נשים מוכות

C h a r k i

New member
נשים מוכות

שלום לכולן אשמח אם תפנו אותי לסרטי קולנוע שאתן מכירות שעוסקות בנשים מוכות. אם מדובר בסרטים שכוללים את תהליך המפנה וההתמודדת של הדמות, מה טוב. תודה רבה!

סרטים בנושא

היי CHARKI, סתם בשביל הידע ואת לא חייבת לענות.. לאיזו מטרה? אישית? לשם הדרכת קבוצה מסויימת? יש סרט שהופק ע"י האגף לקידום מעמד האישה בויצו, שמו "הוא מת עלי" - עוסק בנורות האדומות שעולות כבר בתקופת החיזור ובתחילת הקשר. ניתן להשיגו בויצו (תוכלי לפנות אלי במסר אישי ואפנה אותך בהתאם). כמו כן, "קח את עיני" - סרט חזק בנושא. "גולה סאנגם" של היוצרת שרית חיימיאן ו/או "מתמורפוזה" של היוצרת נטלי בראון - את שניהם לא ראיתי באופן אישי, אבל הם מומלצים בחום ע"י אלה שראו. אם אשמע על עוד כאלה אעדכן אותך. שנה טובה!

בכול הסרטים שאני ראיתי - כולן בתור

התמודדות עזבו את הבעלים שלהם. אז חבל על זמן הצפיה. אבל הכול מקרה כרגע לא עולה לי הרבה שמות של סרטים. יש סרט שאני לא יודעת את השם שלו בעיברית כי חייתי בחול, קוראים לו - משהוא p.s. i love u jolly number זה על שלושה דרגקויין שבורחות כי תקפו שוטר שהתריד אותן. ופוגשות אישה שבעלה מכה אותה. סרט מקסים. יש את הסרט עם ג'וליה רוברטס - לישון עם האוייב. לא ראיתי אותו כי הוא כבד.

לא ראית אותו כי הוא כבד?

ואני מעולם לא אכלתי פומלה כי זה לא טעים לי.

JasmineFlower

New member
בעברית: 'קאדילק לסוף שבוע'

באנגלית הוא ארוך: To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar בתפקידי הדראג: פטריק סוויזי, ווסלי סנייפס,ג'ון לגוויזמו. סרט מדליק.

JasmineFlower

New member
../images/Emo91.gif

כאם בית במקלט לנשים מוכות אני חייבת לציין שבכל 'יום האשה הבינלאומי' אנחנו מקרינות לנשים את "לישון עם האוייב" (ג'וליה רוברטס), זה סרט די אמריקאי עם סוף אמריקאי טיפוסי, אבל הוא לא תלוש לגמרי מהמציאות. ידוע לי על סרט נוסף עם ג'ניפר לופז (שאין לי את הפרטים עליו אבל שמעתי מנשים שראו את הסרט והיו חוסות במקלט) שזה סרט חזק.

למעלה