלות, יכולת שרידה, נכונות לספוג ולבלוע מיליוני צפרדעים (צביקה פיקה, אמרנו?) - ואת אלה לא מקבלים כפרס על זכייה בתכנית ריאליטי. אם תכניות הריאליטי היו מייצרות כוכבים, אמנים; אם ניתן היה להניח קש של קצה אחד של הבוצ'ר ליין, ולצפות שבקצה השני יצא מטיל זהב - לשם מה נעשות מרבית התכניות כ"תחרות"? אני אענה לכם למה: כי רק תחרות מייצרת את המכשולים האמיתיים שכל כוכב עובד בדרכו אל האושר הגדול. ללא תחרות, ללא אלמנט כלשהו שמחדיר סטרס, אדרנלין, שמעמיד את המועמד/ת במצב של FIGHT OR FLIGHT - כל העסק היה שווה לתחת.

רועה חשבון

זה נכון שרוב הקורס מוקדש למחיקת הזהות המינית, עיקור חוש ההומור ושינון גדלים שונים של דפי נייר?

קפת

New member
איזה מספר זה?

יש גם סמינריון בנושא כיפתור חולצות משבצות, מאסכולת אתא ז"ל, וגריבת גרביים חומים בנעליים שחורות. שמעתי שמי שלא עובר את הסימינריון הזה אין לו סיכוי להתקבל למוסד ממשלתי כלשהו, וחייב להיאבק על פרנסתו במגזר הפרטי. זה נכון?

בוינה

צחוק צחוק על הרועה, אני הוא זה שעבד במוסד ממשלתי. בלי חולצת כפתורים, גופיית סבא וגרביים חומים - באמת. נ.ב. אמנם לפעמים הייתי יוצא למשרד חמוש בתחתוני הכותנה הלבנים שגולדה מאיר עיצבה בילדותה, אבל זה רק מתי שתחתוני הנמר היו בכביסה.

קפת

New member
יקיר

לחלק מגשי אוכל בשלוותא זו אמנם עבודה שמכבסת את בעליה, ושלוותא הוא אכן מוסד לכל דבר ועניין. אבל אסור שם כפתורים.

למי קראת 'קיר'?

אם את רוצה באמת לדעת, לפני הגיוס עבדתי כעוזר גנן בבית החולים אברבנאל -זו לא בדיחה. בשנים האחרונות שירתתי במוסד ממשלתי אחר שגם הוא לא רחוק מלהקרא בית משוגעים. לילה טוב

נינט טייב - הזמרת

בוקר טוב! נינט, אני "חבש" המוכר מהפורום ההוא ז"ל. סוף סוף, יצא לי לשמוע אותך, שרה. על אף, שאיני חסיד של סוג המוסיקה שאת שרה, עלי לומר בכל הכנות, שיש לך איכויות קוליות. עלי והצליחי!. אני מקווה, שתנצלי את מתנת האל, על הצד הטוב ביותר. בברכה!

קפת - לא אתן לך להתגעגע הרבה

אני מתכוון, להביא סיפור לשבת, לעתים מקורי שלי, ולעתים מועתק..כלומר, הורדה מנאפסטר (עדיין קיימת החברה הזו?). על כל פנים, את הדיסקים של נינט, לא אתן לבנות שלי להעתיק... קפת - נו? איך מסתדרת בפורום המגלומני הזה? עלי לציין, כי רובם ככולם באו אחרייך, את כמו מגנט (ואני בתוכם). מה הסוד שלך? זה מתקשר למשחק, אשר הביאה נינט..."זה הסוד שלי".

קפת

New member
הוא מאיים עלי?

חבש, בוא ואגלה לך את הסוד שלי: עם חלק מהם אני שוכבת (כלומר, אני טובת הנאה. וזה הרבה תרתי, זה); על חלקם יש לי מידע, שלא היו רוצים שיזלוג החוצה (נדלקתי על השורש הזה, ז.ל.ג. יעבור תוך חודש, בטוח.); חלקם נמצאים פה בקליניקה כבר שנים, בחדרים מרופדים ואטומים. הם לא יודעים שיש חיים שם בחוץ. אין להם לאן ללכת. ואתה, חבשון, לאיזה קבוצה אתה משייך את עצמך?

לובה1

New member
ראיתי דלת מרופדת פתוחה והתפרצתי |פר

שלום אפרוחים, לנינט אכן יש פוטנציאל לא מבוטל. איני בטוחה, אם ללא תוכניתו של צביקה הדר, היתה נופלת בחלקה הזדמנות לחשוף את כשרונה. כרגע היא עדיין בחזקת חומר גלם, אולם בעזרת הכותבים המתאימים, במאי ואמרגן איכותיים, היא בהחלט מסוגלת להתפתח ולתרום לזמר העברי/לועזי - כבחירתה. אני דפקא נהניתי מאד מכמה מביצועיה ב"כוכב נולד".

יס באך

New member
כולנו נהנינו מהרעדת הדיאפרגמה

ב"ים של דמעות" אבל בינינו לובה השמלה, החזה, התסרוקת.. והזנייתם עד כדי רינגטונים לטלפונים ניידים. שלא נדע

קפת

New member
בקיצור, יס באך

אתה ממשיך לחזק את הטענות שלי: נינט* היא מוצר צריכה מפס ייצור. אין להצלחה שלה דבר עם מסוגלות ואמנות! *כסמל, כשואו קייס.

לובה1

New member
../images/Emo140.gif יוהןדיר

צודק אתה. לכן המלצתי על צוות מתאים לעיצוב התוכן והתדמית.

לובה1

New member
../images/Emo51.gif שוב צודק אתה באך

"אמא" משבחת את אבחנתך:) קפת, תפסת את המחוך?

קפת

New member
אמא יקרה לי, אשמתי, עוויתי, פשעתי

חטאתי, פיספסתי. פידחתי. שכחתי. החתול אכל לי, הכלב שתה לי. יס באך הקדימותי.

חבש שייך לרב ש"ך ז"ל.

אני שייך לאותה קבוצה שאינה מקבלת טובות הנאה, אלא לוקחת. אני מאלה הזולגים ברינה, בזליגה יקצורו, ככתוב: "זלג לו זליג". (מתי, ח' 9). אני רק מקווה, כי בנסיעה הארוכה שיש לי עכשיו, הרכב לא יזלוג לי בכביש הרטוב, יחד עם הרב ומשפחתו, אותו אני מסיע לשמחת בתו הבתולה...מחר, כבר לא תהיה בתולה...אך, שווה בדיקה. נינט - שירי שיר לכלה החסודה.

למעלה