נמלטות - פרקים ראשונים

Hadar 169

Active member
פרקים 5-7
הבנות די מתקשות להסתגל לחיי הכפר חח בלי מזגן בלי אינטרנט זמין(אלא רק בבית קפה),ועכשיו הן גם מקבלות משימות!-איך שאלקסיה נפלה בבוץ כשניסתה לטפל בכבשים😄גם בדייג לא הלך לה למסכנה איך שהיא וזזיניו התהפכו עם הסירה כשניסה "ללמד" אותה לדוג חח אהבתי את הסצנות שלהם הם לגמרי מתאימים:love:רק שאלקסיה תשכח כבר מרנזו:pופליפה התרנגולת שרודפת אחרי קירה חחח חבל שחתכו-או איך שהבנות מצאו את המאוורר היחיד ואז הוא התפוצץ:-Dלא פשוט...דווקא לונה יצאה בזול חתכו גם סצנה שהיא עוזרת לארמלינדה עם הריבות.. אבל בכל זאת נראה שהיו להן כמה רגעים מהנים עם הקניות(למרות שזה לא באמת קניון:p)וביריד(למרות שאלקסיה השתכרה🤭).

בהמשך הבנות מגלות שהעד שהיה אמור להסגיר את הפושעים נרצח על ידי אנשיה של דומיניק ושהן לא יוכלו לחזור לחייהן כל כך מהר!-בלית ברירה הן מוכרזות כמתות😮המשפחות המסכנות מתאבלות על הבנות והן רואות באינטרנט ובעיתונים את כל ההספדים והידיעות עליהן-קירה משתגעת מקנאה לרפאל בגלל רנטיניה האקסית והמזכירה שלו, אלקסיה רואה באינטרנט תמונה של רנזו ב"הלוויה" שלה וחוששת שהוא חושד שהן בחיים, ולונה-שרק לא מזמן גילתה שלאמא שלה יש שני ילדים חורגים והיא יודעת בדיוק איפה למצוא אותה. ככה שבסופו של דבר הבנות מחליטות לברוח!

הן מתכננות לחזור לסאן פאולו עם הזהויות החדשות-קירה תעבוד בבית של אלקסיה כאומנת(היא כמובן לא יודעת מה מחכה לה:-D)אלקסיה מקווה שכך היא תוכל להשגיח על משפחתה. אלקסיה תעבוד במשרד של רפאל הארוס של קירה שמקווה שאלקסיה תשגיח שרנטיניה לא תגנוב לה אותו:p ולגבי לונה נראה שהיא תתרכז בלמצוא את אימה כשאצלה יש פחות חשש שיזהו אותה כי היא כביכול מקסיקנית.

הבנות מוציאות לפועל את הבריחה!-חבל שחתכו איך שאלקסיה נפלה מהחלון🤣אבל לפחות השאירו את הקטע שפליפה🐔"מלשינה" חחח..
בסופו של דבר זזיניו וארמלינדה מצליחים לעצור את האוטובוס לתפוס את הבנות וגם לגלות עליהן הכל "תודות" לקירה😄

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
פרקים 5-7
הבנות די מתקשות להסתגל לחיי הכפר חח בלי מזגן בלי אינטרנט זמין(אלא רק בבית קפה),ועכשיו הן גם מקבלות משימות!-איך שאלקסיה נפלה בבוץ כשניסתה לטפל בכבשים😄גם בדייג לא הלך לה למסכנה איך שהיא וזזיניו התהפכו עם הסירה כשניסה "ללמד" אותה לדוג חח אהבתי את הסצנות שלהם הם לגמרי מתאימים:love:רק שאלקסיה תשכח כבר מרנזו:pופליפה התרנגולת שרודפת אחרי קירה חחח חבל שחתכו-או איך שהבנות מצאו את המאוורר היחיד ואז הוא התפוצץ:-Dלא פשוט...דווקא לונה יצאה בזול חתכו גם סצנה שהיא עוזרת לארמלינדה עם הריבות.. אבל בכל זאת נראה שהיו להן כמה רגעים מהנים עם הקניות(למרות שזה לא באמת קניון:p)וביריד(למרות שאלקסיה השתכרה🤭).

