סגירת הצ'אט המתקדם בשביל טוטאל צ'אט

סגירת הצ'אט המתקדם בשביל טוטאל צ'אט

טעות מרה.
תפוז לא לומדים מהטעויות של עצמם.

במקום להקשיב לתלונות הגולשים על בעיות, על מנהלי חדרים שעושים מה שבא להם, על בעיות שבאמת צריכות תיקון, מנסים להכריח את הגולשים לעבור לצ'אט החדש, בעל הממשק הנפסד והאפשרויות המאוד מאוד מוגבלות.

למה שגולש ירצה לעבור לטוטאל צ'אט?
בצ'אט המתקדם יש את כל האפשרויות שגולש צריך.
בטוטאל צ'אט אולי אפשר להכנס מכל דפדפן ומערכת הפעלה, אבל חסרות המון אפשרויות חיוניות שיש בצ'אט המתקדם.
הוא פשוט גרוע.

תפוז שוכחים שמי שעושה את הצ'אט זה הגולשים ולא הם.
אני רוצה להזכיר שכיום מספר הגולשים הוא רבע ממספרם לפני שנתיים. בגלל המדיניות השרירותית הזו.

אתם יכולים לא להקשיב לי, כמו שעשיתם כמעט תמיד. תאבדו כמחצית מהגולשים שעוד נשארו לכם.

מצטרף לדבריך

צ'אט טוטאל זה סך הכל העתק מצ'אט נענע. אתם יכולים לקחת דוגמא טובה מהם. צ'אט נענע לא מתפקד בעליל.

X ר ת ו ר

New member

תמה תקופה יפה.

אני אפרוש.

לגלוש מהצ'אט החדש מרגיש לי כמו גלישה מהסלולארי.
אני מכיר עוד כמה וכמה שיפרשו.
כן. תמה התקופה.

אני גם חושבת שזאת טעות חמורה...

לפחות בשלב זה תשאירו את הצאט המתקדם לתקופה ארוכה יותר מימה שתיכננתם עד שתיהיו בטוחים שזה תהליך נכון... כרגע כפי שנראה הצאט החדש לא פועל בצורה תקינה כלל קשה מאוד להכנס הוא איטי מאוד והחוויה של הציטוט מאוד מסורבלת ולא נוחה. אני חושבת שכדי שתקשיבו לדעת הקהל ולחברים הרבים שנמצאים אתכם כבר שנים רבות .
בברכה והצלחה

תחשבו על המשפט המפורסם : "מכל מלמדי דווקא מתלמידי השכלתי."

מסכים עם אביר הקרנפים

טעות חמורה לסגור את הצאט הנוכחי שהוא נוח וממשק טוב מאוד לעומת הצאט החדש המסורבל

jiggy

New member
מה ההיגיון במהלך הזה?

מה ההיגיון לסגור צ'אט שעדיין רוב הגולשים מעדיפים אותו, לטובת הטוטאל צ'אט ה"חדש" שנראה ומרגיש כמו צ'אט מלפני 15 שנים ושיש בו 40 אנשים בכל החדרים ביחד בשיא, גם כמה חודשים אחרי שנפתח? סיכוי סביר שהרוב גם יעדיפו פשוט להפסיק להכנס בכלל מאשר להכנס לטוטאל צ'אט.
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה לעשות זאת היא שבתפוז אולי פשוט מעדיפים שלא יהיה יותר צ'אט באתר. במקרה הזה נראה שיצליחו

מעבר לטוטאל צ"אט

החלטנו לבצע שינוי ולעבור למערכת צ"אט מכיוון שלמערכת הנוכחית לא ניתן להיכנס דרך רוב הדפדפנים מה שגורם לכך שגולשים רבים לא מצליחים להתחבר אליה ואנחנו מקבלים על כך תלונות רבות באופן קבוע.

לאחר בחינת כמה חלופות בחרנו בצ'ט של אינווק. מדובר בצ"אט מתקדם, שאף חשוב מכך - עובד בכל הדפדפנים.

ביצענו בימים האחרונים מספר שינויים כדי להתאים את הצ'ט לתפוז. ואנחנו ממשיכים לעבוד, לפתח ולשפר אותו.

