סוס מנצח לא מחליפים

pilpelll

New member
סוס מנצח לא מחליפים

למה לקחת צ'ט פעיל ושוקק חיים ולשנות את הממשק שלו למשהו, מיושן, ילדותי ומסורבל?!

כשמשדרגים משהו, השדרוג צריך להביא משהו משופר ואיכותי יותר. בממשק הנוכחי זה לא בא לידי ביטוי בשום צורה ההיפך הגמור הוא הנכון. אנשים פשוט יתחילו להצביע ברגליים ופשוט לא יכנסו יותר לצ'ט תפוז וזה כבר קורה. כפי שאתם רואים אתם מקבלים תלונות רבות על הצ'ט החדש ומוטב שתקחו זאת לתשומת ליבכם. גם אני נמנית בין האנשים שהיו מעדיפים שתחזירו את הממשק הקודם.

כשהחליפו בתפוז את תצורת הפורמים למשל לא הלכו והחליפו את זה בצורה קיצונית, הייתה גם תקופת הסתגלות שנתנו לנו הגולשים לבחור באיזו צורה אנו מעדיפים לגלוש. מדוע לא השארתם פה את האופציה הזו גם? זו חוצפה מצידכם להחליט עבורנו באיזה ממשק לגלוש. לפחות הייתם נותנים תקופת הרצה ובודקים מה הגולשים מעדיפים.

Noia1

New member
הצ'אט הישן

לתשומת לב מנהלי הצא'ט..
מסכימה עם כל מה שנאמר פה, הצ'אט החדש פשוט מבזה.
לפחות אהייתם משאירים אחד מהצאטים הישנים ונותנים את האופציה לבחור , גם אם לא רציתם שלושה..ולא כופים את החדש עלינו ללא בבחינה מוקדמת של יעילות הצ'אט החדש או מידת שבועות הרצון של הגולשים שלכם
אולי הרווחתם עוד כמה מתבגרים אבל הפסדתם הרבה מהגולשים הישנים והטובים שכבר לא טורחים להכנס אליכם
חבל

לא בעיה ללמוד איך לשלוט בצאט החדש, אבל....

יש בו המון פגמים, קודם כל מאוד לא נוח מבחינת המראה, הכל מבולגן וצבעוני יתר על המידה, ונראה דיי כמו צאט לילדים קטנים.
האיטיות שלו זה דבר מאוד מעיק, בחינת זה שאני כותבת משו, ולוקח לו דקה להראות על שורת הכתיבה, ועוד כמה שניות עד שהוא מגיע אל הצאט עצמו...
כמו כן גם הודעות של אחרים מופיעות בקבוצות ולא הודעה הודעה כמו בצאט הישן...
יש לציין שאני התנסתי בצאט בוואלה לפני כמה חודשים, כי בתפוז הייתה תקלה בצאט, אז הוא לא היה זמין, והצאט שם היה נוראי... שם ובנענע...
אז פשוט חיכיתי עד שהצאט בתפוז יסתדר, וזו בדיוק הסיבה למה אני נכנסת רק לצאת בתפוז, כמו כן אני בצאט 6 שנים... וצברתי פה חברים דיי קרובים וותיקים, שלא יצאו מכותלי הצאט ולכן הקשר נותק...
הצעות ליעול? אולי לגרום לצאת החדש להראות כמו הצאט הישן? זאת ההצעה הכי טובה שלי.
לנסות לסדר שהצאט הבסיסי יוכל לעבוד גם על כרום אקפלורר פיירפוקס וכל שאר הדפדפנים...
בקשר לפרסומות, שמתי לב שבצאט החדש יש הרבה פחות מקום לפרסומות... ובישן היה הרבה יותר, עוד הצעה טובה? אם אתם לא רוצים לפזר את הפרסומות בשני צאטים, אולי כדאי להשאיר את זה שרוב הגולשים אוהבים... שהוא הבסיסי, וכך כל הפרסומות שאתם מפרסמים יהיו אצלו, והחדש פשוט ירד.
אני לא מבינה למה אתם מתעקשים להשאיר את החדש...
ביליתי צאט הזה שש שנים ניפלאות, וכנראה כאן אפרוש לי ואמשיך בדרכי בלי תפוז, לפחות עד שתחזירו אאת הצאט הבסיסי (קצת אופטימיות לא תזיק :) )
בכל אופן, לתשומת ליבכם, ואם אפשר לא לתת לי תגובות של "הצאט החדש ישתפר וכו וכו" השיפור היחידי שאני רואה לנכון, זה לגרום לו להראות בדיוק כמו הצאט הקודם.

