נסיך החלומות או ניסיכת החלומות?\פיץ

נסיך החלומות או ניסיכת החלומות?\פיץ

אני זוכרת, בתחילת כיתה ז´, היינו יושבות. אני, אילת וטלי, היינו מספרות על הגבר שכול כך רצינו... נסיך החלומות. אני עדין זוכרת איך תיארתי את נסיך החלומות שלי, "אני רוצה אותו גבוה... חתיך סקסי כזה! שזוף, מזיע, עיניים ירוקות ושיער בלונד....!" הוסיפה תמיד טלי את דעתה. לאילת לא היה אכפת, העיקר שיהיה גבוה, גבוה יותר ממנה. אילת הייתה גבוה מאוד, לא יותר ממני אבל היה חשוב לה להרגיש בנוח בקשר לגובה. "ואיך את רוצה אותו?" שאלה אותי תמיד אילת, "לא יודעת... גבוה... נחמד... חמוד" אומנם אילת וטלי דמיינו משהו אחר. כך זה היה, כול יום שיש מסיבת פיג´מות אצל טלי, היינו מדברות על בינם, אך אני לא ממש השתתפתי בדיונים האלה... פשוט לא מצאתי עיניין בהם. מה עוד אני יכולה לספר על עצמי? בגיל 14 אכן מצאתי את נסיך חלומותי... היה לי קשה מאוד להחליט איך לספר זאת לטלי ואילת, תמיד הן שאלו אותי "מי זה הנסיך הזה שלך?" לא ידעתי איך לענות... אולי באמת הייתי צריכה להגיד להם... שהנסיך שלי... הוא נסיכה?

yellow cheese

New member
...................................

קצר מידיי.. אבל הפואנטה ברורה. עם הזמן תפתחי את הכתיבה שלך.. בעיקרון יש לך את זה.. תמשיכי לכתוב ואל תתייאשי. גם אם לא תמיד התגובות חיוביות. =שירלי=

מורן א

New member
מעלה חיוך

כמו מרביתנו אפשר לומר: "הייתי בסרט הזה." סיפור נחמד מאוד, מצטרפת לשירלי, קצר מדי ויש לך את זה. תמשיכי. מורן

למעלה