ניתוח נכס בפלורידה

oferw1807

New member
ניתוח נכס בפלורידה

אני מנסה להבין את המשמעויות של השקעה בנכס fixer upper.
הנה למשל
913 N 18th St,
Fort Pierce, FL 34950
בזילו:
http://www.zillow.com/homes/for_sal...47,27.277517,-80.531846_rect/11_zm/?3col=true
על פניו נראה שדרוש פה שיפוץ רציני אבל אין לי מושג מה העלויות של שיפוץ כזה... אם הנכס מוערך בפורקלוז'ר ב 49900 ואם הבנק יסכים למכור אותו, נניח, ב 37000? ההערכה של זילו היא כ 90000 ואני רואה שארבעה בתים דומים נמכרו ב 85000 או יותר- כלומר נשאר פער של כ 45000 לשיפוץ ומכירה (flip) . אז הנעלם הגדול הוא לאמוד את עלות השיפוץ...
בהנחה ששיפצתי והשכרתי - לפי זילו ממוצע שכירות הוא כ 1200 דולר לחודש, אז עדיין התשואה ברוטו דו ספרתית...
פיספסתי משהו?

vinney

Well-known member
מה גורם לך לחשוב שהבנק ימכור את הנכס בפחות ממה שחייבים לו?

במיוחד אם ברחוב הזה המחירים הם כפליים. אין לבנק שום עניין לוותר סתם כך על רבע מהסכום שחייבים לו.

אני לא יודע מה המחירים לשיפוצים בפלורידה, אבל מהתמונות אני חושב שאתה אופטימי מאוד לגבי פליפ ב45 אלף, כשאתה לא זה שעושה את העבודה.

Boston Guy

New member
כן. פספסת את "להשתמש בעיניים שאלוהים נתן לך"

מול הבית הספציפי הזה עומד בית ספר תיכון ענק שבו לומדים 1800 בני עשרה "פרועים ומופרעים" מצאת החמה ועד צאת הנשמה. זה אומר שיש שם רעש ותנועה של כלי רכב מ 7 בבוקר עד 8-9 בלילה ( כשנבחרות הספורט של בית הספר מסיימות אימונים), משחקי ספורט מרובי קהל בסופי שבוע, והמון צעירים שמחפשים לעשות צרות מסתובבים שם כל הזמן.

אם תבדוק איך הרחוב הזה נראה, תוכל לראות שלבתים שמול בית הספר יש סורגים על כל החלונות... ולבתים אחרים ברחוב אין.

מי שמבין טיפה בנדל"ן בארה"ב יודע לקרוא את הסימנים האלו. הבית הזה - גם אם היה בונבוניירה - שווה פחות מבתים אחרים ברחוב בגלל המיקום שלו.
תוסיף לזה שהבית הזה לא עבר שיפוץ מאז שנבנה - הכל נראה בדיוק כמו ב 1960 כשבנו אותו. חדר האמבטיה שהשאירו לא נגנב כי הגנב לא יכול למכור אביזרים סניטאריים בני 50...
כל השאר עבר וואנדאליזם רציני לפי התמונות. נראה כאילו גנבו את חוטי החשמל מתוך הקירות, עקרו את המטבח מהמקום וכיוצ"ב - והשאירו רק מה שאי אפשר למכור.
יש שם הרבה מאוד עבודה כדי להביא את הבית למצב שהוא יהיה ראוי למגורים.

למעלה