נעלי בובה רכות

מילקי 10

New member
נעלי בובה רכות

היי בנות

יש לי ימים שאני מואסת בעקבים ובא לי נעל שטוחה ונוחה.
קניתי נעלי בובה והן כירסמו לי את הרגל..אני עם שפשופים וחתכים נוראיים. (לא מעוניינת בגרב)
היכן ניתן לקנות נעלי בובה רכות? חשבתי אפילו על נעלי בלט אבל אני בספק אם ניתן ללכת איתן ברחוב.

לי וולף

New member
אולי הבלרינה של מארשה?

יש את הדוכנים הפתוחים בקניונים שמוכרים נעלי סירה ב-99 ש"ח (MARCHA). הן נראות טוב ומנסיון של אחרות (לקוחות) הן נוחות.
אני לא בטוחה אם התמונה היא המחשה של משהו טוב עבורך או לא... אם כן- הן של H&M ונמכרו שם בקיץ. לא חושבת שתמצאי עכשיו. חלופה אחרת - יקרה יותר ולאו דווקא נכונה לכולן מטעמי מוסר - הן נעלי בלרינה מעור שאמורות לשפשף פחות ולהתרכך עם הזמן.
ובכל זאת מילה על גרביים - יש גרביים שמיועדות לנעלי סירה ואני ממליצה בחום לנסות אותן. יש כל מיני סוגים, עם סיליקון מאחור ובלי, עם מפתח עמוק יותר ופחות, עם אחוזי כותנה שונים... זה לא אמור להיות יקר מידי ואני די בטוחה שזה ישנה לך את החיים
צירפתי דוגמאות שתראי למה אני מתכוונת.

סתם מבקרת

Active member
איפה מוצאים גרביים כאלו, עם מפתח עמוק כמו השחורות?

אני ממש מחפשת כאלו ולא מצליחה למצוא.

לי וולף

New member
לא 100% בטוחה...

את הזוגות שיש לי לבלרינה הממש עמוקות קניתי בחו"ל ממש מזמן אבל הופתעתי לגלות בלא מעט חנויות גרביים לבלרינה (טובות יותר או פחות) - בדוכנים של מארשה, בדלתא, במשביר ואפילו בכל מיני חנויות קוסמטיקה. לא תמיד הן יהיו כאלו נמוכות/עמוקות אבל שווה לבדוק ואולי אפילו במקומות הפחות צפויים.
מצרפת לך תמונה של הגרביים של מארשה

לי וולף

New member
מסתבר שהם שולחים לארץ

נכנסתי לאתר של "הגרביים שלי" שקניתי במייסי'ס ומיד נשאלתי אם אני שולחת לישראל וכו'... אז הנה לינק לכל הגרביים הקטנות שלהם

סביון1

New member
פעם היה קשה להשיג כאלה, היום יש בהמון חנויות, אפילו חנויות

בזאר.

סתם מבקרת

Active member
יש המון אבל לאו דווקא עם מפתח ממש עמוק, כמו שאני צריכה.

טרם הצלחתי למצוא זוג שלא יציץ ממפתח נעלי הסירה שלי (וזה ביג נו נו מבחינתי) ויש לי מבחר נעלי סירה במבחר מפתחים.
מצד שני אולי הבעיה היא שגרב מהסוג הזה, שמתאימה לטווח מידות, גדולה מדי לכף רגלי הקומפקטית

מילקי 10

New member
תודה רבה!

לגבי נעלי בלט? ידוע לך משהו?
היכן ניתן למצוא גרביים כאלה?

למעלה