נסיעות בלונדון

Givony1

New member
נסיעות בלונדון

אני מגיעה ללונדון ל 4 ימים בהרכב של זוג +3 ילדים . לא יודעת איזה כרטיס עדיף לנו לקנות, אויסטר או טרוול קארד?
אשמח להסבר על הכרטיסים והמלצה....

TrigATUSA

New member
זה לא זה או זה

טרוול קרד זה אפשרות לקנות תוכנית לנסיעות ללא הגבלה, ליום, לשבוע, לחודש
&nbsp
טרוול קארד יכול לבוא בכרטיס קרטון או על גבי כרטיס אלקטרוני בשם OYSTER
&nbsp
מכיוון שאתם באים לשלושה ימים, פשוט תקנו אויסטר לכל אחד מבני המשפחה (יש מצב שילדים נוסעים חינם, תבדקו את זה) ותטעינו את הכרטיסים במזומן (לא בטרוול קארד)
&nbsp
אתם מחוייבים על כל נסיעה אבל יש מקסימום יומי שאחריו כל הנסיעות בחינם. סכום המקסימום שווה למחיר של 1 DAY TRAVEL CARD

Petit Nicolas

New member
אתה בטוח?

אני לא מכיר ספציפית את לונדון, אבל ברוב הערים המחיר של כרטיס הפלסטיק עצמו הוא גבוה מספיק כדי לא להיות כדאי לתיירים שמגיעים למספר ימים. האינסטינקט שלי יהיה לחשוב יותר בכיוון של כרטיסי קרטון אבל אני באמת לא יודע מה המחיר של הOYSTER בלונדון

TrigATUSA

New member
OYSTER זה בחינם

יש פיקדון שאת יכולה לקבל בחזרה כשאת עוזבת
כאמור הכרטיס עצמו הוא ריק, אפשר להטעין אותו במזומן ולשלם פר נסיעה או להטעין אותו ב TRAVEL CARD

dana dvir

New member
חמישה פאונד פיקדון שמקבלים חזרה כשמחזירים

את הכרטיס (כפי שנאמר)

כמו שכתבו לך האויסטר מחשב עד כרטיס יומי כלומר אם נסעת בתכנית pay as go כשתגיע לחיוב השווה לכרטיס יומי לא תחוייב יותב (Daily cap)
מה שכן האויסטר לא מחשב weekly rates, אבל ל-4 ימים בדר״כ לא משתלם לקנות כרטיס שבועי

ילדים מתחת לגיל 10 נוסעים בחינם כשהם לא נוסעים לבד, ומגיל 11 יש כרטיס ילד בחצי מחיר בערך אני חושבת

dana dvir

New member
כשתגיעו

תכנסו ל-ticket office שיש בכל תחנת tube (אם זה לא יהיה באמצע הלילה) תגידו מה הצרכים שלכם והם יעזרו לכם למצוא את האופציה הכי מתאימה

למעלה