נשיקת חצות...הייתה או לא הייתה??!

נשיקת חצות...הייתה או לא הייתה??!

העולם חגג מעבר לשנה אזרחית חדשה,וסביר להניח שלפחות חלק מאיתנו קיבלו/נתנו נשיקת חצות עסיסית! שתפו אותנו את מי נישקתם?

האמת שהתנשקתי עם מישהי שהכרתי שעה לפני חצות

במסיבה אצל חברים.זרם מעולה בינינו והגיעה הנשיקה שנמשכה משהו כמו חמש דקות וזה אחלה לנשיקה ראשונה עם מישהי חדשה.פשוט זרם לשם בלי שום תכנון.אין כמו הספונטניות.ומה איתך מורן?

pain is MY love

New member
ברור שהייתה!!!

חייבים להתחיל את השנה החדשה עם טעם טוב בפה...
לקראת 12 ביקשתי מהאחראי בבר שלי שיכין לכל הברמנים צ'ייסרים והוא ענה לי שהוא מכין משהו יותר מעניין ל12.... קיצר, זה מישהו שעבד איתי כבר כמה פעמים וידעתי שהוא שם עליי עין אז ב12 כולנו הרמנו צ'ייסר ואחרי ששתינו אותו הוא התקרב אליי ונישק אותי זה היה די ספונטני וכיף הברמנית שלידי תפסה סתם מישהו שהיה ליד הבר ודפקה לו נשיקה
אני עוד הייתי במצב טוב...חחחחח החלק המבאס טיפה זה שהייתי מאוד חולה באותו ערב ואני לא מודעת לכמות החיידקים שפיזרתי באוויר...
ובגלל שאני חמודה שלחתי לבחור הודעה אתמול ושאלתי לשלומו הוא אמר שהוא בריא כמו שור וגם אם לא זה היה תענוג להידבק מפרח כמוני...
אין! אני מתה על ערסים!!!

חוץ ממני, אין עוד צדיק אחד ש...

לא התנשק הפעם?! מה שכן קרה זה שבמקום להתנשק הסכמתי סוף סוף לחזור לאקס שלי... (אהבה גדולה היתה בנינו גם כשנפרדנו) ולמה לא היתה נשיקה? כי הוא בלוס אנג`לס כרגע...את הנשיקות נשלים(או-הו ועוד איך נשלים!) כשיחזור.אז אומנם נשיקה לא היתה אבל היה לי כיף... ואני מאושרת ברגעים האלו..שרק יימשך כך!

למעלה