סדרות

o0Invisible0o

New member
כל מה שהיא עשתה כביכול עם טיי דיגס.

הרי היא בהתחלה אמרה "הוא עם האקס" וכולם עשו "בווו" אז היא אמרה כזה "תתנהגו בבגרות" אבל אז כשהוא כביכול ענה לה היא הייתה כזה "אני לא יכולה לדבר על הלו"ז עכשיו, אני קצת עסוקה" ואח"כ "אני ברדיו סיטי, אני ביג דיל" ובסוף כשהיא אמרה לווקר "תגיד לאבא שאמא מופיעה ברדיו סיטי" וכל השיחה הזו בכלל הייתה מזויפת, אז זה היה מפגרררררררר.
כאילו, אם היא באמת הייתה מתקשרת אליו והוא היה מתחיל להתווכח איתה על הלו"ז אז ניחא, אבל לזייף את כל זה? אממ..
בכלל, לא היה מתאים אם היא הייתה מתקשרת לווקר באמת אבל בכאילו? לא יודעת. זה הציק לי. מקווה בשביל ווקר שהיא לא אומרת לו דברים כמו "תגיד לאבא שאמא עושה ככה וככה"

&nbsp
כן, take me or leave me היה אדיר מבחינת הבגד..היא התמודדה מצוין.
ממש הזדמנות מבוזבזת שאנשים מהקהל לא ממש ידעו לשיר, במיוחד שרוב הקאסט מ if\then היה שם, הייתה צריכה להעלות אותם!
&nbsp
הרגת אותי עם החלוק.
שוב, אני לא כזה מתחברת לעניין ההפסקה על הבמה אבל בסדר, מבינה למה נראה לך כיף.

חחחח זה היה קצת מוזר
שזה היה סתם מזויף. אבל בסה"כ זה היה דיי משעשע, אני לא מאמין שהיא באמת כזאת! זה היה סתם בשביל הבידור לדעתי...

טוב אבל אם היא הייתה מעלה את הקאסט זה היה קצת מאבד מהרעיון

והחלוק זה פשוט נראה נינוח, לא מתאמץ ואינטימי כזה. גם התאים לאותו קטע לצורך העניין...

o0Invisible0o

New member
אני גם לא מאמינה שהיא באמת כזאת אבל לא מצאתי את זה מבדר..

.
שתבדר בדרכים אחרות, היא טובה בזה..הסיפורים שלה בין שירים הם כמעט מופע סטנדאפ בדר"כ, הם ממש מוצלחים!
&nbsp
אהה..מבינה את עניין החלוק עכשיו. כן. סה"כ אהבתי את הקונספט של הפסקה על הבמה והחלוק והכל והיא טובה בליצור אינטימיות גם באולמות ממש ממש גדולים, כל הכבוד לה. פעם הבאה לא על חשבון האקס והילד בבקשה.

Rachel47

New member
כן זה ממש מעניין

ואולי אני אתחיל קצת לראות את הוולוגים שלה
הבעיה העיקרית היא זמן
&nbsp
ודווקא אני חושבת על זה הפוך
נניח את מסתדרת טוב הקוסטאר ואתם ידידים לפחות זה חמוד ולא אוקוורד
אבל מה אם את לא?
מה אם הוא נוראי?
מה אם הוא מסריח

&nbsp
כאילו, את מתהלכת לך בעולם
יש אנשים שלא היה אכפת לך להתנשק איתם
אבל יש מלא כאלה שהיה לך מאוד אכפת ואת ממש ממש לא רוצה להגיע למצב הזה
אין מצב שכל קוסטאר שלך תמיד הם אחלה אנשים שאת גם ממש מסתדרת איתם וגם סבבה לך כל הסצינות האלה
לא יודעת...
זה מחמיר עם סצינות סקס אפילו שזה כלום ובכאילו...עדיין...זה כבר לא עדין כמו פעם וברוב הפעמים את כן ערומה לגמרי על הסט
לא לענין

o0Invisible0o

New member
יכול להיות נוראי, אבל לא נראה לי מסריח.

