ניסקו

החשמלאי שלי ממליץ על ניסקו. אומר שהמסגרת השחורה שלהם חזקה יותר מגוויס, ושיש להם מודולים מוצלחיםג (זוגות שקעים, מפסקים עם נורה ללא צורך בחיווט נוסף עבורה) ומסגרות לזוג מודולים ללא דמי, שאין לגוויס.
באינטרנט קראתי ביקורת על שקעי ניסקו - שלא יציבים במסגרת, נשלפים מהמסגרת יחד עם שליפת התקע, ושתקעים לא נכנסים אליהם בקלות. מה הניסיון שלכם איתם?

רשר

Well-known member
מנהל
החשמלאי שלי ממליץ על ניסקו. אומר שהמסגרת השחורה שלהם חזקה יותר מגוויס, ושיש להם מודולים מוצלחיםג (זוגות שקעים, מפסקים עם נורה ללא צורך בחיווט נוסף עבורה) ומסגרות לזוג מודולים ללא דמי, שאין לגוויס.
באינטרנט קראתי ביקורת על שקעי ניסקו - שלא יציבים במסגרת, נשלפים מהמסגרת יחד עם שליפת התקע, ושתקעים לא נכנסים אליהם בקלות. מה הניסיון שלכם איתם?
אין לי נסיון עם ציוד דירתי של ניסקו החדש (גיל,,)
אך הרבה נסיון עם מוצרים תוצרת הארץ זולים יחסית ולא מבין את הריצה למחיר היקר וחסר הצדקה טכנית/אדריכלית, בסוף שקע, מפסק הם רק שקע או מפסק שלרוב נסתר ע"י הציוד המתחבר אליו,
לדוגמה יש יבוא של מפסקים/לחצנים יוקרתי אך כשמתקלקל נתקעים לרוץ חצי מדינה כדי להשיג דגם זהה והמחיר מעל ל 70 ש"ח ללחצן שקיים במחיר 15 ש"ח בכל טמבוריה בשכונה,
לגבי השלפות שקע בהוצאת התקע - בעיה כפולה:
1 המתקין מחפף ולכן רופף,
2 המוציא לא תומך בשקע עם היד השניה,

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
החשמלאי שלי ממליץ על ניסקו. אומר שהמסגרת השחורה שלהם חזקה יותר מגוויס,
דווקא המסגרת שלהם היא לבנה ולא שחורה, אבל זה בקטנה...
ושיש להם מודולים מוצלחיםג (זוגות שקעים, מפסקים עם נורה ללא צורך בחיווט נוסף עבורה) ומסגרות לזוג מודולים ללא דמי, שאין לגוויס.
יצא לי לעבוד קצת עם הניסקו. בעיצוב הוא די מזכיר את גוויס, ויש לו יתרון נוסף, שמאפשר הכנסה של 2 מפסקים (או 2 שקעים של 2) למסגרת שמתאימה לקופסת 55 שכבר תקועה בקיר, מבלי שנוצר צורך לחצוב ולהחליף את הקופסא. אישית, דווקא אהבתי את המסגרות הלבנות היותר צחורות, אבל זה עניין של טעם. וכפי שנכתב כבר קודם, ההתקנה צריכה להיות טובה ויש להניח יד על המכסה כששולפים תקע. מדובר בהקפדה על כלל ברזל.
וכן, לפעמים יש קטע מעצבן בהתקנה של הניסקו. היו לי כבר "אי הבנות" עם הציוד הזה...

למעלה