בהמשך הבנות מגלות שהעד שהיה אמור להסגיר את הפושעים נרצח על ידי אנשיה של דומיניק ושהן לא יוכלו לחזור לחייהן כל כך מהר!-בלית ברירה הן מוכרזות כמתות😮המשפחות המסכנות מתאבלות על הבנות והן רואות באינטרנט ובעיתונים את כל ההספדים והידיעות עליהן-קירה משתגעת מקנאה לרפאל בגלל רנטיניה האקסית והמזכירה שלו, אלקסיה רואה באינטרנט תמונה של רנזו ב"הלוויה" שלה וחוששת שהוא חושד שהן בחיים, ולונה-שרק לא מזמן גילתה שלאמא שלה יש שני ילדים חורגים והיא יודעת בדיוק איפה למצוא אותה. ככה שבסופו של דבר הבנות מחליטות לברוח!

הן מתכננות לחזור לסאן פאולו עם הזהויות החדשות-קירה תעבוד בבית של אלקסיה כאומנת(היא כמובן לא יודעת מה מחכה לה:-D)אלקסיה מקווה שכך היא תוכל להשגיח על משפחתה. אלקסיה תעבוד במשרד של רפאל הארוס של קירה שמקווה שאלקסיה תשגיח שרנטיניה לא תגנוב לה אותו:p ולגבי לונה נראה שהיא תתרכז בלמצוא את אימה כשאצלה יש פחות חשש שיזהו אותה כי היא כביכול מקסיקנית.

הבנות מוציאות לפועל את הבריחה!-חבל שחתכו איך שאלקסיה נפלה מהחלון🤣אבל לפחות השאירו את הקטע שפליפה🐔"מלשינה" חחח..
בסופו של דבר זזיניו וארמלינדה מצליחים לעצור את האוטובוס לתפוס את הבנות וגם לגלות עליהן הכל "תודות" לקירה😄
היה כל כך ברור שהעד יירצח ולא יעיד אחרת הסדרה הייתה נגמרת. אם כי הייתה גם אפשרות שישחדו אותו או יאיימו על משפחתו, אבל נראה שהדודה של רנזו מאוד אכזרית ואצלה עצם זה שהוא בכלל חשב להעיד נגדה תמורת הקלה בעונשו זאת סיבה לרצוח אותו.

Hadar 169

Active member
היה כל כך ברור שהעד יירצח ולא יעיד אחרת הסדרה הייתה נגמרת. אם כי הייתה גם אפשרות שישחדו אותו או יאיימו על משפחתו, אבל נראה שהדודה של רנזו מאוד אכזרית ואצלה עצם זה שהוא בכלל חשב להעיד נגדה תמורת הקלה בעונשו זאת סיבה לרצוח אותו.
(y)ועוד רצחו גם את המשפחה שלו|קר| נראה שאין לה מעצורים..|שטן|בניגוד לרנזו שלפעמים נראה שהוא מתקשה להכיל את מידת האכזריות שלה-מה שלא מונע ממנו להמשיך לשתף איתה פעולה

evglev1

Well-known member
מנהל
(y)ועוד רצחו גם את המשפחה שלו|קר| נראה שאין לה מעצורים..|שטן|בניגוד לרנזו שלפעמים נראה שהוא מתקשה להכיל את מידת האכזריות שלה-מה שלא מונע ממנו להמשיך לשתף איתה פעולה
כן, אכן רנזו הזדעזעה גם מזה שהיא שלחה אנשים לשים פצצה בבית של לונה, שלדעתו זה היה מוגזם, אם כי לא ברור אם מבחינתו גם ללונה לא מגיע למות, או שהיה מבחינתו לא בסדר שבני משפחה של לונה שאינם קשורים לעדות שלה ייהרגו גם כן. ונראה שבאמת הוא אמר שהן בטח לא שרדו בהוריקן כדי שדודתו לא תמשיך לחפש אותן ולמעשה אפשר להן לברוח כי רצה שהן יינצלו. אם כי הוא האדם הראשון שאלקסיה הסגירה, וכן נראה שדודתו גידלה אותו אז הוא נאמן לה כמו לאם ולכן משתף איתה פעולה למרות הכול.

lili1992

Member
פרקים 5-7

1
איך את יודעת מה חתכו מהגרסה המלאה?

