נעלמים 2 -שבוע 6 אחרון למחצית...

Roei152

Well-known member
מנהל
נעלמים 2 -שבוע 6 אחרון למחצית... אז מה יקרה בשבוע המסעיר שצפוי לנו?

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 72
עוד שלושה פרקים לחטיפה הגדולה!!!!

dar dahan

Member
הייצור המזוקן אוכל את השקר של אמה ודריה בלי מלח
אמה ודריה שיחקו אותה, הייצור המזוקן בלע את השקר שלהם, חבל שרקפת המניאקית לא קנתה את זה כל כך בקלות.
ועדיין לא הבנתי מה זה ה"זה" שהם מחפשים קיבינימאט, מה זה כבר יכול להיות?
חשבתי שזה הפרחים, אבל זה לא הפרחים, מה זה כבר יכול להיות???
&nbsp
ולמדנו היום דבר חשוב, גדעון שערים הוא היחיד שעובד בעמק, והשומר בבית הספר אוהד את מכבי תל אביב, עוד סיבה למה אני הייתי בעד החבורה ונגד השומר, יאללה באר שבע

&nbsp
ושוב לגביי רקפת, לא סובל אותה, אישה רעה, נראה לי ש3 שנים היא התחזתה ליועצת כדיי להגיע לרגע הזה מה שזה לא יהיה הרגע של הרעים בעונה הזאת שעדיין לא ברור מה הם עושים, מה הם מחפשים ומה הם רוצים.
&nbsp
נ.ב עדיין יש לי הרגשה שיש בוס מעל רקפת.
&nbsp

דר, תחשוב רגע
אמה מתל אביב. איזו קבוצה נראה לך היא אוהדת? בוא נגיד שהיא לא בדיוק אוכלת ביהודה הלוי פינת נחמני, אם אתה מבין אותי...

אם יש מישהו מעל רקפת- מי משחק אותו? יעקובסון העמיד פנים או משהו?

אגב, דר, רקפת המתינה שלוש שנים. אבל שכחת שבני וחדווה המתינו איזה שבע עשרה שנים (אפילו ההורים קליין).

ומה עם דפנה דקל, אדווה רודברג, כל אלו שאמרו שיבואו ולא באו?!

dar dahan

Member
לא נראה לי שאמה ואלון אוהבים כדורגל
וגם אם כן מי אמר שהם לא אוהדים של באר שבע או של בית"ר ירושלים או אולי בכלל מכבי חיפה כי ההורים שלהם מהצפון?
ואולי הם בכלל אוהדי הפועל תל אביב?
&nbsp
ולא יודע מי משחק אם יש מישהו מעל רקפת, אולי יש מישהו ונדע עליו רק בפרקים האחרונים?
&nbsp
ונראה לי שרקפת המתינה יותר מ3 שנים, הם אמרו שהם חיכו לזה הרבה זמן בפרק 3 עם המתולתל עם הזקן.
&nbsp
דפנה דקל אדווה רודברג? תזכיר לי?
&nbsp

לא, דר, הם נראים לי הכי מכביסטים בעולם
הפרק הזה אמרו שלוש שנים. מה שבטוח- לא כמו בני או חדווה שהמתינו מאז השוד. בני חיכה מאז שהיה ילד...
&nbsp
דפנה דקל אמורה לבוא לתת תפקיד וגם אדווה רודברג (אחות של).

שיר m

Well-known member
אני רוצה להצדיע למוצי
שומר ללא חת! לא ינום ולא ישן!

&nbsp
זאת רקפת סתומים קטנים, רקפת!
&nbsp
"אל תעשי את זה אמה!"- "תעשי את זה אמה!"

&nbsp
היה חסר לי עומר

אכן, שיר! שומר חרוץ!
והדיאלוג בין דריה ורקפת קרע גם אותי.
&nbsp
עומר? מי זה ולמה הוא היה חסר? אני לא הרגשתי בחסרונו של שום עומר...

בתקווה לפרק ללא ג'וקים
שני הצדדים במצב מה זה רע... אז מה עם עידו? רוקמן, תבין, הן לא יודעות כלום! כן, אמה כרגיל עם התכניות.

יואו, איזה פחד עם הברקו הזה. הופ, שמעתם את הצלצול?! גם היא שמעה אתכם. אמה לא מסננת. החקירה חשובה לה.

שיט! הטרוריסטית נגה! אמה, זה אח שלך לימד אותה!

אז הם הבינו שמדובר ברקפת? לא, היא מתוחכמת...

