נשואה, מאוהבת בשכן

זקס1

New member
נשמע לי מוכר

היתה לי שכנה סקסית בטירוף. כל פעם העיניים שלנו היו מצטלבות, במשל הזמן היה גם שלום שלום ועוד כל מיני שיחות חולין אבל לאף אחד לא היה את האומץ לעשות את הצעד הזה (כנראה שיש קרבה פיזית אז הצעד קשה לביצוע) ומה קרה מאז? פשוט עברתי דירה

תמי 80

New member
נראה לי שמחר תלך...

אם הנושא עלה פה כנראה שהזכרנו לך... או שהזקרנו... בכל אופן לך לך ותזרוק לנו פירורים של סוף טוב...

זקס1

New member
אז ככה

אני יודע איפה אני יכול למצוא אותה. הכוונה לא בבית שלה כי שם זה מסוכן אני והיא הלכנו לאותו מכון כושר והמנוי שלי עדיין בתוקף אבל מה צריך אומץ, ולהיות ממש חרמן חרמן אני כן, אומץ לא בטוח שיש לי אבל מי יודע

תמי 80

New member
חסר אומץ כי?

אתה פוחד שאשתך תגלה? אתה פוחד שבעלה יגלה? אתה פוחד שהיא לא תסכים? חושש ממגע עם גוף אחר? פוחד להתאהב? סמן את התשובה הנכונה....

זקס1

New member
לא מספרת אותם

אבל תשובה 3 נכונה פוחד שהיא לא תסכים אני יודע שזה קצת ילדותי אבל הסיטואציה הזו שאתה עומד כמו טמבל וחושב שהיא רוצה בדיוק את מה שאתה רוצה אבל מתבדא נשמעת לי נוראית

הכי פשוט לדפוק בדלת שלו

ולשאול בנימוס ובתמימות,, אני זקוקה לשתי ביצים יש לך אם אפשר עד מחר בבוקר?? אם בכל זאת הוא לא יבין ויביא לך ביצי תרנגולת, תסתכלי עליו במבט שיעזור לו להבין... בהצלחה רבה מחכה לשמוע איך יצאה העוגה...??

ואם כבר יצאתי מהקונכיה,

עד היום צפיתי בכם מהצד זה באמת אחלה מאד מאד מעניין וחם... בכל אופן אני חרדי, יום אחד דופקת אצלי בדלת שכנה-יש לכם אולי ביצים להלוות לי? ואני בנונשלנטיות יש לנו רק שתיים ואנחנו צריכים אותם... טוב אף אחד באזורי כמובן לא `קלט` אפילו שאמא שלי אומרת לי מה קרה לך יש תבנית שלמה במקרר טוב מה היא מבינה לו היתה יודעת את ליבו של בנה היתה מתאבדת. טוב פטפטתי דיי,, חוזר לצפות בכם בכיף לילה טוב לכולם.. לאב יו

הולמס 30

New member
הניחי לשכן

סיכון רב מדי גלום באפשרות הזו עדיף מישהו שאינו ממעגל ההיכרות הקרוב שלכם לכי לאינטרנט, רגע את כבר באינטרנט אז, קדימה, תתחילי

nabu

New member
צודק

"הרוצה לשקר - ירחיק עדותו" אמרו חז"ל. ככל שיותר רחוק - כן יטב. קחי בחשבון שבמקרה של גילוי - הפגיעה והתגובות (הלא כל כך חיוביות בלשון המעטה) עולות ביחס ישר לקרבה. וזו הפירמידה: כלב/כלבה המשפחתיים אח/אחות גיס/גיסה חבר/חברה שכן/שכנה ידיד/ידידה מכר/מכרה חבר/ה לעבודה/ללימודים אחד/אחת שלא מכירים כלב/כלבה עז/עזה כבש/כבשה... שממש לא מכירים.

למעלה