נממ שאלה בנוגע לכרטיס רכבת לא ממומש

מצב
הנושא נעול.

Seidman

New member

אתמול כשהייתי בת"א קניתי איכשהו בטעות 2 כרטיסי רכבת לכיוון אחד במקום כרטיס אחד שרציתי האם יש תוקף לשימוש בכרטיס הרכבת למקרה ופעם הבא ארצה לנצל אותו? האם אני יכול לבקש החזר על הכרטיס? ואם כן, היכן? האם הכרטיס שנקנה בת"א מרכז, יכול לשמש לי גם לתחנות האחרות בת"א כל עוד הכיוון הוא לחיפה? תודה למשיבים על הסוגיה

חריש

New member
אני לא בטוח לגבי החזר

אתמול כשהייתי בת"א קניתי איכשהו בטעות 2 כרטיסי רכבת לכיוון אחד במקום כרטיס אחד שרציתי האם יש תוקף לשימוש בכרטיס הרכבת למקרה ופעם הבא ארצה לנצל אותו? האם אני יכול לבקש החזר על הכרטיס? ואם כן, היכן? האם הכרטיס שנקנה בת"א מרכז, יכול לשמש לי גם לתחנות האחרות בת"א כל עוד הכיוון הוא לחיפה? תודה למשיבים על הסוגיה
אני לא בטוח לגבי החזר
מה שכן, אני זוכר שהכרטיס תקף למשך שנה. אם קנית בת"א מרכז זה תקף גם בהגנה, שלום ואניברסיטה

kobiz99

New member
זה היה בהיסטוריה היום אין פג תוקף|מ

אני לא בטוח לגבי החזר
מה שכן, אני זוכר שהכרטיס תקף למשך שנה. אם קנית בת"א מרכז זה תקף גם בהגנה, שלום ואניברסיטה
זה היה בהיסטוריה היום אין פג תוקף|מ

omer87

New member
כמו שאמרו הכרטיס תקף לשנה!!!

לא יודע אם יש תקנה מסוימת לגבי כרטיס לא מנוצל אבל אני קניתי עם כרטיס לא מנוצל לחיפה את הכרטיס הבייתה לכפר סבא וקיבלתי עודף(חודש וחצי לאחר שקניתי את הכרטיס שלא השתמשתי בו בסופו של דבר)

קובי לו

New member
עומר, לא ברור מה אמרת

לא יודע אם יש תקנה מסוימת לגבי כרטיס לא מנוצל אבל אני קניתי עם כרטיס לא מנוצל לחיפה את הכרטיס הבייתה לכפר סבא וקיבלתי עודף(חודש וחצי לאחר שקניתי את הכרטיס שלא השתמשתי בו בסופו של דבר)
עומר, לא ברור מה אמרת
מה זאת אומרת עם הכרטיס הלא מנוצל וכו'. אשמח להסברים.

omer87

New member
אוקיי....

עומר, לא ברור מה אמרת
מה זאת אומרת עם הכרטיס הלא מנוצל וכו'. אשמח להסברים.
אוקיי....
לפני קצת פחות משנה קניתי כרטיס הלוך חזור לחיפה!!! השתמשתי רק בהלוך ולא ניצלתי את זכותי חזור,שמרתי את הכרטיס.. לאחר כמה שבועות רציתי לנסוע מתחת ההגנה לכפר סבא ובקופה שאלתי אם אפשר להשתמש בנסיעה ההיא מחיפה לתל אביב שלא נוצלה כדי לקנות כרטיס מתל אביב לכפר סבא. קיבלתי תשובה חיובית,כרטיס לכפר סבא וכמה שקלים עודף
יש?

קובי לו

New member
יש.

אוקיי....
לפני קצת פחות משנה קניתי כרטיס הלוך חזור לחיפה!!! השתמשתי רק בהלוך ולא ניצלתי את זכותי חזור,שמרתי את הכרטיס.. לאחר כמה שבועות רציתי לנסוע מתחת ההגנה לכפר סבא ובקופה שאלתי אם אפשר להשתמש בנסיעה ההיא מחיפה לתל אביב שלא נוצלה כדי לקנות כרטיס מתל אביב לכפר סבא. קיבלתי תשובה חיובית,כרטיס לכפר סבא וכמה שקלים עודף
יש?
יש.
כשמסבירים לי לאט, אני קולט עוד יותר לאט. סתם. תודה על ההסבר.

omer87

New member
../images/Emo92.gif אולי ברכבת יש איחורים

יש.
כשמסבירים לי לאט, אני קולט עוד יותר לאט. סתם. תודה על ההסבר.
אולי ברכבת יש איחורים
פה ושם אבל מבחינת כרטיסים,החזרים,תלושים, עניינים הם אחלה!!!!

kobiz99

New member
אין פג תוקף לכרטיס רכבת

אין פג תוקף לכרטיס רכבת
אפשר להמיר לכרטיס בקוו אחר אצל פניות הציבור אין החזר כספי.

urilei

New member
הוא תקף גם לכיוון ההפוך לנסיעה

הוא תקף גם לכיוון ההפוך לנסיעה
וגם אז - לכל 4 התחנות של תל אביב, ואם הוא לחיפה אז מכל 3 התחנות שמתומחרות כחיפה (חוף הכרמל, בת גלים וחיפה מרכז)

