נעלם לי פורום!

נירש

New member
נעלם לי פורום!

הייתי יכול להשבע שבתפוז היה פורום חיפוש שירים, או שמא אני מבולבל לגמרי? בכל מקרה... הייתי רוצה להעזר בכם: אני מחפש שיר של להקת SKUNK ANANSIE שלמיטב זכרוני קוראים לו JEALOUS - אבל אין שיר כזה :(. מישהו אולי יודע על מה אני מדבר? תודה! ניר

musmus

New member
יש שיר כזה לשינייד אוקונור לדעתי

האם לא טעית בשם המבצעים?

נירש

New member
תודה לכולם... אבל

לא מצאתי בלינקים המצורפים את השיר - לא קוראים לו JEALOUS, זה בטוח :( אני יודע חלק מהמילים. יש לכם מושג איך אפשר למצוא שיר לפי שורה ממנו? תודה רבה רבה. ניר

DuckY

New member
GOOGLE

http://www.google.com הקלד את מילות השיר, תחם בסוגריים ואני בטוח שתמצא את מבוקשך... למשל : "These are the lyrics I´m searching for" בהצלחה! יניב.

נירש

New member
תודה! אחלה רעיון, ויש לי שאלה נוספת

מצאתי רק לינקים לשיר JEALOUS של שיניד אוקונור, ואני 100% בטוח ש-skunk anansie חידשו אותו (לא באותו שם לצערי). יש למישהו מושג איך למצוא אותו?

DuckY

New member
אני ממש לא בטוח, אבל...

תנסה את Loreena McKennitt - Full circle ואם זה לא זה (מה שיתכן מאוד) ציין כמה מהמילים כאן ואנסה לעזור... יניב.

okok4

New member
ממש לא הגיוני

שינייד הוציאה את השיר "ג´ליס" באלבומה האחרון, שיצא לפני פחות משנה. "סקאנק אנאנסין" התפרקו לפני בערך 5-6 חודשים. מתי היה להם זמן לחדש? ומדוע לחדש שיר חדש?

נירש

New member
נקודה טובה... ובקשר למק´קניט -

זה בטוח לא שלה. בקשר לחידוש שיר חדש, לא יודע למה - אבל אני די בטוח בזה. שאלתי אפילו עוד אנשים וגם הם חושבים שזה שיר במקור של אוקונור, שחודש ע"י סקאנק אנאנסי... אני מכיר את השיר המקורי ומכיר גם את החידוש. בכל מקרה תודה על המאמץ חבר´ה

DuckY

New member
אין בעד מה, ושוב...

אתה מוזמן לרשום חלק מהמילים... אני אשמח להמשיך לנסות... לאתגרים כאלה אני לא מסרב בקלות...

נירש

New member
הנה המילים (לפי השיר של אוקונור)

You´re jealous You just can´t stand to see me get along without you Like I do, you told me to Now you´re jealous You don´t know how hard it was to be alone without you And wanting you, like I do I would have stayed if you´d wanted But you said I treat you so badly I can´t be forgiven You know I have done anything To make it through with you But I don´t deserve to be lonely Just cuz you say I do You´re jealous You don´t know how hard it is to be a woman in love with you When you´re so cruel, and so jealous You don´t think about anybody´s feelings but your own Are you coming home? I would have stayed if you´d wanted Would have been willing But you said I treat you so badly I can´t be forgiven You know I would have done anything To make it through with you But I don´t deserve to be lonely Just cuz you say I do So if you´re gonna go you´ve gotta go and if you´re stayin stay Cuz I can´t take the pain you keep leavin when you go away If you´re gonna go you´ve gotta go and if you´re stayin stay Cuz I can´t take the pain you keep leavin when you go away I don´t deserve to be lonely I don´t deserve to cry I don´t deserve to be lonely ותודה על המאמץ

okok4

New member
זה אכן השיר ששנייד אוק´ונור

הוציאה בחורף הקודם. לא מאמין שמשהו\י הספיקו לחדש מאז...

למעלה