נמל מומלץ להפלגה בארץ

BABYJEAN

New member
נמל מומלץ להפלגה בארץ

שלום לכולם. מתכנן הפלגת יאכטות רומנטית. מתלבט לגבי בחירת הנמל ממנו תצא ההפלגה.
האם יש לזה משמעות? לי אין בעיה מבחינת נסיעה, זאת אומרת המרחק איננו שיקול.
איזה נמל הכי רומנטי? אילו עוד יתרונות יש לנמל ספציפי על פני האחרים?

בחירת מרינה

הי
בארץ יש 7 מרינות לאורך הים התיכון בהם תוכל למצוא יאכטות להפלגה רומנטית.
מרינה בעכו, מרינה קישון בחייפה, מרינה הרצליה, מרינה תל אביב, מרינה ביפו, מרינה אשדוד, מרינה אשקלון.
כל מרינה והיופי המאפיין אותה, המרינות בעכו וביפו קטנות ואינטמיות בהם תמצא שמרבית כלי השייט העוגנים קטנים ויש הרבה סירות דייג, לפעמים אפשר לתפוש את הדייגים שחוזרים מהים עם שלל דגים טריים ברשת ולקנות מהם דגים, המרינות בתל אביב, אשדוד ואשקלון גדולות יותר ובהם תמצא יותר יאכטות, והמרינה בהרצליה זו המרינה הגדולה בארץ גם מבחינת כמות כלי השייט העוגנים בה וגם מבחינת בתי העסק כגון קניון, מסעדות ובתי קפה.
לכל מרינה יש את היתרונות והיופי שלה, לדעתי קיים יתרון למרינה הרצליה בגלל גודלה וריבוי בתי העסק והקניון שם זוג רומנטי יכול למצוא מגוון רחב וגדול של אפשרויות בילוי לאחר ההפלגה ביאכטה.

oferw1807

New member
ההעדפה האישית שלי

הפלגתי בעכו, חיפה, הרצליה, ויפו - אישית , מבחינת "הפלגה רומנטית" כלומר הנוף בזמן ההפלגה, אני הכי אוהב את עכו (יש גם לעיר עצמה הרבה מה להציע)...
אבל אני מסכים עם טוביה באשר להרצליה... הרבה זוגות, ימי הולדת ושאר אירועים יוצאים על יאכטות שם. בעכו וביפו המבחר מצומצם יותר (אם כי הן בהחלט "רומנטיות" יותר מהמרינה המודרנית בהרצליה והמצועצעת).

למעלה