נשף מסכות

נשף מסכות ../images/Emo121.gif ../images/Emo19.gif ../images/Emo110.gif

חברים יקרים, מופיעים פה בפורום דמויות עם שמות אקזוטיים מעולמות מופלאים.
מי שרוצה להסתתר מאחורי אנונימיות לא מזיקה, - זה לגיטימי. אבל מי שיש לו גם שם רגיל, כמו שאנחנו מכירים משיגרת חיינו האפורה, זה יכול להיות נחמד אם גם נדע מי נמצא פה בחברתנו. ( אפשר אפילו לפתוח לצורך זה כרטיס אישי נוסף של "תפוז" ולהעתיק אליו את השם מתוך תעודת הלידה ). תודה, דרקולה 39 .

sink

New member
למה ?

מר דונסקי היקר ערב טוב. מה לעשות כך אני מרגיש וחושב וכמו שאתה יודע אנו חיים במדינה דמוקרטית. כל הזמן מחפשים חוקים וכללים במקום לאפשר דיבור חופשי ! (לא סתם בחרו בתפוז, כך יש מי שיצנזר במקום...). טרמיקות לרוב SINK

adunsky

New member
אסביר:

פורום חדש - דף חדש. וביקש רוני: הכנסו ברגל ימין... אז בוא, ננסה אכן להכנס ברגל ימין. אינני מסנגר על רוני, אלא אומר בפשטות; בוא ננצל את הבמה החדשה ליצירת אווירה טובה ונעימה, ולשם כך, הבה נניח כברירת מחדל, שכוונות המשתתפים - טובות הן. שיהיה לך ערב טוב. עמית דונסקי.

אורלי 2

New member
חושבת כמו עמית

פורום נורמאלי בלי השמצות וליגלוגים שמוכרים מפורומים אחרים

הכלבים נובחים והשיירה עוברת. והימור

רוני חברי - כלבים, שפנים, צבועים ושאר מזיקין הם כנראה חלק בלתי נפרד מהמשחק. אז הבה ננסה גם להנות ממנו. אני מהמר שסינק לא משקיע יותר מדי מזמנו ומרצו לטובת האגודה וחבריה, ובודאי שלא בהתנדבות. אני גם מהמר שאותו סינק יגיב על דברי אלו. עכשיו רוני, תורך להמר... גם אחרים מוזמנים להשתתף. אגב, הפסיכולוגים בחבורה ודאי מכירים מודלי התנהגות קלסיים האופיניים לנשף מסכות. יהודה/נחי - דרושה חוות דעת מקצועית! שמשון

flashback74

New member
למה להגיב בתוקפנות???../images/Emo122.gif

סינק יקר תגובתו של רוני הייתה בגדר המלצה בונה אני לא מוצא שום סיבה להפוך את הפורום הזה לזירה שלישית או רביעית של התנצחויות סמרטפאים מאלו יש מספיק וחבל וחוצמזה לתגובות אישיות לעיל יש מייל פרטי פלאשבק לא מזוהה

למעלה