סאן דייגו

tally092000

New member
סאן דייגו

שלום לחברי הפורום
הייתי רוצה להתייעץ איתכם בנושא מאוד חשוב לי.
אני מתכננת ללמוד לתואר שני בקולג בסן דייגו בתוכנית של לימודים ועבודה . הקולג שמתאים לי הוא Colleman. אני קצת מתלבטת לגבי הקולג ולגבי המסלול הזה.
האם מישהו מכם שמע על המסלול הזה של לימודים ועבודה ? האם זה באמת כדאי?
במידה ואני אחליט שכן- הכתובת של הקולג היא Balboa Avenue אז באיזו שכונה כדאי לי לשכור דירה כדי להיות קרובה ללימודים ומצד שני שזאת תהיה שכונה בטוחה וטובה.
אין לי רשיון נהיגה בינתיים-האם אפשר להסתדר בסן דייגו בלי רכב?
תודה רבה לכם
טלי5671

Philip Jr

New member
זו תוכנית מפוקפקת

ברמה ז', שידועה בבעיתיותה. ממליץ לך להימנע מזה.

Boston Guy

New member
"הקולג שמתאים לי הוא Colleman" - מדוע?

איזה אספקט של "אוניברסיטת קולמן" הוא האספקט שעושה אותה מתאימה לך?
האם זו העובדה שלאוניברסיטה הזו אין אקרדיטציה מהגוף הרישמי (כלומר - מה"מל"ג האמריקאי") - ולפיכך לתואר השני שתוציאי שם אין שום ערך והוא לא מוכר בשום מקום - לא בארה"ב ולא בישראל?

מה שידוע לנו על התכנית הזו של "אוניברסיטת קולמן" הוא שכולם יעשו עלייך כסף:
ה"סוכן" שלהם שמגייס אותך כסטודנטית - גוזר על זה קופון מהאוניברסיטה.
האוניברסיטה עצמה - תגבה ממך שכר לימוד.
מה שאת תגלי הוא שאלא אם יש לך קשרים ואת יכולה לארגן לעצמך עבודה משתלמת בכוחות עצמך - העבודה שקולמן תוכל להפנות אותך אליה תהיה בשכר מינימום, וזה לא יכה אפילו את שכר הלימוד.

הבעיה העיקרית שתהיה לך - גם אם תחליטי ללכת על זה למרות הכתוב מעלה - היא להוציא את ויזת הסטודנט בקונסוליה בישראל.
את הקונסול לא עשו באצבע, והוא מודע לחלוטין לקומבינה של קולמן ודומותיה. הסיכוי שלך להצליח לעבור את המשוכה של שיכנוע הקונסול - קטן יחסית.

רזאי

New member
בלי קשר לאיכות הקולג', או חוסר איכות,

מדובר ברחוב ארוך מאוד שעובר דרך הרבה שכונות טובות יותר וטובות פחות. אין שום דרך להסתדר בסן דייגו בלי רכב, התחבורה הציבורית שם עלובה במיוחד.

למעלה