נתפסתי, אז..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שאתה גבר אמיתי וזה טבעי ומדליק לגמרי להתחרמן מיזה😊😉👍
לא אומר כלום. אתה נהנה מדאבל שואו. הקטע העגום הוא, שלעולם לא תראה סרטים על 2 גברים שעושים זה לזה את הכיף. טוב נו. איני מדבר על סרטונים ייעודיים לבני הקבוצה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אותך? המממ.... אני צריך לחשוב על זה. את כל גך מנוסה, ואני חסר נסיון..... אני מפחד שאהיה לחוץ מדי
מבטיחה להתחשב..לגלות עירנות לחולשות שלך עד שתחליט לחזור למאהבת. כמה מתחשבת אני אהה?חלומו של כל גבר. ..

Yakir4179

Well-known member
ואני מפנטזת לפעמים על אישה...זה לא אומר שאני לסבית אלא שזה תופס פתאום ברגע של חרמנות ו/או לפנות בוקר עם צעצוע.. |מאוהב|
מעניין על מה הפנטזיה? הסתקרנתי😊😉💋
מידי פעם מפנטז על הטרנסיות שפינקו אותי בעיסויים ומצצו לי בטירוף שמעטות בנשים יודעות למצוץ כך,ושאר הפנטזיות היא עם נשים זרות לגמרי שפגשתי ופוגש ,וכשאני עם חברות נפש ושנינו יונקים שדי אישה פנויה ומלאה בתאווה רבה😊

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מעניין על מה הפנטזיה? הסתקרנתי😊😉💋
מידי פעם מפנטז על הטרנסיות שפינקו אותי בעיסויים ומצצו לי בטירוף שמעטות בנשים יודעות למצוץ כך,ושאר הפנטזיות היא עם נשים זרות לגמרי שפגשתי ופוגש ,וכשאני עם חברות נפש ושנינו יונקים שדי אישה פנויה ומלאה בתאווה רבה😊
תרגע...פנטזיה של רגע...שנייה ולא מעבר,חוצמיזה התאורים שלך והפנטזיות על טרנסיות ושו'ת מתאים יותר לפורום "פנטזיות מיניות"😁ולא לפורום כאן (תחסוך מאיתנו את היניקות ועוד...

למעלה