אם יש משהו שנראה לי כל השחקנים דואגים לו זה לכל הפחות להריח טוב. הם כל הזמן צריכים להרשים אנשים- גם מעריצים ברחוב אבל בעיקר בעיקר אנשים שהם עובדים מולם, עושים מולם אודישן וכו' וכו'...
מה שכן, קוסטאר יכול להיות מסומם, שיכור וכו' ואז...פחות טוב.
&nbsp
הסצינות סקס נראה לי פחות מביכות. כאילו, אני אישית לא הייתי מסוגלת אבל נראה שהם מקבלים שהעירום זה חלק מהעניין (חלק מהשחקנים, ממש ממש לא כולם) והסיטואציה עצמה היא הכי הכי טכנית והכי לא סקס ש...נראה לי שזה בסדר.

&nbsp
דווקא הוולוגים של עדינה לא כאלה מעניינים ודי קצרים, בהופעות שלה היא יותר מספרת סיפורים.
&nbsp

Rachel47

New member
שיכור זה גם יכול להיות מסריח

תלוי מה הוא שתה אבל רוב המשקאות האלה גורמים לריח נוראי
בואי נגיד את זה ככה...נכון אם לא אוכלים המון זמן יש ריח רע מהפה?
אז
זה ריח של אצטון..
שזה..ריח של אלכוהול פחות או יותר
סו...
&nbsp
ודווקא יש שמועות על כריס נות' (מיסטר ביג, פיטר פלוריק) שהוא מסריחול...זה כאילו משהו ידוע כזה..
והוא פעם עשה פרסומת לדאודורנט אז זה היה מאוד משעשע
&nbsp
אני רוצה להאמין שכולם שם שומרים על היגיינה..אבל וואלה יש ממש מצב שלא..
&nbsp
והקטע עם הסקס, לא חשבתי שזה בכלל מזכיר משהו שדומה לדבר האמיתי (אפילו שבשנים האחרונות הסצינות הולכות ונהיות מפורטות יותר) אבל העירום זה מה שמפריע לי באמת...וככל שהסצינה מפורטת יותר זה נראה לי יותר מביך...

אוי התגובות

סורי על הדיליי שלי פה ד"א, התחלתי עבודה לאחרונה

RenanaD

New member
בשבוע שעבר

הייתי בטיול משפחתי בצפון! היה ממש כיף

והיום כבר חזרתי לטירוף העבודה

האמת שזה דיי סתם
שירות לקוחות בחברת תקשורת מוכרת (מעדיף לא לציין פה).
אחרי יותר מדיי חודשי בטלה (מינוס פסיכומטרי) הגעתי למסקנה שצריך לעשות משהו....
אז נכנסתי לזה לפני בערך שבועיים וחצי ומחר אני מסיים את הקורס... ואז נכנס למשרה. נותן צ'אנס ורואה איך זורם.
בלי התחייבות כך שיש לי האפשרות לעזוב... סה"כ חברה טובה ואנשים סבבה, אבל לא סגור על זה. גם השכר לא משהו. אז נראה...

RenanaD

New member
הבנתי

בסדר, החברות האלה מאוד נפוצות וסוגרות חורים חשובים בתקופות מוכרות כאלה. ונפלא שאין לך התחייבות, תוכל באמת לעשות מה שתרצה!

o0Invisible0o

New member
חברה טובה ואנשים סבבה זה חשוב!

ושכר לא משהו..זו בעיה כללית, גם לאנשים עם תואר. אמ.

סתם, מקווה שילך סבבה אחרי הקורס...!

Rachel47

New member
ואו של ניל פטריק האריס נהדר

איזה ילדים חמודיייייייים מה זה!!!!!!!!!!!!

RenanaD

New member
איזה חמודים כולם!

נהניתי

ואני מקווה שכל המתרטבים למיניהם גם אשכרה תורמים את הכסף בסופו של דבר, ולא סתם מנסים להשיג לעצמם רייטינג ולייקים

חלק קצת שוכחים מהמטרה
אבל בסופו של דבר זה עושה את העבודה והאגודה של ALS קיבלה מלא תרומות....

RenanaD

New member
מקווה באמת

רק אתמול נתקלתי באיזו כתבה שמספרת שרוב (או סתם הרבה) מהרווחים הולך לכיסים של מנהלי כל העמותות האלה...

למעלה