תשמע, עידו, גם אתה לא ממש עושה דברים חוקיים. תום, חיקויים זה לא הקטע שלך... לא ממש, דריה.

שוב החובות... די, תשדוד קזינו וזהו! זה עבד פעם אחת, יעבוד שוב! מוזר, בפרק הבא כתוב בתקציר שמישהו מתקשר לאריק. מי זה? רוקמן?

תשמעו, מוצי לפחות חרוץ.

קבוקים זה עובד. צודק, דולב. צודק. נעריך את הקבוקים. טוב, אולי היה עדיף שיחפור מישהו אחר. טוב, תקראי לג'וק. הכול עדיף במקום השירים של דולב.

אתה משאיר שתי בנות לבד. נראה לך שידברו על חקירה ולא ירכלו?! כן, רקפת. אגב... קראתי היום את התקציר של "הזקן בן המאה". גם שם יש מזוודה בעייתית, אבל היא עם כסף של סוחרי סמים... יופי, דריה. תזכרי את חדווה! כמה שנים היא הייתה נחמדה וחמודה ואז התהפכה לנו?! ובני?! כמה שנים היה הבוס של העיר?! אה, רקפת עוזרת לג'וקי. זה מסביר. אז זה לא המקום הנכון.

תזייפו ריב, בנות! יפה!

אז לא לשם.

איפה אלון נמצא לעזאזל? לא משנה. בית הספר. לך תדע, דולב, מה יש בשירותי הבנות. מקומות סודיים! איך תוציאו רשימות מסיקי, היא לא קיימת. בוא'נה, איפה צילמו את עונג לעזאזל?! ורגע, אלון לא נענש על ונדליזם?!

התעמלות לילה? לא, חבר'ה, עשר דקות יהפכו לחצי שעה ולשעה... לא.

כפר שמיר? איפה זה? אמה, תנחשי. הפרח. אמה לא מצמצה ורקפת ויתרה ראשונה. כן, הוא. יכין עוד חומר. תחשבי מי, אמה?

אמרתי לכם לא לישון! מטומטמים! אז רגע. את המזוודה כנראה גנבו. אבל את הטלפון אמה בעטה. אוקיי... זה יהיה מעניין.

אז אמרתי פרק ללא ג'וקים וצדקתי...

שיר m

Well-known member
הגיוני שיהיה, הוא קשור לשוודיה, אבל עדיין משעמם בטירוף.

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק 73
עוד שני פרקים לחטיפה הגדולה!!!!!

Roei152

Well-known member
מנהל
זו המתנה שאני מקבל ליום ההולדת שלי מנעלמים??????
נשיקה של ג'וק????? אייככססס החממה נתנו לי מתנה מושלמת
ועוד זוג שלא הכי מוצא חן בעיני מתחיל להתקרב ,דניאלה והבוגד בקיבוץ איך היא יכולה לדבר על שאולי ככה?
חוץ מזה פרק נהדר .. גילנו שעידו חי , והג'וק נמצא איתו .. מה שאני לא מבין זה את הסחבקיות בינהם , והפרק הזה בעיקר הרגשנו את התקרבות התעלומה לפתרון של הזה?

רועי, שכחת את המשפט הידוע
"יש דברים שאי אפשר לעבור בלי להפוך לחברים.
&nbsp
ולהילחם מול טרול הרים זה אחד מהם".
&nbsp
טוב, החלק השני לא משנה, אבל בכל זאת! כשיש מטרה אמיתית, הם יכולים להתחבר דווקא. רק שיזכור שהוא לא צריך לנשק את אמה.
&nbsp
השאלה היא מה קורה כשמתברר שתום נמצא גם...