Hadar 169

Active member
היא כנראה צופה באתר של גלובו, כי נראה שאין לה בעיה להבין פורטוגזית.
אני צופה דרך ויוה אבל לפעמים אני גם משווה ומריצה סצנות לא מוכרות באתר, יש מצב שחתכו עוד דברים פשוט זה מה שיוצא לי "לתפוס" באותו רגע חח..
זה תמיד מעניין מה מחסירים מאיתנו:p

evglev1

Well-known member
מנהל
אני צופה דרך ויוה אבל לפעמים אני גם משווה ומריצה סצנות לא מוכרות באתר, יש מצב שחתכו עוד דברים פשוט זה מה שיוצא לי "לתפוס" באותו רגע חח..
זה עוד סביר, בהלוחמת בכלל בגרסה הברזילאית העלילה התחילה רק בסביבות פרק 40 ואת כל 40 הפרקים דחסו בפרק אחד כדי לוותר על ההקדמה ולגשת ישר לסיפור העיקרי בסדרה. אז הצופים שצפו בגרסה הברזילאית ממש הזדעזעו כבר מהפרק הראשון שבו דחסו הכול וויתרו בכלל על הסיפור המקדים ובפרקים מתקדמים דיברו על דברים שהצופים בגרסה בינלאומית לא ראו.

Hadar 169

Active member
זה עוד סביר, בהלוחמת בכלל בגרסה הברזילאית העלילה התחילה רק בסביבות פרק 40 ואת כל 40 הפרקים דחסו בפרק אחד כדי לוותר על ההקדמה ולגשת ישר לסיפור העיקרי בסדרה. אז הצופים שצפו בגרסה הברזילאית ממש הזדעזעו כבר מהפרק הראשון שבו דחסו הכול וויתרו בכלל על הסיפור המקדים ובפרקים מתקדמים דיברו על דברים שהצופים בגרסה בינלאומית לא ראו.
כן הבנתי ששם הם לגמרי נסחפו עם הקיצוצים😶

lili1992

Member
עכשיו הבנתי!
וטוב לשמוע שסדרות ששודרו קודם בויוה פרימיום נמצאות באיכות טובה ב-VOD.
לצערי אין מה לצפות שויוה ישדרו באיכות HD, רק אם יסגרו את האפיק ההיסטורי שקיים מימי השידור האנלוגי והאנטנות - ויפתחו אותו מחדש...
אגב יצא לי להציץ קצת על הסדרה כי היא בשעה נוחה לי, ואמנם זו קומדיה, אבל בגדול היא נחמדה מאוד.
באופן אישי אני גם אוהבת קווי עלילה של החלפת זהויות והם מתוארים כאן בצורה קלילה ולא כבדה מדי 🙂

Hadar 169

Active member
עכשיו הבנתי!
וטוב לשמוע שסדרות ששודרו קודם בויוה פרימיום נמצאות באיכות טובה ב-VOD.
לצערי אין מה לצפות שויוה ישדרו באיכות HD, רק אם יסגרו את האפיק ההיסטורי שקיים מימי השידור האנלוגי והאנטנות - ויפתחו אותו מחדש...
אגב יצא לי להציץ קצת על הסדרה כי היא בשעה נוחה לי, ואמנם זו קומדיה, אבל בגדול היא נחמדה מאוד.
באופן אישי אני גם אוהבת קווי עלילה של החלפת זהויות והם מתוארים כאן בצורה קלילה ולא כבדה מדי 🙂
שמחה שגם את אהבת אותה:Dסדרה ממש קלילה מצחיקה..|כתר|וכן עניין החלפת הזהויות מוסיף הרבה מתח ועניין!|אקשן|
והעיקר שיש אופציה לראות באיכות טובה יותר😍לפחות במקרים האילה👍

Hadar 169

Active member
איך את יודעת מה חתכו מהגרסה המלאה?
לפי האתר של הסדרות הברזילאיות:] כל הפרקים של הגרסה המקומית המלאה נמצאים שם.

אגב, שמתי לב שהאיכות שלה בויאודי של ויוה היא כן ב-HD!:D בניגוד לאיך שהיא משודרת בערוץ ויוה עצמו..
התמונה הרבה יותר חדה מאיך שרואים בערוץ, התרגום גדול וחד יותר, ויש את הכיתוב למעלה של ויוה פרימיום.
אותו הדבר לגבי תשוקת הנצים 2-בדקתי וגם שם בויוה סצנות מסויימות אפילו על גבול הטישטוש בעוד שבויאודי איכות אחרת לגמרי.

evglev1

Well-known member
מנהל
לפי האתר של הסדרות הברזילאיות:] כל הפרקים של הגרסה המקומית המלאה נמצאים שם.

