נישןאין במשבר

PERLALE

New member
נישןאין במשבר

נדמה לי שאני אוהבת, אבל יודעת שזה רק פחד ליהיות שוב רק עם עצמי.נשואה אבל אומללה ממספר סיבות.רוצה לעזוב ומהססת.אין ילדים משותפים.אבל אני אם ל5 ילדים בוגרים מ29 ועד 14 .מנישואים קודמים בלי קשר בכלל עם הגרוש. מה עושים אני משתגעת אנא עזרו לי.

לך האומללה...

אין לי נסיון רב בתחום ואני לא מתיימרת לתת לך עיצה טובה. זוהי עיצה שלי בלבד ולפי הנתונים המועטים שנכתבו. אסור לך בתכלית האיסור להיות אומללה, את צריכה לשבת ולבדוק עם עצמך מה גורם לך להרגיש אומללה. ולבחון בכנות עם עצמך,האם ניתן לפתור את הדברים. ואם יש עוד אהבה שאולי תצליח לעזור בפתירת הדברים. אם אין לך תחושות ודברים מבוססים אזי את כבר יודעת מה עלייך לעשות, וכמו כן יודעת שזה לא פשוט-אבל חשוב ביותר, בכדיי שלא תהיי אומללה יותר, ושתצליחי לחייך שוב. בהצלחה ממני אלייך מכל הלב, אלת האהבה.

דספרדו

New member
אם יכולה... תברחייייייי

בחיי לכי לאי בודד קחי נארגילה ,נאפס כמה גברים.. {צ`יפנדייל}..... אבל אם לא מסוגלת לזה גם קצת שקט לנשמה שלך לא יזיק להסתובב ככה בתחושה של???? קחי את עצמך חומד..לחופשה אבל לבד!!!!!!! קחי סופ``ש לבד.. בצימר בצפון עם בקבוק יין.. וספר ותחשבי... ואם לא תסיקי שום מסקנה, לפחות נהנית טיפה.. בכל מקרה ובכל החלטה שיהיה רק טוב....... כי כולנו {בכל אופן} אנוכי, קטונו מ לקחת החלטה גורלית שכזו בשבילך.....

יונית-

New member
תגובה ממני יונית

לא יודעת אם את נשואה פעם שניה או שמדובר בחבר אבל בכל אופן גם אני אומרת לברוח ולהשאר עם היאוש לבד ולהתמודד ולא להיות תלויה לעולם באף אחד וכמובן לא להשאר לעולם מתוך תלות.

levi karina

New member
PERLALE

אני נשואה פעם שניה .פעם ראשונה נישאתי למישהו שהייתי חברתו 12 שנים ,שבוע אחר כך הרגשתי צורך לברוח לא ידעתי ממה רק רציתי להיעלם ,משהו לא הסתדר לי הרגשתי מדוכדכת ,פחדתי והיססתי לא היה לי לאן ללכת ,לא היה לי בית כלום ,האופציה היחידה הייתה לחזור להורים אבל איך תסבירי להורייך שאחרי תקופה כל כך קצרה את רוצה לפרק את החבילה ?לא רציתי לשתף אף אחד בצרה שלי איך יכולתי להסתכל להורי בפנים ,ולראות בעיניהם אכזבה הילדה הטובה של הבית עושה בעיות .התלבטתי ,היססתי וכך עברה לה שנה, החזקתי את עצמי לא לעשות ילדים ,סיפרתי להורי אחרי שנה והם פתחו לי את הדלת לבית שלהם ואת המזל (הייתי כבר בתהליכי גירושים)אחרי 4 חודשים שעזבתי את הבית של בעלי לשעבר הכרתי את בעלי הנוכחי .אנחנו ביחד 4 שנים ,נשואים שנה אחת ויש לנו ילד מקסים בן חצי שנה . הצעתי קומי כשתרגישי שאת מספיק חזקה מבחינה נפשית תני לעצמך זמן זה יבוא ותאמיני לי זה יבוא מתי שהוא . לי אומנם לקח שנה ,אבל היום אני מאושרת !!!! ישר כח !!!!!אני סומכת עליך קחי לך את הזמן תהיי חזקה! ולהיות לבד זה לא נורא כל כך ,תוכלי להיות עם עצמך ולעשות חושבים .בהצלחה ואם תרצי לשוחח את יכולה להרגיש חופשי לשלוח לי אימאייל .

תלוי...

לדעתי זה תלוי- אם את נשואה שוב פעם שניה- נישואין לא מפרקים כל כך בקלות, בכל זאת אני מאמינה שהתחתנת אחרי מחשבה ולא סתם, אז פשוט תדברי עם בעלך ותבחני לעומק את העניינים ואם בעלך רוצה אותך- אז הכל פתיר. אבל- אם הוא רק חבר (ואני לא מזלזלת) אבל בכל זאת זה לא קשר חזק כמו חתונה, אז באמת תבחני את העניינים ואם את לא מאושרת- קדימה, המשיכי הלאה אל האושר!!! אוהבת- שגי.

למעלה