שיר m

Well-known member
זה מה שחשבתי, איך היא יכולה לדבר על שאולי ככה:(

כולם יודעים שזה לא יהיה נחמד הפעם
אני לא מאמין שרוקמן לא יודע שהן יכולות לברוח. אוי. מה זה? מישהו חדש?
&nbsp
הפעם לא אמרו לפני כמה זמן!
&nbsp
ככה להשחית? ככה? ירשים את הוועדה, אבל עם פחות זמן לכרמלה. כן, ברקו זה העובד הבעייתי פה.טוב, מוצי זה עובד אחד מוכר יותר.
&nbsp
יופי חבר'ה... מתנדבים לנקות. אלון ושירה חמודים. אכן, אלון. במקום הזה זה הישג. אה! ראית, דר?! "כזאת תל אביבית"!
&nbsp
אני זוכר כשכרמל וספיר העלו את הנפילה... הדילוג או הקפיצה, לאינסטגרם.
&nbsp
דניאלה קורעת. די. אגב, אתה יודע, דולב, זה באמת נכון. יוסי ויובל. למשל. או יוסי ולילה, שזה קרוב! לא כמו דריה ותום! או דניאלה ותום! או שירה ואיתי, שזה רחוק שנות אור! או יוסי ושני אטיאס... לא משנה.
&nbsp
חמוד ומשתדל. בטח, אמה. די, תתנהגי יותר כמו החברה של החיים שלך. ג'וק... אמה, מה את מסתכלת עליו?! מעדיף? יופי לו.
&nbsp
נכון, דולב! שלא יקרה מצב שמבטיחים סרטון מצחיק ומצלמים את גיורא ואין בסוף כלום! אוי, עידו... חכה... למרות שאני כמעט בטוח שחנון אחר לא היה מקבל את זה יפה כמו דולב.
&nbsp
דריה דווקא נראית אחלה בניקוי. לא, הגעת ל"אנחנו לא מעוניינים בפלירטוטים שלך, תודה". אין מצב שהוא כזה עקשן. הוא מסתיר משהו.
&nbsp
דניאלה תמיד צינית. כן, תמיד יש עוד מישהו.
&nbsp
למה המורה לפיזיקה רוסיה?! מה זה הגזענות הזאת?! תיקי או סיקי? לא משנה. היא לא קיימת. יופי. נורא מצחיק, אמה. נורא יפה. נורא חברי.
&nbsp
מה?! ג'וקי ועידו?! אה, אמרתי לכם. למי אמה הלכה קודם?! אני לא בטוח שהיציאה תהיה קלה...
&nbsp
ירון המורה להיסטוריה? יש מצב שהוא חוגג יום הולדת היום והכניסו אותו כמתנה לנעלמים? אני לא אתפלא. וואלה, רועי, אתה חולק יום הולדת עם ירון ארזי! או שהוא אתמול? כי פרסמו באינסטגרם היום... הטרוריסטית! הטרוריסטית! תחפפי! איזו נחשה! דר, אני מתפלא שאתה שונא את רקפת ורוקמן. הנה האחראית האמיתית, הנה הבוסית מעל הכול. שוב ברקו! הגלויה? לקחו אותה. אצל מיקי. דריה כפוית הטובה. תנקי לילדה את האופניים! או שדניאלה תעשה את זה וזה מסוכן.
&nbsp
מה זאת אומרת נתת לסיקי?! סיקי לא קיימת! רקפת מאוד עצבנית לאחרונה.
&nbsp
יפה, עידו. אזעקת שווא. למה הם לא בדקו של מי שני הרכבים הנותרים ואז הגיעו למסקנה איזה רכב נעלם?
&nbsp
קוד, מפתחות. תמיד זה. רגע! אז תום כן פה?!
&nbsp
"כמה אני מקבל". יופי, בוגד. "אתה צריך לעזוב את הערוץ. שוב פעם. היינו נותנים לך גם שקל ובכל זאת היית עושה את זה". להכניס? את מה לאיפה? אוקיי, זה לא תום שמתקשר.
&nbsp
זה בערך באשמתך, דניאלה. לא. אל תשחק איתן. דניאלה! שאולי ואת זה אמיתי! מה איטליה, איטליה לא הפרידה אותך מדנה! אז משאולי?! מה זה אמיתי רק באשמורת, הכול בשבילי אמיתי רק באשמורת! יופי תום. נורא יפה.
&nbsp
רגע! מי זאת?! אדווה רודברג?! דפנה דקל?! מי בא לאמה?!
&nbsp
את זה, חברים, נדע מחר!

שיר m

Well-known member
בדיוק
הם יכלו לדעת בקלות איזה רכב ברח... חובבנים.
&nbsp
אריק חטף אותם.

dar dahan

Member
פרק בלי הייצור המזוקן
איזה סוף לפרק הזה, מי זאת ומה היא עושה שם?
&nbsp
ומה הם מתאמצים להגיע לתום, שיברחו ויזעיקו עזרה ואז יחלצו אותו
&nbsp
ויש לי הרגשה שהבוגד הראשי (טל מוסרי) עשה עסק עם החברה הרעים ועזר להם להביא את הילדים.
&nbsp
ולא ברור לי איך הם לא מבינים שרקפת היא הרעה מהבית ספר..
&nbsp
ד"א דפנה דקל תהיה עם דודידו?

למעלה