נפל הפור חברים, טסים לדאבלין!!

נפל הפור חברים, טסים לדאבלין!!

החלטנו שאנחנו מעדיפים לרכז את הכל בעיר אחת מאשר לקחת רכבות ליליות, לא לישון ימים ולילות שלמים, לתת בין ערים ולהיות עייפים... בקיצור נהיה משלחת לאירלנד, ממש כמו ירדנה ארזי בשנת 1988
אמרו לי שה 02 בדאבלין ממש מגניב וממש במרכז העיר... בינתיים הזמנו ל 22+23. צריכים להוסיף לפי מה שהבנתי עוד 2-3 תאריכים שכנראה נוסיף לזה עוד הופעה. 3 הופעות זה fair enough . אם עוד מישהו רוצה להצטרף...מוזמן בכייף!! :) וזה אגב הדיסק החדש שיוצא השבוע בעיתון באנגליה...

כן...הנה הטרקליסט

TRACKS IN YOUR EYES WOW LOVE AT FIRST SIGHT I BELIEVE IN YOU BOOMBOX/CAN' GET BLUE MONDAY OUT OF MY HEAD TOO MUCH SLOW IN MY ARMS SPEAKERPHONE COME INTO MY WORLD LIKE A DRUG LIGHT YEARS

Speakerphone

New member
איזה מרגש!!!! D:

ואני רואה שקצב המכירות הוא לא כזה מסחרר, ככה שלא חייבים להזמין על הדקה כרטיס, שזה מאוד מרגיע! :) ומה באמת פשר הדיסק הזה?

אפרת ר

New member
תלוי במיקום

הבנתי שלונדון נמכר כמו לחמניות חמות כולל הכרטיסים של הספלאש ב 250 פאונד. נדמה לי שגם תאריך אחד במנצסטר נמכר לגמרי, ואני יודעת שלגלסגו נשארו רק כרטיסים לא להיט בישיבה...

ommc

New member
אז בינתיים אני היחידי שנוסע ללונדון?

אני ממש כועס שאין ישיבה בFLOOR....מה היא חושבת? שהמעריצים שלה הם בני 15? חוצפה!!!!!

נו חלאס לקטר

אתם רוצים לאכול עוגה, להשאיר אותה שלמה ועוד לבכות על הקלוריות!! למי שלא נוח לעמוד - מוזמן לשבת עם הקשישים. מה הייתם עושים אם היא היתה מופיעה בפארק פתוח כמו רוב האומנים?? זה המצב ותתרגלו לרעיון. סה טו.

ommc

New member
אבל זהו שהיא לא מופיעה בפארק פתוח....

כל הטורים שאני ראיתי אותה היו מקומות ישיבה בקדמת הבמה באולמות כמו וומבלי או ארלס קורט או 02...פתאום היא מצפה שכולם יעמדו בתור מהבוקר בשביל להיות בקדמת הבמה...מה הקטע??? היא רוצה להכניס יותר אנשים בFLOOR ולהרוויח יותר כסף? זה הקטע? זה נורא מעצבן...

ברור שיש כאן שיקול כלכלי

כי זה להכניס עוד כמה מאות אנשים לכל הופעה... היא לא מצפה ש"כולם" יעמדו בתור מהבוקר...מי שרוצה לעמוד שיעמוד, ומי שנוח לו לשבת יכול לשבת. אני ראיתי אנשים בני 50-60 בהופעה של פול מקרטני שחיכו שם מהבוקר בפארק הירקון ולא התלוננו. אי אפשר לקבל את כל העולמות..

ommc

New member
אני מוכיח את טענתי בזה שהכרטיסים לישיבה הם

סולד אאוט בלונדון (PREMIUM SEATING) כי אנשים לא רוצים לעמוד... הם רוצים להיות קרובים לבמה אבל עם מקומות מסומנים...אני מקווה שבטור הבא זה לא יהיה ככה

אפרת ר

New member
אבל ה premium seating לא בהכרח ליד הבמה

חלקם אפילו רחוקים ... בחלק מהמקומות גם הכרטיסים בעמידה נגמרו ונשארו רק אלו בקומות הגבוהות. האופציה שאני בחרתי בה היא יום ככה ויום ככה... יום בעמידה, יום בישיבה (ובתקווה לעוד שני לילות - יום בספלאש ועוד יום בישיבה)

אני לא מקנא בך ../images/Emo13.gif

לחכות בחוץ בקור רק כדי להיות שורה ראשונה זה איום ונורא.

ישששששש אני לאאאאאא מאמן אנחנו טסים לקיילי

המלכה אני בטוח שיהה פשוט מהמם לראות אותה שוב במשהו חדש נהדר אני מאד אוהב את הדיסק אפרודיטה מקווה שלא יהיה קר מידי בדבלן רן לאן אתה טס השנההה?

tatababa

New member
דאבלין יקרה רצח, נראה לי אני אהיה בברלין ../images/Emo13.gif

למעלה