תודה רבה על ההקשבה.

אליס.

רק מילה בודדת ל מ ה

היה צאט ישן בסיסי וטוב
גלשתי בו 8 שנים, הכל היה טוב
עכשיו הרסתם הכל , ואתם מאלצים אותנו לגלוש בשדות זרים חזרה לוואלה ואם זה ימשיך עוד נחזור לתקופת IOL

תחזירו את הצאט הבסיסי והטוב לכל קהל המצוטטים הוותיקים , הצאט החדש עושה לנו אלרגיות לתפוזים

מערכת הצ'אט החדשה

אנו רואים חשיבות במערכת צ'אט אחידה, שכן היא מאפשרת להשקיע את כל המשאבים במקום אחד.
אם יש לך הערות נקודתיות נשמח לקבלן.

בעעעע

איזה מערכת יחידה שלא מתפקדת שרק חוסמת על הצפה כל ערב טוב שני וחסמת לשעות כאילו יש לכם אלפי גולשים הגעתם בקושי לחמש מאות תמשיכו לזלזל ימשיכו לברוח ואין למי לפנות בצאט מה הקטע העיקר להעביר גולשים לפרספ צאט מתקדם בולשיט הכל עינין של רווח כספי בבקשההה סדרו הצאט הוה תתכוננו לסגור אותו ותזכור דבריי

בושה

336 גולשים שבישן היו רק 300+ בחדר הומואים טוב חבל שמחכים לסוף ושמעבירים בכפיה צאט לפחות דואגים שהצאט יעבוד ולא מפרסמים שקר כעלק צאט מתקדם חחחחח לא יודע לבכות הוא לצחוק הרבה עברו חדרים שלמים עברו לצאט טרנד וזה רק ההתחלה תהנו מהסוף של תפוז ויוסי חץ לא עוזר מחיקה ולא שינוי אייפי הצאט החדש במקום יורד החסימה עוד גורם למי שנישאר להתיאש ולברוח לצאט אחר לא יתכן תגיד ערב טוב פעמים רצוף תיחסם כמה שעות לא לזה הצאט נועד

יוסי חץ

New member
אולי יש אי פי קבוע לכן לא עזר

בכל אופן שינוי אי פי מחזיר אותך לשרת.

הלוואי זאת רק הבעיה יוסי

הצאט מעפן לא רואים מי ניכנס ומי נימצא בחדר מה כותבים הצאט בקושי מגיעה עכשיו ל500 גולשים ולא מענין אף אחד ומי שנישאר לאט לאט עוזב שבוע טוב הרמתי ידיים לא השב כמו עמה מול מסך ריק

בבקשה תחזירו את הצ'אט הישן של תפוז...

איכות הצ'ט החדש לא מתקרב... איבדתם את רוב הגולשים... הצ'ט החדש גוסס... עד שרואים מה אנשים רושמים יוצאת לך הנשמה... מה זה הסמיילים הדפוקים האלה גם כן... ? לא נוח .. לא נוח.. לא נוח.. .לא מתאים.. אני לא מבינה מה היה רע עם הצ'ט הקודם...

galyam n

New member
הצ'ט החדש מאכזב

אין בו שום יתרון, ממשק לא ידידותי, לא ניתן להדביק בו לינקים (לפחות בפרטי ניתן היה לאפשר אופציה כזו) .אין אפשרות זיהוי חברים ועוד ועוד. אהבתי את הצ'ט הישן ואפילו התמכרתי אליו. את זה אני לא אוהבת ומחפשת אופציה אחרת.
הדרך היחידה להניא את הנהלת תפוז לאפשר לנו חופש בחירה ולתת אופציות אחרות היא להצביע ברגליים כמו שאכן עשו מרבית המשתמשים המאוכזבים בצ'ט.אז אם יש למישהו כתובת של צ'ט אחר ידידותי (כמו שהיה הצ'ט הקודם) זה הזמן להעלות אותה ולשתף.
אגב.. אחד מראשי הממשלות בעבר התעקש להטיל מס על הבורסה. התגובה היתה עזיבת משקיעים. איש חכם אמר לו אז.. יש לך מס, אבל אין לך בורסה.

