סוגרים את הפורום???

טושטוש5

New member
סוגרים את הפורום???

חברים יקרים, זה לא סתם טיזר. כמו ששמתם לב, בתקופה האחרונה הפעילות בפורום נמוכה מאוד. גם אם יש לנו הרבה קוראים, אין הרבה כותבים, וזה לא מאפשר לפורום לחיות. פנו אלי מהנהלת הפורום של תפוז, ואמרו שלמרות שהם לא היו רוצים לראות את זה קורה, אם לא תהיה פעילות בפורום לא תהיה להם ברירה אלא לסגור אותו. אני פונה אליכם בקריאה להתעורר. הפורום הזה הוקם לפני יותר משנתיים וחצי מתוך משהו שעד אז היה חזון בלבד. הוא קם והפך למשהו שאולי היום מופיע כטריוויאלי וברור שהוא שם, אבל עברנו לא מעט קשיים בדרך. אצל חלק מהפעילים בתחום המחשב היה סתם חפץ בבית לנגב ממנו אבק, ולהביא אותם להיכנס לפורום ולשתף בכתב על מה שעובר עליהם דרש לעבור כברת דרך. זאת היתה הפעם הראשונה שדובר על קהילת הליצנים הרפואיים והג'לולוגים בארץ, בלי הבדל של הארגון שבאו ממנו, סוג הקורס, אופי הפעילות וכו'. בכל הפעמים הקודמות שניסו להקים ארגון גג כזה זה לא עלה יפה, וגם אנחנו נתקלנו בקשיים. אבל למרות הכל הצלחנו. היתה תקופה שהפורום היה פעיל ושוקק חיים, אנשים שיתפו, הביאו רעיונות, שאלו שאלות וקיבלו תשובות. הקהילה המקסימה שלנו פעלה ביחד, היו מפגשי בוגרים שבהם העשרנו אחד את השני, יצרנו חברויות ותמכנו אחד בשני ברגעים הקשים. הפורום שימש חלון ראווה לעולם לפעילות המדהימה שאנחנו עושים. מאז דברים השתנו. חלק מהאנשים שהיוו את לב הפורום כבר לא פעילים, וסיבותיהם עימם. אנשים אחרים רק קוראים ולא כותבים. נסיונות להעלות נושאים לדיון נתקלים במספר זעום של תגובות, והפורום גווע מיום ליום. אני מזמינה אתכם לפנות אלי כאן בתגובות או במסר, אם יש דברים שאתם חושבים שאני כמנהלת יכולה לעשות. אתם מוזמנים להעלות נושאים שהייתם רוצים לראות כאן, אם יש אנשים שהייתם רוצים להביא לאירוח (סשן של שאלות ותשובות), אפשרויות לשיתופי פעולה או כל דבר אחר שיפיח חיים בפורום שלנו. ומעל לכל, אני מבקשת מכם להרים את הכפפה ולחזור לכתוב. בלי שאנחנו כקהילה נניע את הפורום קדימה, הוא לא יוכל להמשיך לחיות. חבל לי לראות את המפעל המופלא הזה נעלם, ואני בטוחה שגם לכם. אני יודעת שאתם שם, אני יודעת שאכפת לכם. אני רוצה לראות אתכם כאן, פעילים, כותבים, משתפים, כי בלעדיכם זה לא יכול להתקיים. מחכה לכם...

מי נמצא פה ?

בהמשך לדברים של טושטוש, ולדבריה של פפריקה שהופיעו פה לא מזמן - אני חושב שזה פורום נהדר, יצא לי להעזר בו מספר פעמים לא קטן לפני לימודי הליצנות הרפואית, במהלכם וכמובן אח"כ, בכל מיני התלבטויות וסוגיות. בסיס הידע שנצבר פה הוא גדול, יש פה מלא רעיונות ועצות ומי שמכיר את האנשים שמאחורי הכינויים יודע שהם חברה מיוחדים אחד אחד. אחת הבעיות שיש כרגע היא מספר האנשים הקטן המשתתף באופן פעיל בפורום. מאד מתסכל לכתוב פה הודעה ולראות שאף אחד לא מגיב אליה, להעלות דיון ולראות ששני אנשים משתתפים בו. כדי שנקבל כולנו מושג כמה אנשים באמת יש פה, שמתענינים במה שקורה בפורום הבקשה שלי היא: קחו דקה, ותכתבו תגובה להודעה הזאת. תגובה קצרה שנדע שקראתם, שנדע שזה מענין אתכם. לא משנה אם אתם משתתפים חדשים, אורחים שבאים לרגע, או חבר'ה ותיקים. תגובה אחת קטנה. תודה

