נפש בריאה בגוף בריא

mixing

New member
נפש בריאה בגוף בריא

אז למה לא כוללים זאת בסל השירותים של קופות החולים ? רבותיי - נפש בריאה בגוף בריא - אני רוצה להפנות את תשומת הלב של כל אזרחי המדינה באשר הם - לקום ולפעול על מנת שטיפול פסיכולוגי מכל סוג ייכלל בסל השירותים הבסיסיים ולא כפי שהוא ניתן היום - כפריבילגיה - טיפול פסיכולוגי זה לא מותרות ! זה לא ניתוח פלסטי ולא הצרת היקפים - זה טיפול נפשי ! ונפש בריאה בגוף בריא ! רוב המחלות הפיסיולוגיות מקורן במשברים נפשיים כאלה ואחרים . והגיע הזמן שקופות החולים יכירו בעובדה מדעית זו - זו כבר לא השערה או הנחה - יש לזה ביסוס מדעי - תבדקו ! כמה גירושים/בגידות/משברים/ואפילו רציחות של נשים בידי בני זוגן היה אפשר למנוע לו ניתן היה ייעוץ ועזרה בעת משבר? כשמישהו בא לרופא בקופת חולים הוא אומר לו: כואב לי הראש-כואב לי החזה-כואב לי היד , למה הוא לא יכול להגיד לו - רע לי ! אני מסוכסך עם אישתי/בתי/כלתי/שכנתי ... אני צריך טיפול ,עזרה מאיש מקצוע . מי שלא זקוק לתמיכה נפשית - שיקום ! אז קומו ועשו - כיתבו העלו זאת בפורומים -דברו עם הנהלת קופת החולים שלכם , נסו לשנות את החוק , בקופת חולים לחברי הזהב והיהלום מסבסדים זאת אבל זה עדיין יקר מאוד - 100/150 שקל לטיפול - לא כולם יכולים להרשות זאת לעצמם - במיוחד אלה שנזקקים לזה הכי הרבה. כי לא יתכן שקופת החולים יחשבו זאת לפריבילגיה - מספיק לנו מרפואת השיניים היקרה שגם אותה צריך להכניס מזמן לסל השירותים הבסיסיים ולא לפשוט רגל על כל סתימה או עקירה על אף חוסר ההיגיון ששיניים זה כמו עיניים,אזניים וגרון - אז מישהו פלצן ואינטרסנט קם והציע שרפואת שיניים היא מחוץ לסל ומאז - אנחנו כמו עדר . אם אני ואתה לא נשנה זה יימשך פשוט.

למעלה