הנהלת תפוז.. יש לכם צ'ט.. אין לכם גולשים.

galyam n

New member
נזרקתי סתם.. וגם נחסמתי

נזרקתי סתם.. וגם נחסמתי, על לא עוול בכפי. אבל אפילו אני לא מבקשת להסיר את החסימה. כי ממש אין לאן להתחבר. יוחזר הצ'אט הישן לאלתר.

נאה אחת

New member
הצא החדש

עד עכשיו גלשתי כיאות ופתאום שזה מנתק כל שנייה אני מנסה לכנס לצאטוזה נותן לי
Server Error in '/' Application.

Compilation Error
מזה זה בכלל יש תקלה?

roonen5

New member
טוטל צאט-בעיית כניסה

שלום רב
אני גולש בתפוז כבר שנים רבות ומאוד אהבתי את הצאט הישן
כרגע אני מנסה להכנס לצאט החדש(הטוטל צאט) וברגע שאני מקליק על הקישור שאמור לפתוח את הצאט אני נתקל בדבר הבא:

קופץ לי חלון שמבקש ממני להתקין/להוריד קובץ בשם "login.aspx" ויש לי 3 אפשרויות "לשמור" "לחפש" או "ביטול"
משום מה הקובץ הוא "קובץ לא ידוע"

אם אני שומר את הקובץ אז אני לא מצליח לפתוח אותו ,ואם אני מחפש אותו אז לא מצליח למצוא תוכנה תומכת

מה עליי לעשות על מנת לפתור את הבעיה הזאת? אני חייב לציין שבצאט הקודם לא היתה לי בעיה להכנס

אני משתמש ב WINDOWS XP PRO עם דפדפן אקספולרר 8
ואני חיב לציין שדרך דפדפן פיירפוקס אני כן מצליח להכנס לטוטל צאט.

מה עליי לעשות?
תודה

Golan24

New member
תלמדו מהטעות של "נענע"

גם הם חשבו שהם "מאגניבים" והכריחו את כולם לעבוד עם אתר חדש, ירקרק שחרחר מאפן
ששילמו עליו למעצב כמה מליוני ש"ח ועוצב כמו הפרצוף של סבתא שלי ביום טוב. זו היתה
הטעות שקברה את נענע, וזו הטעות שקברה ותקבור את הצ'אט שלכם טוטאלית אם לא
תחזירו את הישן והטוב.

לתשומת ליבכם.

lori55

New member
כל מילה בסלע..

הלוואי שמישהו שם יקשיב באמת.. בנתיים נתקלים בחומה בצורה אףףףףףף אחד לא מחזיר לנו את הצאט הבסיסי כמה חבל.

galyam n

New member
מדיניות סתימת פיות??

כתבתי שתי הודעות מנומסות בהן הבעתי חוסר שביעות רצון מהצ'אט החדש. שתיהן לא עלו. זה לא הופך את הצ'אט למוצלח וזה הופך את הפורום לפורום מטעם, בו לא ניתן להביע דעות לגיטימיות אך ורק מהסיבה שהן מנוגדות לדעת "ההנהלה".
אנא אפשרו את הצ'אט הקודם במקביל.
המצ'וטטים מצביעים ברגלים וחבל. בנוסף, אפשרו הדבקת לינקים וגישה אליהם בקליק בצ'אט החדש. אם לא בכללי (כי זה אסור) אז לפחות בפרטי.

פשוט צודק ! תלמדו מפורטל START

START שינו את עמוד הכניסה של הפורטל, בעיקבות בקשות הגולשים הם איפשרו המשך שימוש בעמוד הישן לשנוחות מי שרוצה בכך ושימוש בעמוד החדש למי שהדבר נוח לו יותר . כדאי שתלמדו צרכנות נבונה מהי!!!!

למעלה