נעמה נטיב - המלכה החדשה

dundybar

New member
נעמה נטיב - המלכה החדשה

את זה כתבתי לפני שראיתי את הפרק השני (הכל מוקלט בוידאו, חברים): אז ראיתי את הפרק וממש היה גרוע. המשחק גרוע, הסידרה גרועה, הטקסטים מטופשים, העלילה עלובה. נקודת האור היחידה במשחק היה אריק משעלי הזכור לי אישית מאיזו סדרת נוער (אני חושב שזה 'החבר'ה הטובים') ואחרים מכירים אותו מ"אהבה מעבר לפינה" ועוד. הוא אפילו מועמד לשני פרסים ב"מסך הזהב" הממשמש ובא. בהחלט שחקן לא רע בקנה מידה ארצישראלי. כל השאר - חושך. וכשהמשחק חושך אפשר בהחלט להתנחם בחיקן החם של השחקניות חשופות החזה שלנו. אז מי עשתה לנו את זה בפרק הראשון ? קאמילה פאליי ונעמה נטיב. חלוצות וחולצות. את נעמה נטיב אני מאוד מחבב. באמת. היא סקסית להחריד. היא אחד הדברים הכי משמעותיים שקרה לנו. וזה לא שלא התפשטו לפניה על המסך. אפילו מירי בוהדנה המקסימה חשפה טפח או טפחיים בסרט אסקימו לימון האחרון, והיו עוד יפות וטובות, אבל אף פעם זה לא קרה בסדרה טלויזיונית שהבסיס שלה הוא החשיפה. כשמו כן הוא. ובשביל שחקנית, ללכת על קונספט כזה, צריך אומץ והרבה פתיחות. נעמה נטיב קורצה מהחומר הזה. ראינו את זה ב"סוף הדרך", קראתי על זה בראיון שלה ב"רייטינג" וראיתי את זה גם ב"חשיפה". נעמה אוהבת את הגוף שלה. היא פינקה את עצמה בשתלים גדולים של סיליקון - והיא לא מתביישת להראות לעולם את התוצאות. אישית, אני חושב שזה מוקדם מדי, כי רואים את התוצאות יותר מדי ברור, והמבין יבין. אבל בשורה התחתונה - נטיב ופאליי נושאות את הלפיד של כל הוואנאביז ומוכיחות שאפשר, ויותר מהכל - שהשד (עם צירה) לא נורא כל כך. היום ידברו על סצינות הסקס הנועזות - ומחר כבר ישכחו מזה. וטוב שכך. מדינת ישראל לא משופעת בשחקניות נועזות כאלה, והדבר האחרון שאנחנו הפרובינציאלים הפרימיטיביים צריכים זה עיתונאים בלירה שכל הזמן מקרקרים ומכרכרים סביב העירום כמו היה זה נווה מדבר. אם כבר להיות אמריקה, אז לא לרדוף אותן, לא לעשות מזה בדיחה או נושא לגיחוך. אני חושב שאחרי 56 שנות מדינה הגיע לנו סדרה כזו. לא העלילה או המונולוגים הם אלה שקובעים, אלא כמות הדדיים הנחשפים. אם RTL עשו את זה 20 שנה לפנינו, אנחנו יכולים גם. אז למה דווקא נטיב המלכה ? כי היא חתיכה ויש לה את זה, והיא נותנת תקווה שעוד רבות, טובות ויפות ילכו אחריה. אמן.

yellow cheese

New member
וואו, ממש אהבתי את סגנון הכתיבה שלך

קבל ריספקט וברוך הבא לפורום

למעלה