ניתוחים פלסטיים או לא? D:

SuLeRu

New member
....

כי היא לא מצטלמת לא מאופרת.... כמה תמונות יש שאיומי בלי איפור? כימעט ויאן איומי לא מצטלמת לא מאופרת... אולי רק אחת באיזשהו אלבום תמונות שלה. אבל אני שואלת אותך איך בתוכניות טלויזיה העיניים שלה ענקיות פשוט ע=נ=ק=י=ו=ת....! כשה היא בתוכנית נו... לא יודעת איזו HEY!x3 אז העיניים שלה נשארו גדולות וזה לא תמונה זאת היא איומי והעיניים שלה. לא חשוב כמה היא תתאפר היא בכל זאת לא תוכל לעשות ת'עיניים שלה כל כך גדולות רק עם זה ניתווח... וכולם אומרים שעכשיו הרבה יפנים מגדילים ת'עינים שלהם. הינה יש מלא זמרות ייפניות שהעיניים שלהן בידיוק כמו אצל איו בילדות והן כן מתאפרות וכן מדגישות ת'עיניים שלהן כמו איומי אבל בכל זאת העיניים שלהם אפילו לא חצי כמו העיניים של איו... ואפשר לאגיד שזאתי יפנית אבל לאיו קשה ממש קשה לאגיד שהיא יפנית לא משנה איפה... בתמונות, הופעות, תוכניות אירוח וכו'...

Omer Kun

New member
"תנו לי סיבה אחת למה להם לא לעשות ניתוח! Oם"

בידיוק! למישהו באמת יש סיבה? אם יש משהו שצריך לתקן, לשפר, ליפות, אז למה לא בעצם? עזבו את זה שהם מפורסמים ורוב הזמן צריכים להראות טוב. ^__^

sonaku

New member
OMG

זה ישן. ^^ יואו זה מפחיד אותי כל פעם מחדש ס.ס חוץ מYukie Nakama (אהאהעהאע אני כ''כ מאוהבת בה!) אין שם כמעט יפני אחד שנראה טוב במקור >_>

שאלה~

יש לי קצת תמונות של כמה זמרות יפניות כשהן יותר קטנות (לפני שהתפרזמו וזה..) אפשר גם את זה לשים?XD (אני לא יודעת אם הן עשו ניתוחים או לא..)

sonaku

New member
תשימי תמונות שלהן

כשהן בנות 13 וכשן בנות 20 ובואי נעשה ''מצא את ההבדלים'' XDD

oracle

New member
באיחור אלגנטי ../images/Emo8.gif

אין לי ספק שאמנים משפצים את עצמם בכל מיני דרכים, כולל ניתוחים פלסטיים... בקשר לגאקט, אני יודעת בודאות שהוא עשה דרך ארוכה בעזרת הכירורגיה הפלאסטית מאיך שנראה בהתחלה ועד היום, וחטפתי על הראש מגדודי פנגירלס שלא היו מוכנות לשמוע על זה בשום אופן~ XD אני מניחה שהוא ממש לא היחיד... אני גם לא מבינה מה רע בזה? אם זה משמח אותם, שיעשו. זה לא מוריד ולא מעלה בעיני. אין לזה שום משמעות... בתמונה - גאקט בימי ביה"ס XD

oracle

New member
ממש נוראי~ ../images/Emo5.gif

אבל היום ראיתי וידאו שלו כשהתארח לפני חודש בוואראטה איטומו, ובאופן מפתיע האף שלו חזר לעצמו... O.O;

למעלה