סולר

tati13

New member
סולר

מה עושים עם מחיר הסולר? למי יש הצעות? בריאות ואושר ענת

shuku999

New member
הבעיה היא כלל עולמית

בכל העולם ובעיקר באירופה התחוללו שביתות ענק בעקבות עליית מחירי הסולר, דבר שבסוף הוכח כלא יעיל מחיר הסולר מושפע מ 2 דברים עיקריים: 1) בעלי אינטרסים שיש להם רווח ישיר ממחיר הסולר ואז ככל שהמחיר עולה הם מתעשרים יותר 2) המצב הפוליטי העולמי: המצב למשל במזרח התיכון, מספיק שמדינה כמו אירן תאיים שאם יתקפו אותה אז היא תפסיק לספק נפט, אזי שהתוצאה הישירה היא עליית מחירים דרסטית בנוסף מיסוי הדלק בארץ הוא גבוהה אבל אין ברירה כי זו הכנסה גבוהה למדינה שמצבה הכלכלי נמצא בתנופת ירידה ולא עלייה. מה שנשאר לצערי זה לשבת ולהמשיך להיתלונן לשווא. יכול להיות גם איזו שהיא נקודת אור חיובית: יותר אזרחים ישתמשו בתחבורה ציבורית וזיהום האוויר ירד וננשום אוויר יותר נקי חוות הדעת שלי היא אישית ובלתי מקצועית מהבנתי את העיניין. מקווה שלאחרים יהיו פתרונות יותר טובים.

שי ז.

New member
במיקרו זה לא מזיז לי כי הסולר

התייקר לכולם ולכן התחרותיות שלי לא נפגעה מול המתחקים. ברמה הגלובאלית זה גם טוב כיזה יעודד יצירת מקורות אנרגיה חלופיים.

רפי לין

New member
מחיר הסולר והבנזין

באתר "פול טנק" שבקישור ניתן להשוות את מחירי הדלקים בין תחנות דלק שונות. צריך לקוות שהאתר מתעדכן מהר: http://www.fulltank.co.il/ אולי מכאן ניתן קצת לחסוך בהוצאות התדלוק ברכב. בברכה - רפי לין

Eran De Niro

New member
מה עושים או מה לא עושים

אז ככה לא עושים הצרות של מלחמות כמו כל החברים הנחמדים שצעקו סוגרים את המדינה ובסוף אני נסעתי כמו מלך הכביש היה פתוח ועשיתי מאשדוד לרמת השרון ב40 דקות צריך לשבת ולבנות תוכנית השבתה כל פעם גוף אחר לא יצא לעבודה תנובה תשבות . קולה תשבות רכי הזבל של העיריות ישבתו כל שבוע מישהו אחר יצטרף למאבק בלי חסימות בלי צעקות פשוט לכבות את המנוע ואז המיסוי המטורף ירד והכל יהיה בסדר ולהגביל את רכבי הדיזל הפרטים לא הגיוני שפעם הסולר היה עולה 2.5 מה שהיום זאת ההנחה והיום הוא עומד על 9.97 אני כל יומיים מתלק ב4000 ש"ח בחודש זה יוצא בערך לפני ההנחות הסופיות בחודש 42.000 ש"ח והתמחור גם בריצפה של ההובלות לפי דעתי האישית צריך לעשות סדר בענף הזה הענף הזה לא צריך להיות שוק עבדים עם בקטע המקצועי (אני אומר להמון נהגים זה שיש לך רשיון 20 שנה זה לא אומר שאתה יודע לנהוג ) אנחנו צריכים ללמוד מנהגי אירופה אחדות פה אחד מחכה שהשני ישבות בשביל לקחת את המכרז תראו מה קרה למקומות ואתרים החברה שגוררת בעריית ת"א

למעלה