ניקוי רעלים מהכבד במגבלות הפליאו

HoneyBadger

New member
ניקוי רעלים מהכבד במגבלות הפליאו

היי, אני מחפש להתחיל תהליך עדין וארוך טווח לניקוי רעלים מהכבד.

אני רגיש מאוד לפרוקטוז (סוכר פירות) הסימפטומים מתחילים בסיניסיטוס אחרי צריכה מועטת ואם אני לא נמנע מפרוקטוז למשך זמן ממושך אז נהיה לי יתר פעילות בלוטת התריס.
כמוכן, זה חייב להיות במגבלות הפליאו התחלתי את התזונה לפני כשנה וזו השנה הראשונה שלי שלא סבלתי מחוסרי איזון במערכת האוטואימונית.

אני רוצה לעשות ניקוי רעלים מהכבד בצורה עדינה ולא דרסטית, לא אכפת לי להשקיע חצי שנה אפילו שזה איטי אבל שלא יהיו יותר מידי תופעות.

כמובן שאלך גם להתייעץ עם דיאטן קליני שמכיר את התזונה שקבעתי איתו פגישה לעוד כמה שבועות (זה הזמינות שלו), אבל אני רוצה כבר להתחיל להשכיל בנושא.

אבי519

New member
מה שדופק את הכבד זה אכילת יתר וכימיקלים

אכילת יתר של שומנים שגורמת לכך שהשומנים שנוצרים בכבד יצטברו שם , אכילת יתר של סוכרים מכל הסוגים ( כולל עמילן) שגורם לכך שהכבד ייצר מהם עודף שומן,
אכילה של כימקלים שהכבד צריך לפרק כמו אלכהול וכל מיני כימקלים שיש במזון מעובד .
אם תמנע מכל אלה הכבד שלך יתנקה .
פרוקטוז שבא במשקאות קלים או בצורה מרוכזת בסוכר לבן או סוכר תירס בדבש ובכל הדברים המתוקים יכול להזיק ולהעמיס על הכבד אבל כשהוא בא בפרי טיבעי הוא בכמות קטנה וביחד עם נוזלים סיבים תזונתיים הוא לא מזיק לכבד. אז פשוט אל תשתה ואל תאכל דברים ממותקים . אבל אל תמנע מפירות בעלי מתיקות נמוכה בינונית.

אכילה נוסח הפליאו ממש לא טובה לכבד, הפילאו אוכילי םהרבה בשר וחלבון מהחי, עודף החלבון עובר פירוק בכבד ומיצר תוצרי לואי כמו אמוניה שזה חומר רעיל לכבד ולרקמות בכלל חומר מזיק שהכבד צריך לנטרל ולהפוך לחומר פחות רעיל שזה אוראה- שיתנן, ולכן יותר מידי חלבון מהחי גם מעמיס על הכבד.
הרבה שומן כבר אמרנו .
בנוסף בבשר יש את כל הכימיקלים התרופות והאנטיביוטיקות שהפרה אוכלת ומקבלת וזה ממש לא בריא לכבד.

תזנוה שמקלה על הכבד להתנקות למשל: אורז מלא מאודה, קטניות מבושלות, וירקות בכל הצבעים, במיוחד ירוקים, פירות במתיקות נמוכה ( תפוח אגס פרי הדר וכ"ד , להבדיל ממנגו ואפרסמון שמכילים הרבה סוכר) ירקות מאודים ללא שמן , מוצרי חלב דלי שומן ( למשל גבינה לבנה חצי אחוז) מעט חלבון מהחי ומעט שומן , שומן עדיף מאגוזים שקדים וזרעים גרעינים וגם זה בכמות מוגבלת .
להשתדל לא להכניס כימיקלים לגוף , לא מזון מעובד , לא לעשן ולא לגעת בכלל באלכהול ובמשקאות ממותקים.

והכי חשוב לאכול מעט, ולרדת במשקל, ולעסוק בפעילות גופנית מתונה.

HoneyBadger

New member
אתה המסטר של האינטרנט

ענית תשובה שאובייסלי סותרת את תפיסת העולם שלי, אני אסיר תודה ומעכשיו אקשיב רק לך.
זה הזוי שהאינטרנט בסביבה משנות השמונים ואף גולש לא חשב לסתור תפיסת עולם של גולש אחר.
עלית פה על סטארט-אפ אתה יכול עכשיו לתקן את האינושות, העולם הוא הבמה שלך.

אבי519

New member
אני מסתמך רק על מה שמקובל על הממסד הרפואי והמדעי.

על חומר שלמדתי באוניברסיטה, חומר שאני קורא במאמרים מדעיים, בספרי רפואה, ובספרים שכתבו רופאים או מדענים .

אין לי שום תפיסת עולם אחרת מלבד להאמין רק לרופאים ומדענים, ולא להאמין לכל מיני כתות, ובעלי רעיונות הזויים באינטרנט.

אבי519

New member
תיקון - המילה "להאמין" לא מדוייקת יותר נכון "להעדיף"

אני מעדיף את דעתם של רופאים ומדענים מאשר את דעתם של מייסדי הכתות והאופנות השונות כגון פליאו טיבעונים צמחונים וכן הלאה..

HoneyBadger

New member
זה עדיין לא לגיטמציה להתעלם מבקשות מפורשות של אנשים

נתתי אילוצים מאוד ברורים שדרכם אני מבקש תשובה שבאה בקנה אחד עם ה'כת' שלי.

והתשובה שלך מאוד מפרה את השאלה ויכולת להסית את את הפוסט במקום שיתנו לי תשובה לדיון חסר טעם בין עוד גולשים.

ממילא אין פה תנועה אז לא כזה משנה גם ככה.

בהצלחה.

אבי519

New member
"רוב" חברי הפורום הזה לא נמנים על חסידי הכת שלך

אני רק משתתף בפורום הזה ולא מנהל אותו , ולכן לא חייב לענות על בקשות השואלים , אלא לכתוב מה שבא לי .

למעלה