אגב, שמתי לב שהאיכות שלה בויאודי של ויוה היא כן ב-HD!:D בניגוד לאיך שהיא משודרת בערוץ ויוה עצמו..
התמונה הרבה יותר חדה מאיך שרואים בערוץ, התרגום גדול וחד יותר, ויש את הכיתוב למעלה של ויוה פרימיום.
אותו הדבר לגבי תשוקת הנצים 2-בדקתי וגם שם בויוה סצנות מסויימות אפילו על גבול הטישטוש בעוד שבויאודי איכות אחרת לגמרי.
אז מסתבר שבוי או די האיכות טובה יותר מאשר בערוץ :love:

Hadar 169

Active member
פרקים 8-12: זזיניו וארמלינדה עוברים עם הבנות לסאן פאולו!
עד שהצליחו לתפוס אותן בסוף הם נוסעים יחד איתן:p ועוד איזו נסיעה.. במכונית המקרטעת של זזיניו וברגע האחרון מצרפים גם את פליפה למורת רוחה של קירה:-D🐔 איך היא רצתה להחליף מקום עם לונה:-D ועוד הם כמעט עשו תאונה בגלל המאוורר הישן שהעיף אבק בכל המכונית חחח אהבתי גם איך שפליפה העירה בבהלה את קירה ואלקסיה כשהם הגיעו😆למרות הכל אני אתגעגע לז'ודס דו נורטה היו סצנות יפות שם:p אבל לפחות אנחנו לא נפרדים מזזיניו ארמלינדה ופליפה שממשיכים כבר חששתי שלא יראו אותם יותר חח..

אז אחרי שכולם מתמקמים מגיע שלב הנקיונות והקניות! ובמקום לקנות דברים שהן באמת צריכות מהתקציב של התכנית להגנת עדים, אלקסיה רצה למדפי העוגיות בעוד קירה לעבר מוצרי היופי והשתיים מעמיסות מוצרים כאילו אין מחר וארמלינדה המסכנה "הכסף יספיק?.."😅וכמובן שגם פה הם היו חייבים לחתוך סצנה שווה הפעם שקירה נופלת על כולם באוטובוס בדרך לסופר🤣בהמשך הבנות מתפנות כל אחת לתכנית שלה לפי מה שנקבע כמובן מבלי לספר לזזיניו וארמלינדה את כל האמת! לונה הספיקה כבר לראות את אמא שלה במתחם האוכל שבניהולה אבל כתוצאה מכך גם מתעלפת:-( הלנה לא מזהה אותה ומתייחסת אלייה די בקרירות וזילזול למרות שהזמינה רופאה ומימנה את הצילום..מסכנה לונה ספגה עוד מכה קשה אבל נראה שזה רק גרם לה לנסות ולחקור יותר והיא מתקבלת לעבודה במתחם! ואיזה מלחיץ המפגש שלה עם תאו כשהוא נופל במדרגות והיא רצה אליו:-0 סוף סוף היא זוכה לראות את "המלאך השומר" שלה איך שהיא מכנה אותו.. נראה שהיא זיהתה אותו מעניין איך זה יתפתח..ואיך הלנה תגיב לעובדה שהיא עובדת שם😬

בינתיים גם אצל קירה והבן דוד של אלקסיה אלן לא הכל הולך בקלות היות ואלקסיה נתנה לה להבין שהילדים מעריצים את ג'סטין ביבר ומדונה ו"רק שכחה" לציין שמדובר בזוג חולדות המחמד שלהם חחח איך היא קפצה על אלן "שתי מפלצות!":-D אבל כשקירה כבר חושבת לוותר על משרת האומנת אלקסיה דואגת להבהיר לה שבתגובה גם היא לא תלך לעבוד אצל רפאל ורנטיניה תוכל לקחת לה אותו..מה שמביא אותן לפתוח בקרב לא קטן על גורל העוגיות של אלקסיה שמסתיים בנפילה של שתיהן במורד המדרגות אחת הסצנות🤣בסופו של דבר קירה מסכימה לתת עוד צ'אנס, ולמרות המעידות הקשיים וכל הפאשלות חח נראה שמי שיגרום לה להתקבל זה לא אחר מהסבא החמוד של אלקסיה|כתר|בעוד אצל אלקסיה הכל הולך די חלק-כשרפאל שומע את ההודעה הקולית של קירה הוא ישר מקבל את אלקסיה לעבודה מתרגש ובוכה..|לב-ש|מה שכן אהבתי איך שאלקסיה כבר הספיקה לשפוך מיץ על רנטיניה🤭

ורנזו ממש הפתיע לטובה! איך שהוא פיזר את הכסף שדומיניק נתנה לו מהמסוק מעל עיר הולדתה של ה"אומנת" שלו שנראה שבשבילה ובשביל "הזכר" של אלקסיה הוא החליט לא ליפול לדרכים הרעות של דודה שלו כשהוא בעצם מחליט לתרום את כל הרווחים שלו מהפשעים שלה!👏

נערך לאחרונה ב:
למעלה