אנחנו מבינים ששינויים הם לרוב לא פשוטים ולכן אנחנו מבקשים מכולם לגלות סבלנות ולתת למערכת הצ"אט החדשה הזדמנות אמיתית.
נשמח לקבל מכם פידבקים ברמה האישית.

jiggy

New member
תתכוננו לקבל הרבה יותר תלונות, על הסגירה

אין לי ספק שהרבה אנשים שכרגע עדיין לא יודעים או מבינים שזה הולך לקרות, יערימו עליכם תלונות והפצרות להחזיר את הצ'אט המתקדם, פי כמה וכמה יותר מכמות התלונות שאתם מקבלים כרגע ביחד.
איך שלא תסתכלו על זה, אתם סוגרים הצלחה לטובת כישלון. מוציאים מהתפריט את המנה הכי מצליחה ורווחית שמחזיקה את המסעדה על הרגליים לטובת המנה הכי כושלת שמבריחה לקוחות קבועים ובסוף היום זורקים אותה לפח ומפסידים עליה כסף ונכנסים לחובות. אין היגיון כאמור.
מה עם העובדה שאפילו את הצ'אט הבסיסי המיושן יותר מעדיפים מהטוטאל צ'אט ויותר מפי 2? גם זה לא ממחיש את גודל הטעות?

לגבי הדפדפנים - יופי שהטוטאל צ'אט עובד בכל הדפדפנים, אתם רואים כמה זה עוזר לו. ובכל מקרה אנשים יכולים עדיין להשתמש באקספלורר בשביל הצ'אט בלבד ובו בזמן להשתמש בדפדפנים אחרים למטרות אחרות, זה מה שאני עושה. אין הגבלה על כמות דפדפנים שניתן להתקין ולהריץ במחשב אחד, ואם זו הסיבה גם היא לא הגיונית.

2א מאה2ה

New member
האם כל החדרים יוכלו לעבור לצ'אט החדש?

כמשתמש קבוע בחדר 'טריוויה' ו 'טריוויה מתחילים' , מטרידה אותי השאלה הזו
איני מוצא עניין בשאר חדרי הצ'אט , רק הטריוויה מעניינת אותי
וכמוני עוד רבים מיושבי חדרי הטריוויה שביקשו להביא בפניכן את דברם

נראה לי שמבחינה מאוד צרה שלנו. אם הטריוויה תעבור לממשק החדש .. ההתנגדות שלנו תתחלף בציפיה .
האם יש כוונה להעביר את הטריוויה?
האם נוכל לשחק בטריוויה מכל הדפדפנים?
האם תפוז מתארגן לאפשר משחק הוגן בממשק החדש?
האם רשימת הנצחונות העכשווית תישמר? או זמא יתאפסו התוצאות ונתחיל מחדש?
אלו ועוד הינם שאלות שמשפיעות על מצב רוחנו כיום כשאנו חושבים על הבית החדש אליו אתם רוצים להעביר אותנו
אם תואילו להפחית את הלא ידוע ולהגביר את הצפוי , יקל עלינו לדון עניינית בעצם המעבר ובעצם הנחיצות שלו

אף אחד לא אוהבת שסתגלנים משתלטים על השכל וקובעים מה טוב בשבילו.
אז אנא גלו אורך רוח ואצילות נפש ושתפו אותנו עוד בתכניות ובמניעים להם

תודה .

orelmalka

New member
מעבר לטוטאל צ"אט

החלטנו לבצע שינוי ולעבור למערכת צ"אט מכיוון שלמערכת הנוכחית לא ניתן להיכנס דרך רוב הדפדפנים מה שגורם לכך שגולשים רבים לא מצליחים להתחבר אליה ואנחנו מקבלים על כך תלונות רבות באופן קבוע.

לאחר בחינת כמה חלופות בחרנו בצ'ט של אינווק. מדובר בצ"אט מתקדם, שאף חשוב מכך - עובד בכל הדפדפנים.

ביצענו בימים האחרונים מספר שינויים כדי להתאים את הצ'ט לתפוז. ואנחנו ממשיכים לעבוד, לפתח ולשפר אותו.

אנחנו מבינים ששינויים הם לרוב לא פשוטים ולכן אנחנו מבקשים מכולם לגלות סבלנות ולתת למערכת הצ"אט החדשה הזדמנות אמיתית.
נשמח לקבל מכם פידבקים ברמה האישית.
תחזירו את הצ'אט תפוז כבר מה עובר עליכם

orelmalka

New member
לפי דעתי אתם חייבים להחזיר את הצ'אט בצ'אט וואלה יש מלא בעיות נתקע ו כל פעם מתנתק מדפדפן

למעלה