טאוֹ

New member
../images/Emo45.gif רעיון מצוין - מתפקד ../images/Emo13.gif

אני מבקר בפורום לעתים, מתוך עניין. לא למדתי ליצנות רפואית/ג`לולוגיה, ולכן כמעט שאיני כותב. עם זאת אני חושב שהתחום חשוב והעשייה נפלאה, וחשוב מאד לשתף בזה - כמו שכתבה טושטוש, וכמו שכתבתי בעצמי כאן. מקווה שבמהלך הימים הקרובים, יתפקדו כא כל מי שקוראים בפורום והנושא קרוב לליבם.

עוקב פסיבי

אני עוקב (לאחרונה בצורה די אינטסיבית) בכל הנעשה באתר. יתכן שהעצלות וחוסר תובנות לשתף בהן את הציבור, מנעו ממני לכתוב. נעזרתי באתר כאשר שקלתי האם ללכת ללמוד ליצנות רפואית, וקיבלתי תשובות לעניין (אני תיכף מסיים את הקורס). בכל מקרה ראוי ורצוי להמשיך את הפורום!!!

../images/Emo45.gifאני כאן

אז זה נכון שאני לא כותבת ולא ממש פעילה אבל אני מבקרת כמעט כל יום ובודקת אם משהו התחדש, ונכון לא הרבה מתחדש, מקווה שהפורום ימשיך בעבודתו ואולי גם אני אצליח לתרום להמשך קיומו.

tlingit

New member
../images/Emo45.gif מצטרפת למתפקדים ../images/Emo13.gif

גמני אשמח לראות את הפורום ממשיך לפעול גמני לא כל כך מצאתי זמן לבקר כמו שהייתי רוצה גמני יותר קראתי לאחרונה מאשר כתבתי גמני אשמח להיות פה יותר

נוכחת!

גם אני מהנוסעים הסמויים בחללית!
אני מאוד נהנית לקרוא בפורום,כל פעם אני יוצאת מהקריאה כאן עם חיוך ותחושה טובה בפנים, וכמובן עם עוד מלא כוח להמשיך. יהיה ממש חבל אם תסגרו אותו.. נראה שחלק מהסיבה בגללה אני לא מעלה תגובות או חוויות היא שאתם פשוט מספרים כאן כאלה דברים נהדרים, ואנוכי הקטנה רק בתקופת הסטז'
אז תודה על השיתוף בחוויות ובהתנסויות, אתם פשוט מקסימים! שנה טובה ומתוקה! צ'ופצ'יק

טושטוש5

New member
צ'ופצ'יק יקירתי!

קודם כל כיף לראות אותך פה שוב
ובנוסף תודה על הכנות שלך... אני בטוחה שלהרבה אנשים יש את הקול הקטן הזה בראש שאומר להם שמה כבר יש להם לתרום לענקים שמסתובבים פה. אחד הדברים הכי מדהימים בתחום הזה שלנו הוא שלכל אחד יש מה לתרום. זה כזה מקצוע של אינטואיציות ויצירתיות שבאמת מתוך מי שאת אני בטוחה שמה שיהיה לך להגיד יעשה הבדל. אז אני מזמינה אותך (ואת כל מי שגם חושב על עצמו שאין לו משהו חשוב להגיד) פשוט להפסיק לחשוב... אנחנו צמאים לשמוע את מה שיש לכל אחד להגיד, ומכל תגובה אנחנו לומדים. זה מה שיפה פה... שנה טובה לכולם!

אני כאן !!!!

שלום אנשים יקרים, אני כאן!!! דואגת להתעדכן כפעם בשבוע בנעשה, אני שבה בימים אלה לעבודה אחרי הפסקה ארוכה ומדהימה מבטיחה להמשיך להתעדכן ובזמן הנכון לשתף, שיהיה ורוד, סינדי

אלהההההההההה

מה עניינים, שמחה לראותך התגעגעתי. מקווה שהכול בסדר עם העוללית הקטנה והמקסימה. המון הצלחה בחזרתך לעבודה. אני עומדת להיות די קרובה למרמלדה בשנה זו.... יאללה ביי בינתיים ונתראה כאן לפעמים.

למעלה