סוף לסיפור
...

ג ב ש ו ש

New member
סוף לסיפור../images/Emo7.gif...../images/Emo88.gif

כן,כמו שזה נשמע...בלי יותר מדי מתחים ועיכובים,הפורום של ציפי משהיד נסגר בקרוב. לפני חודשיים דיברתי אתכם על כך שהודיעו לי מהנהלת תפוז שאם הפורום לא יתחיל לזוז קצת יותר מבחינת כמות ההודעות וכו' אז יאלצו לסגור אותו.בהתחלה קצת התעוררנו אבל מהר מאוד הפורום חזק לקדמותו,מה שאומר שלא ממש הצלחנו
בחודשים הראשונים של הפורום באמת שהיה סבבה,ציפי השתתפה בקדם אירוויזיון,עידכנה אותנו בהמון דברים,כתבה פה כמה פעמים והיה אחלה...עם הזמן זה קצת פחת.אני לא מאשים את ציפי או משהו,אני יודע שהיא מאוד עסוקה בלימודים ובקריירה שלה אבל כל חוסר התקשורת איתה בתקופה האחרונה די גרם לפורום להדרדר יותר ויותר. בכל מקרה,מי שירצה לדעת מה קורה איתה בעתיד וכו' תמיד מוזמן לדבר איתי
בקיצור חברים יקרים. אני רוצה להודות למספר האנשים היחידים והמועטים שהיו פה מהיום הראשון שהוקם הפורום וכמעט עד יומו האחרון. אתם אנשים מדהימים...
את חלקכם הכרתי עוד מפורומים אחרים ואת חלקכם הכרתי דרך הפורום הזה ואני מאוד שמח על כך
תודה על ההשקעה,על הניסיון לעורר את הפורום תמיד ועל כל המאמצים. זהו...אני מקווה שתפוז ישאירו את הפורום עוד יום-יומיים כדי שתפסיקו לקרוא פחות או יותר את ההודעה. אוהב אתכם.. גבי

deadpoets

New member
חבל, ובעיקר בלתי נמנע../images/Emo217.gif

אין מה לעשות ידענו שזה יקרה.. היה נעים איתכם [ולמי שלא מבין מי אני ומאיפה צצתי לכם
אז אתם כן אמורים להבין, זה רק ניק אחר ויותר אנונימי.. עדיין אני
]

ג ב ש ו ש

New member
לא נורא..לפחות ניסינו../images/Emo13.gif../images/Emo88.gif

הפורום נפתח די מזמן והיו תקופות טובות והיו כאלה שלא.

אנו מודים לג ב ש ו ש

על הקמת הפורום וניהולו עד כה ומאחלים לו בהצלחה בהמשך
בשלב זה, עקב מיעוט פעילות, הפורום נסגר. המשך גלישה נעימה בתפוז
אנשים

חבל אבל אין מה לעשות../images/Emo10.gif../images/Emo66.gif

ניסיתי לעשות מה שאני יכולה אבל בקושי היו תגובות למשחקים
כמובן בהצלחה לציפי בהמשך הדרך..!!

למעלה