ניתוחים פלסטיים או לא? D:

sonaku

New member
ניתוחים פלסטיים או לא? D:

אחריי שהתווכחתי כמה פעמים עם פאנגירלז על הניתוחים הפלסטיים של גאקט, ופה בפורום על הניתוחים של איומי המאסאקי (שהיו! והרבה מהם!! ><) אני תוהה מי פה באמת מאמין שהם לא עשו שום ניתוח שהוא... הם זמרים גדולים,ניתוחים פלסטיים זה זול ביפן,הם היו מעוותים לפני זה ופתאום הם נהפכו למשהו שונה לחלוטין,סימנים קטנים על הפנים שמראים שככה יפני לא באמת נולד וכד'. תנו לי סיבה אחת למה להם לא לעשות ניתוח! Oם וכמובן שירשור של לפני-ואחרי! ^^ אני רוצה תמונות משעשעות של זמרים D;

ayumi3000

New member
אמממ

אני לא יודע מה לגביי גאקט אבל עדיין לא הסברת איך זה שאיו בלי איפור אז העיניים והאפאפיים שלה יותר קטנות... מזה נמנעת להסביר P: ... נכון שהתמונה הזאת נראת לפני? אבל זה בעצם אחרי... זאת תמונה של איו מלפני שנה מהסיפרון של הסיבוב הופעות של מיס. סיבה אחת למה הם לא צריכים ניתוח? אמממ נראים טוב (לפחות איו) היא הייתה כוסית שהיא הייתה צעירה וגם עכשיו היא כוסית ^_^. (ואני בן אגב לא בת P=). וזהו כמו שאמרתי איו עשתה ניתוח פלסטי כמו שלי קוראים BLOODY GORA. בתמונה פה העיניים שלה נראות הרבה יותר קטנות מהרגיל... כמו איך שהיא הייתה נראת בגיל 15 ^_^. בעצם הכל איפור ופוטושופ (בהופעות זה הרבה איפור) וכאן זה נגמר.

sonaku

New member
נהנה~ ^^

גאקט והמיליון מתיחות פנים שלו. לא נמנעתי מלענות על זה,לא היה לי כח לחפור XD בתור מישהי שלומדת איפור אני יודעת עד כמה איפור יכול להגדיל את העיניים..וזה,פשוט מופרח לחלוטין ס.ס להפוך מכזה -_- לכזה O_O LOL הסברי סמיילים P: כן,יש כאלו שלא עשו ניתוחים פלסטיים ויש כאלו שהיו יפים בצעירותם.. ויש כאלו שבגיל 16 עשו ניתוח אף! אפילו בארץ..האמת זה אפילו ממש נפוץ. ופוטושופ מילא אני מבינה ^^ בהופעות..וול. מי לא נראה כמו יפני בהופעות? כ''כ הרבה תאורה עד שגם אני הייתי מתעוורת ס: וידעתי שאתה בן. אני מדברת על כל הילדות האלה שרק הרגע גילו את גאקט ומתחילות לחפש תמונות ערום שלו בגוגל >_>

ayumi3000

New member
חחח

אני מתאר לעצמי XD בכל אופן אין לי שום בעיה להגיד על מישהו שהוא עשה ניתוח פלסטי במידה והוא באמת באמת עשה ויש לכך ערבות במאה אחוז ולא בגלל מראה שממש נראה ניתוח פלסטי (ובגלל שהוא מפורסם וכאלה). XDD אני לא כועס עלייך או משהו חס וחלילה אין לי גם סיבה! *שמח שהיו לי את התמונות של איו בלי איפור והעיניים הקטנות והיפות שלה* אבל עד כמה שזה ככה... איפור ופוטושופ באמת עושים הרבה הבדל P: חוצמזה איו עצמה בחברת תקליטים שפוטושופ ואיפור היא המילה הכי לא גסה שיש ולכן היא מאוד נראת כאילו שהיא עברה ניתוחים פלסטיים למרות שהיא בעצם לא, כי בלי כל האיפור והפוטושופ הפנים שלה נראות רגילות לחלוטין (כמו בתמונה למעלה) XD. איו עברה פוטושופ ואיפור מהיום הראשון שהיא נכנסה לחברה הזאת... ולכן מאז עברו שמועות מאנשים שבד"כ שונאים את איו שהיא עשתה ניתוחים וכאלה... והם רוצים להאמין בזה (גם כשמוכיחים להם אחרת) רק בגלל שהם לא אוהבים אותה או לא אכפת להם ממנה, זה מה שעצוב, שסתם אומרים על בן אדם שהוא עשה ניתוח פלסטי בזמן שלמרות שזה ממש נראה ככה זה בכלל לא נכון >.<, האנשים האלה ממש מחרפנים אותי! אבל אני שמח שפתחת את הנושא XD

sonaku

New member
ממ,אני זוכרת שרק התחלתי לשמוע אותה

מצאתי תמונה שלה שהיא כביכול בת 16 או משהו כזה..והיא היה דיי מעוותת חסרת ציצים. אגב-הציצים שלה! זה..כמו להגיד שלקודה קומי הם אמיתיים..>_> ג'יסזXD

sonaku

New member
להלה ואם כבר איומי אז יאללה תמונות D:<

וייייייי זה כזה מפחיד! היא היתה צריכה להיות הילדה מרינג ולא Yukie Nakama המדהימה הזאת X_X תראו אפילו הרגליים שלה מפחידות! Oם

