סוף יום

eeyore4u

New member
היום היה סביר

מבחינת אוכל וספורט אבל מבחינות אחרים היה גרוע זהו

אוי אוי אוי, פתיתיתקעס

היה לך יום ממש מזופת. איכסה. תמחקי אותו מיד ותתחילי את השבוע ממחר! השבוע הזה לא נדון לכישלון בכלל. הוא עוד לא התחיל בכלל. את אומרת שהאוכל עוד היה בסדר, כאילו זו מין אמרת אגב. שמת לב? את במצב הנפלא שבו אכילה מסודרת היא אמירת אגב
ואני חייבת להודות שיש ימים ארוכים שאני לא אוכלת ארוחה חמה. לרוב רק בסופי שבוע. למי יש כוח להכין? זה לאו דווקא אומר שלא אכלת היטב. פתיתיתיתיתיתית, קחי חיבוק ותני לך, אני אחזיר לך כשניפגש. חייכי את אחד החיוכים המקסימים שלך לראי, ולכי לישון מוקדם. תראי שמחר יהיה לא רק יום חדש, אלא יום מצוין. המון חיבוקים ועידודים.

פתיתית

New member
קרנושק'ה! ../images/Emo24.gif

את יודעת כמה חיבוקים אני כבר חייבת לך? האוברדראפט תופח, ועכשיו גם עם הקנס על הגרירה...
חייבת להחזיר לך, לפני שתעלי לי פה את הריבית! לגבי האוכל, אני לא סגורה לגמרי, כי נשנשתי כל מיני שטויות באמצע, לא משהו שעלול לעלות לי ביותר מדי נקודות, אבל קשה לי לחשב את זה, בטח עכשיו, ובכל זאת - מדובר בשטויות שהייתי רוצה להימנע מהן. נו, די, אני סתם מקטרת. שאלה יהיו הצרות וכו'... מלאנתלפים תודות. שיהיה שבוע טוב, א-מן!

סמיילי22

New member
סוף יום אצלי ../images/Emo13.gif

אימון נפלא בחדר הכושר: תרגילי כוח לקבוצות השריר: חזה, גב, זרוע, כתפיים, רגליים וישבן, אימון אירובי (חתירה, סטפר והליכון) ושיעור שריר בטן של המאמן שלי שהחליט היום להיות אכזר במיוחד (חבל על הזמן קרע אותנו)
. אגב, הייתי תפוסה אתמול והשתחררתי ובעיקבות זה ובעקבות שאלות אם כואב לי כאן או שם אם לעשות פעילות גופנית, היום קיבלתי רעיון לכתוב לכם מאמר על פציעות בספורט והמאמן שלי כבר הודיע שהוא מביא לי חומר (איזה כייף כשיש מאמן אישי). זה יקח קצת יותר זמן כי אני נכנסת אוטוטו לתקופה לחוצה מאוד בלימודיי. מיד בסוף האימון אכלתי בננה וזכיתי לחיזוקים חיובים מהמאמן שלי. אח"כ נסעתי לבקר את ההורים שחזרו מחו"ל (והביאו לי בין היתר גם חליפות ספורט מה-זה יפות...) ואכלתי אצלם: לחמניה משיפון קלה עם גבינת סימפוניה (חצי לחמניה סימפוניה עם זעתר וחצי שני סימפוניה עם ירקות) וטבעול ובסוף תפוח.

JmOr

New member
ואצלי

הייתי במכון כושר, אימון נהדר..... אכלתי בדיוק לפי התפריט + חריגה של 70 קלוריות (יש הרשאה לחריגה עד 80), התפריט היה בריא וממלא, לא הרגשתי רעב בכלל ונהנתי מכל שנייה. ראיתי שבתות וחגים והתמוגגתי - כמה אני אוהבת את הסדרה האמיתית הזו...והנה נגמרה לה העונה! ועכשיו - לישון...לילה טוב

חן Y

New member
יום מוצלח עבר ג'ולי ../images/Emo127.gif

ושיהיו לך עוד רבים כמותו.

JmOr

New member
תודה תודה ../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

מרגישה בהחלט טוב יותר הבוקר

למעלה