נרוטו - הארי פוטר

Reyoga

New member
נרוטו - הארי פוטר

סאסקה - רון סאקורה - הרמיוני הוקאגה - דאמבלדור אורוצ'ימרו - וולדמורט (יש בטח עוד כמה) נו? איך התאוריה שלי?...

Snake Bandage

New member
מההההה?

זה אומר שרון יצטרף לאוכלי המוות ודאמבי ימות? ...אה, רגע, דאמבי ימות בכל מקרה. ;^^

Snake Bandage

New member
לא נכון ;;ם_ם

דאמבי לא מת. עדיין. אני רק משערת שהוא ימות. 75% מהאנשים שאוהבים הארי פוטר מהמרים שהוא ימות. לא, רגע, יותר כמו 90%. ...אה, שנייה, הקטע עם רון ו-- אופס. ;;;;;^^

yoyoyud

New member
אממ... נחמד...

אפשר אולי גם: הבן דוד החורג של הארי (שכחתי כבר איך קוראים לו) - קאבוטו (למרות שזה לא הכי דומה)

Snake Bandage

New member
דאדלי??? קאבוטו??

די, זה כל כך לא מתאים. וממש העלבת את קאבוטו עכשיו. קאבוטו אולי הביץ' של אורוצ'ימארו, ואולי הוא גם אידיוט לא קטן, אבל הוא שולט. והוא לא נראה כמו חזרזיר.

לפי דעתי זה יותר ככה ->

סאסקה->הארי. סאקורה->הרמיוני. נארוטו->רון. אורצ'ימארו\איטאצ'י->וולדמורט. קאבוטו->פיטר. אני אוהבת לעשות דברים כאלה, חילקתי גם תפקידים לדמויות מנארוטו להצגה מולאן :} זה היה מצחיק! גם שיניתי מילים לשירים, כדי שזה יתאים ^_^

Kawaii Me

New member
;-; ../images/Emo29.gif

סאסקה->מאלפוי. נארוטו->רון. סאקורה->צ'ו צ'אנג. אורוצ'י->וולדמורט. קאקאשי->סיריוס טסונאדה->פאדג'. איטצ'י->אבא של מאלפוי, אוכל מוות מרושע קונוהמארו->דובי סנייפ->קבוטו. ג'יימס->ג'יראיה. זעווווו

למעלה