סבוראה

mawashi

New member
סבוראה

שלום לכולם! אני סובל מבעיה רפואית שהרופאים מכנים אותה בשם סבוראה. לטענת רופאת העור שלי אין פתרון למחלה. אני סובל מקילופים בפנים וכן בבית החזה, האם משהו מכיר פתרון מעבר לתרופות המכילות קורטיזון? תודה

dr yaniv ron

New member
seborrhea

hi mawashi היזהר בקורטיזון- עוזר היום מזיק מחר ראה שאלות קודמות בנושא יש משחות קוסמטיות כמו sebo-calm sebo-or וכדומה ואף כדורים בהתאם לחומרה בייעוץ מומחה לרפואת עור בהצלחה ד``ר יניב

mawashi

New member
תודה

ד``ר יניב שלום! ראשחת ברצוני להודות לך על העצה בדבר הטיפול, אני מקווה שהמשחה תעזור בטיפול בבעיה. שאלתי השנייה היא: אני נוהג לגלח את שערות ראשי כמעט בכל יום, הבעיה היא שאני משתמש בסכין גילוח וקצף, דבר היוצר אדמומיות בעור הקרקפת. האם יש דרך להמנע מהאדמומיות ו/או איזו שהיא משחה ו/א קצף שימנע או לפחות יפחית את האדמומיות בעור. כמו, כן האם כדאי להשתמש במכונת גילוח במקום סכין? תודה

pizut

New member
הישועה לסבוראה שלך

אחותי סובלת שנים מסבוראה, היא היתה אצל עשרות רופאי עור, ורוקחי שיקויים למינהם, מניסיונה הרב אני עונה לך, קודם כל סבוראה היא מחלה תורשתית שקשורה חזק לעליות וירידות במצב הנפשי וכן בחילופי מזג האויר, כל משחות הקורטיזון שהיא קיבלה בעבר וגם הכדורים לא עזרו במקרה הטוב וגרמו לכוויות במקרה היותר גרוע, עד שהיא נתקלה בטעות בכימאית בשם ``לואיזה שלתיאל`` שהיא כיום קוסמטיקאית מדופלמת שרקחה לה מישחות ושמנים מיוחדים שגורמים לסבוראה להשאר במצב ``רדום`` ובלתי נראה (היא אף פעם לא עוברת) וכשיש לאחותי התקף חזק היא ניגשת אליה ומקבלת טיפול מיידי ויעיל. הטיפול לא יקר והמשחות ניתנות לקניה בשפורפרות קטנות לניסוי, לואיזה מקבלת בקליניקה שלה שנמצאת בקניון הזהב בראשון לציון בקומה שניה מול המעליות השקופות. תלך ותתחיל להנות מהחיים, שיהיה לך בהצלחה ותמסור ד``ש משלי. :cool:

למעלה