Omer Kun

New member
אני חושב שאם היא באמת לא עשתה ניתוח

אז היא פשוט רזתה... בתמונה הזאת היא ממש שמנמנה! XD ובקשר לציצי... יכול להיות שהם גדלו עם השנים XD אבל אין מצב ששל קודה קומי זה אמיתי....יותר מידי גדול בשביל יפנית XD

Omer Kun

New member
Oם'

טוב... אני לא ממש מכיר אותה. אבל אני זוכר שפעם ראיתי תמונה שיש לה ממש גדול! XD (אבל אל תתפסו אותי במילה, יכול להיות שזאת הייתה מישהי אחרת...)

sonaku

New member
זה לפני..בוא תראה את האחרי XDD

לולללל! לפני - http://www.xenjapan.com/images/sexy/prettygirlchimp01.jpg ואחרי XDD - http://rosepetals19.files.wordpress.com/2007/04/28119983_9500fed513.jpg ויש לקודה אחות קטנה..איך לה לא צמחו כאלה? P:

nadav1232

New member
זאת אומרת

בתמונה הזאת: http://www.xenjapan.com/images/sexy/prettygirlchimp01.jpg זאת לא קומי XD

sonaku

New member
טוב זה מה שגוגל מצא לי P:

אז בתמונה שאתה שמת^^ רואים את ההבדל?D;

nadav1232

New member
כן XD אבל התמונה ששמתי יותר חדשה

ממה ששמת.. בכל מקרה, זה מוזר כל העניין 0.0 XDD

sonaku

New member
ליפנית ממוצעת אין גדול,נכון. ^^

וגם אין להן תחת..אבל חברה שלי הראתה לי את היפנית עם הציצים הכי גדולים בעולם וזה פחות או יותר מה שיש לשחקניות פורנו בימינו..אבל היא באמת אחת היחידות..P: LOL שיחות מרתקות יש פה D:

SuLeRu

New member
זה לא יכול להיות...

אני מעריצה את איומי כבר יותר משנתיים ואני לא יכולה לאגיד לעצמי שהיא לא עשת ניתוח... כי היא עשתה ניתוח! אין מה להתווכח.. עם אתה אומר שזה הכל קשור באיפור ופוטושופ אז כל היפניות שאנחנו מכירות שאין להם עיניים כמו אצל איו אז היו נראות כבר כמו איו! כי כולן מתאפרות ושמות טונות של מסקרה עיפרון וכל חרטה הזאתי על העיניים ואי אפשר להגיד שהם עשו ניתוח לעיניים כי הם נשארו קטנות ואיומי... פשוט העיניים שלה גדולות יותר מעיניים אירופיות. וזה דוגרי הגזמה ליפנית שכל החיים שלה הייתה עם עיניים ענקיות. וכל אחד מי שרואה אותה החברים שלי ההורים שלי אז כל אחד יגיד שזה ניתוח. וביכלל עכשיו ניתוחים להגדלת עיניים, שדיים וכל זה ממש פפולרי ביפן. טוב בסדר אתה אמרת שבתמונות של איו אז יושבים על התמונות בפוטושופ או מה שזה לא יהיה אבל בראיון כשה מראיינים אותה בטלויזיה בכל התוכניות היפניות אז העיניים שלה כאלה גדולות היא כאילו מופתעת כל החיים. אז... בתוכניות שהיא מופיעה זה לא פוטושופ זה פשוט העיניים שלה עם טונות של מסקרה וכל דבר שידגיש לה אותם. אבל בכל זאת אי אפשר לאגיד שיש לה קטנות לא משנה מה! והאפאפיים שלה לא כמו אצל יפניות פשוט לא כמו אצלם, והמראה שלה שונה. והבנאדם לא יכול להשתנות כמו שאיומי השתנת מגיל 16 כמו שהיא הייתה פעם ואיך שהיא עכשיו... אפילו לא עכשיו היא כבר עם עיניים גדולות משנת 1998 כשה רק התחילה עם הקריירה... אז בתקופה כזאת קצרה היא לא יכולה להשתנות כך רק בעזרת ניתוח. הינה כמה תמונות כאלו: http://ayu-connection.jpop.at/Gallery/coppermine/albums/MagScans/Vogue0507/normal_12.jpg http://crelove.free.fr/helloworld/art/ayumi_hamasaki_white.png

ayumi3000

New member
אבל...

נתת תמונות של עטיפות ומפריסומת, בוודאי בוודאי שהעיניים שלה הוגדלו שם קצת עם פוטושופ וזה אפשרי בהחלט XD בתמונה שאני נתתי בכל אופן שאיו בלי איפור ובלי פוטושופ שהיא לפני שנה, בצד שמאל שלה העיניים של איו מאוד קטנות ^_^ לא יעזור היא לא עשתה ניתוח, עובדה שבלי איפור ופוטושופ העיניים שלה לגמרי אחרת. אני רוצה לראות תמונה שלה שהיא באמת בלי איפור ובלי פוטושופ ולראות שהעיניים גדולות, בינתיים אני היחיד שיפרסמת כאן תמונה שלה בלי איפור ובלי פוטושופ והעיניים שלה שם יותר קטנות. איפור ופושופ עושים הרבה דברים, ואיפור בהופעות גם בהחלט עושה ^_^. וכולן יגידו שזה ניתוח בגלל שזה נראה ככה דה... זה לא אומר שזה חייב באמת להיות ניתוח :)

למעלה