קובי לו

New member
כמו שאמרו הכל נכון

כמו שאמרו הכל נכון
תקף לשנה. אי אפשר לקבל החזר ! הכרטיס ת"א-חיפה שנקנה בת"א מרכז טוב לכל 4 תחנות ת"א (ואפילו בהרצליה לנסיעה לחיפה שכן זה אותו מחיר) והוא טוב לכל תחנות חיפה. כלומר, מותר לך וזה חוקי למהדרין (ואולי אף למהדרין מן המהדרין) להגיע לחיפה לא ברכבת (אוטובוס, טרמפ, הפלגה בים ולא משנה איך) ולחזור מחיפה בכרטיס הזה לת"א. כל כרטיס רכבת בין א' ל-ב' הוא טוב לשנה אחת ולא משנה אם עולים ב-א' ונוסעים ל-ב' או עולים ב-ב' ונוסעים ל-א'. רק שים לב. כל הכרטיסים מכל הארץ לחיפה טובים רק לתחנות חיפה ממש, קרי "חוף הכרמל", "בת גלים", "חיפה מרכז". הם לא טובים לחוצות המפרץ או לב המפרץ או קרית חיים, למרות שתחנות אלו נמצאות בשטח העיר חיפה. נא לשים לב לזה.

kobiz99

New member
הסבר למתקשים../images/Emo132.gif

כמו שאמרו הכל נכון
תקף לשנה. אי אפשר לקבל החזר ! הכרטיס ת"א-חיפה שנקנה בת"א מרכז טוב לכל 4 תחנות ת"א (ואפילו בהרצליה לנסיעה לחיפה שכן זה אותו מחיר) והוא טוב לכל תחנות חיפה. כלומר, מותר לך וזה חוקי למהדרין (ואולי אף למהדרין מן המהדרין) להגיע לחיפה לא ברכבת (אוטובוס, טרמפ, הפלגה בים ולא משנה איך) ולחזור מחיפה בכרטיס הזה לת"א. כל כרטיס רכבת בין א' ל-ב' הוא טוב לשנה אחת ולא משנה אם עולים ב-א' ונוסעים ל-ב' או עולים ב-ב' ונוסעים ל-א'. רק שים לב. כל הכרטיסים מכל הארץ לחיפה טובים רק לתחנות חיפה ממש, קרי "חוף הכרמל", "בת גלים", "חיפה מרכז". הם לא טובים לחוצות המפרץ או לב המפרץ או קרית חיים, למרות שתחנות אלו נמצאות בשטח העיר חיפה. נא לשים לב לזה.
הסבר למתקשים

לכרטיס רכבת אין פג תוקף הכרטיס טוב בין תחנת מוצא ותחנת יעד בלבד (כרטיס שכתוב עליו ת"א חיפה לא יפתח את שער הכניסה\יציאה בהרצליה, הוא כן יפתח שערי כניסה\יציאה בכל תחנות תל אביב 4 במספר וכל תחנות חיפה 3 במספר) אין הרכבת מחזירה כסף. אפשר להמיר הכרטיס\ים לקווים אחרים באתו ערך נקוב אצל ממונה פניות הציבור ברכבת ישראל

קובי לו

New member
יש ועוד איך פגות תוקף

הסבר למתקשים

לכרטיס רכבת אין פג תוקף הכרטיס טוב בין תחנת מוצא ותחנת יעד בלבד (כרטיס שכתוב עליו ת"א חיפה לא יפתח את שער הכניסה\יציאה בהרצליה, הוא כן יפתח שערי כניסה\יציאה בכל תחנות תל אביב 4 במספר וכל תחנות חיפה 3 במספר) אין הרכבת מחזירה כסף. אפשר להמיר הכרטיס\ים לקווים אחרים באתו ערך נקוב אצל ממונה פניות הציבור ברכבת ישראל
יש ועוד איך פגות תוקף
יש לי כרטיס לא מנוצל בכלל משנת 2003 ואי אפשר להעבירו בשערי הסבסבות. השערים מצפצפים ונדלק אור אדום ולא זכור לי מה ההערה שמופיעה בלוח התצוגה הקטנטן. אברר ובימים הקרובים אספר מה זה היה.

hck

New member
בנוסף למה שאמרו

בנוסף למה שאמרו
אם הכרטיס נקנה במזומן בקופה ניתן לבקש (אך לא תמיד לקבל) החזר כספי אם תצליח לשכנע את הקופאי/ת עם סיבה טובה. בכל מקרה, תמיד תוכל לעמוד שם בכניסה ולמכור את הכרטיס למישהו שכרגע נוסע לחיפה.

Seidman

New member
../images/Emo51.gif לכל המשיבים../images/Emo13.gif

לכל המשיבים

לא חשבתי שאני אזכה לפירוט רב כל כך מחברי הפורום, אבל קבלו ח"ח על המידע ועל הכנסת האורחים המכובדת ביותר
ושוב, קבלו המון
ממני, מגיע לכם

kobiz99

New member
אין פג תוקף לכרטיס../images/Emo132.gif

אין פג תוקף לכרטיס

הכרטיס טוב לנסיעה בין שתי התחנות הנקובות על הכרטיס ללא תפוגה וללא תוספת מחיר באם תהינה עליות מחירים רכבת ישראל אינה מחזירה כסף אפשר להמיר הכרטיס לקוו אחר באתו ערך נקוב אצל ממונה פניות הציבור ברכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.
למעלה